Glamorous Women's Dresses! Unique to You! Free Shipping at Dresslily!
Son Haberler:
Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise başörtüsü izni -- "Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis Sarah İzat’a çalışırken başörtüsü takma ..."
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."

İngiltere örnek oldu. Almanya’daki AB vatandaşlarının ülkelerindeki çocuklar için ödenen çocuk parası azaltılacak.

Almanya, ülkede yaşayan Avrupa Birliği (AB) vatandaşlarının kendi ülkelerinde yaşayan çocuklarına daha az çocuk parası vermeyi planlıyor. Açıklama, AB toplantıları için Brüksel’de bulunan Başbakan Angela Merkel’den geldi. Merkel, “Yaşamın daha ucuz olduğu AB ülkelerinde yaşayan çocuklar için ödenen çocuk parası o ülkelerdeki alım gücüne göre ayarlanabilir. Zaten sosyal sistemimizin istismar ediliyor olması uzun zamandır bizi düşündürüyordu” dedi.

AİLE BAKANLIĞI’NDAN DESTEK
İNGİLTERE geçtiğimiz günlerdeki AB zirvesinde kendisine böyle bir ayrıcalık yapılması için bastırmış ve bunu kabul ettermişti. SPD’nin kontrolünde olan Federal Aile Bakanlığı’ndan Merkel’in görüşünü destek geldi. Aila Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Diğer AB ülkelerinde yaşam Almanya’ya göre daha ucuz. Hükümet içerisinde yapacağımız görüşmelerde Almanya’nın nasıl davranması gerektiğini belirleyeceğiz” denildi.

TÜRKLERE FARKLI
ALMANYA, aileleri Almanya’da olan ancak kendileri Türkiye’de öğrenim gören Türk çocuklarına yurtta veya yatılı okulda kalmaları şartıyla çocuk parası ödüyor. Bu da dava yoluyla mümkün oluyor. Stuttgart’ta görülen bir davada, çocukları Türkiye’de yurtta okuduğu için Almanya, aileden ödediği parayı geri istemiş ancak mahkeme çocuk yurtta kaldığı için ikematgahın Almanya olduğuna hükmetmişti. Fakat çocuk Türkiye’de okurken bir yakının yanında kalıyorsa, Almanya’daki ikametgahını ya da yaşam noktasını kaybetmiş sayılıyor ve bu çocuk için çocuk parası talep edilemiyor.[SABAH]
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise ...

Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis ...

+ View

Beşiktaş gruptan lider çıktı

Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. hafta maçında evinde ...

+ View

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View
Germany FRA_AUH

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top