Glamorous Women's Dresses! Unique to You! Free Shipping at Dresslily!
Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

Son 10 yılda Almanya’da miras bırakılan 2.6 trilyon euronun neredeyse tamamının zenginlere kaldığı ve bu nedenle artık yoksulluğun anne babalardan çocuklarına geçtiği belirlendi.

Almanya’da son yapılan araştırmada zengin ile yoksulların arasındaki farkın her geçen gün büyümesi tartışma yarattı. Ülkede son 10 yılda 2.6 trilyon euro miras bırakıldığını belirten yetkililer, “Bu miras miktarının neredeyse tamamı zenginlere kalıyor.

Sosyal yardım alan bir anne ile babanın bir mal varlığı olmadığı için çocuklarına bir varlık bırakamıyor. Mal varlıkları olsa bile sosyal yardım aldıkları için öldüklerinde bu mallara devlet el koyuyor. Bu nedenle yoksulluk aileden çocuklara geçiyor” diye konuşuyor.

Önceki gün başkent Berlin’de açıklanan rapora göre, Almanya’da ekonominin durumu iyi olmasına rağmen yoksulluk azalmıyor. Özellikle işsizler, emekliler ve tek başına çocuk yetiştirenler yoksulluk riskiyle karşı karşıya. Yoksulluk ayrıca doğudan batıya kayıyor ve özellikle de yaşlıları etkiliyor. Ekonomideki olumlu gelişmelere rağmen yoksulluk riski hâlâ oldukça yüksek ve ülkede 12,5 milyon kişiyi etkiliyor.

RUHR ALARM VERİYOR
Almanya çapında yoksulluk riskinde en fazla düşüş kaydedilen eyaletler Bremen, Berlin ve Mecklenburg-Vorpommern olarak belirlenirken, yoksulluk riskinin en fazla arttığı bölge, riskin yüzde 20 ile en yüksek seviyesine çıktığı Ruhr Bölgesi oldu. AB çapında orta gelir seviyesinin yüzde 60’ından azına sahip kişiler yoksulluk eşiğinde sayılıyor.

Almanya’da yoksulluk eşiği yalnız yaşayanlarda ayda 917 euro, tek başına 6 yaşın altında bir çocuk yetiştirenlerde bin 192 euro ve küçük çocuk sahibi bir çift için bin 651 euro. Eşik, çocuğun yaşına göre değişiyor ve okul çağındaki iki çocuklu bir ailede 2 bin 100 euroya kadar yükseliyor. [SABAH]
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top