Glamorous Women's Dresses! Unique to You! Free Shipping at Dresslily!
Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

Almanya'da emekli aylıklarının artması nedeniyle gelecek yıl 160 bin emekli gelir vergisi ödemek zorunda kalacak. Aylıkları düşük olan emekliler vergi yükünden etkilenmeyecek.

Temmuz ayının başından itibaren milyonlarca emeklinin aylıkları hissedilir oranda artacak. Ne var ki bu artış, emekli aylığı yüksek olan emekliler için gelir vergisi yükü de getirecek. Sol Parti Federal Milletvekili Axel Troost’un soru önergesine Federal Maliye Bakanlığı’nın yanıtına göre artışla birlikte gelecek yıl 160 bin emekli gelir vergisi yükümlüsü olacak.

720 MİLYON € EK GELİR
Federal Hükümet, bu sayede gelecek yıl 720 milyon euro ek vergi geliri bekliyor. Buna göre 2017 yılında yaklaşık 20 milyon emeklinin 4,4 milyonu gelir vergisi ödeyecek. Türklerin emekli aylıkları düşük olduğu için emekli aylığı artışı nedeniyle büyük çoğunluğunun gelir vergisi ödemesi beklenmiyor. Emekli aylıkları 1 Temmuz’dan itibaren batı eyaletlerinde yüzde 4,25, doğu eyaletlerinde ise yüzde 5,95 oranında artacak.

VERGİYE TABİ ORAN ARTIYOR
Emeklilerin vergiye tabi olan gelir oranı 2005’ten bu yana her yıl artıyor. 2005 yılında emekli aylığının yüzde 50’si vergiye tabiydi, bu yıl ise yüzde 72’si vergi tabi. Emekli olduktan sonra bu oranlar değişmiyor. Örnek olarak 2005’te emekli olan birinin emekli aylığının vergiye tabi oranı hep yüzde 50 olarak kalıyor. Ayrıca, vergiye tabi emekli aylığı asgari geçim standardının altında ise vergilendirilmiyor. Bu standart kişi başına yıllık 8652, evliler içinse 17 bin 304 euro. Bu tutarları geçen emekli geliri için vergi ödemek gerekiyor.
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top