Glamorous Women's Dresses! Unique to You! Free Shipping at Dresslily!
Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

İngiltere örnek oldu. Almanya’daki AB vatandaşlarının ülkelerindeki çocuklar için ödenen çocuk parası azaltılacak.

Almanya, ülkede yaşayan Avrupa Birliği (AB) vatandaşlarının kendi ülkelerinde yaşayan çocuklarına daha az çocuk parası vermeyi planlıyor. Açıklama, AB toplantıları için Brüksel’de bulunan Başbakan Angela Merkel’den geldi. Merkel, “Yaşamın daha ucuz olduğu AB ülkelerinde yaşayan çocuklar için ödenen çocuk parası o ülkelerdeki alım gücüne göre ayarlanabilir. Zaten sosyal sistemimizin istismar ediliyor olması uzun zamandır bizi düşündürüyordu” dedi.

AİLE BAKANLIĞI’NDAN DESTEK
İNGİLTERE geçtiğimiz günlerdeki AB zirvesinde kendisine böyle bir ayrıcalık yapılması için bastırmış ve bunu kabul ettermişti. SPD’nin kontrolünde olan Federal Aile Bakanlığı’ndan Merkel’in görüşünü destek geldi. Aila Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Diğer AB ülkelerinde yaşam Almanya’ya göre daha ucuz. Hükümet içerisinde yapacağımız görüşmelerde Almanya’nın nasıl davranması gerektiğini belirleyeceğiz” denildi.

TÜRKLERE FARKLI
ALMANYA, aileleri Almanya’da olan ancak kendileri Türkiye’de öğrenim gören Türk çocuklarına yurtta veya yatılı okulda kalmaları şartıyla çocuk parası ödüyor. Bu da dava yoluyla mümkün oluyor. Stuttgart’ta görülen bir davada, çocukları Türkiye’de yurtta okuduğu için Almanya, aileden ödediği parayı geri istemiş ancak mahkeme çocuk yurtta kaldığı için ikematgahın Almanya olduğuna hükmetmişti. Fakat çocuk Türkiye’de okurken bir yakının yanında kalıyorsa, Almanya’daki ikametgahını ya da yaşam noktasını kaybetmiş sayılıyor ve bu çocuk için çocuk parası talep edilemiyor.[SABAH]
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top