Glamorous Women's Dresses! Unique to You! Free Shipping at Dresslily!
Son Haberler:
Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise başörtüsü izni -- "Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis Sarah İzat’a çalışırken başörtüsü takma ..."
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."

Türk kahvelerine gidip çay taşıyan kız pozu vererek oyları toplayan Türkiye kökenli eyalet vekilleri de ihanet kervanına katılmaya başladı.

ELEŞTİRİLER HEP ERDOĞAN’A
ALMAN Federal Meclisi’nin aldığı sözde Ermeni soykırımı kararının ardından, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik eleştirilere eyalet milletvekilleri de katıldı. Bölgesel WAZ gazetesine konuşan Kuzey Ren Vestfalya (NRW) SPD milletvekili Serdar Yüksel ile CDU milletvekili Serap Güler, Erdoğan’ın Almanya’daki Türkler üzerinde çok etkili olduğunu, özellikle DİTİB ile UETD üzerinde etkisi bulunduğunu söyledi.

SEÇİMDE TÜRK, KAZANINCA ALMAN
SEÇİMLERDE Türklerin oylarını almak için her türlü şaklabanlığı yapan Serap Güler, şimdi ağız değiştirdi. Güler’in, “Almanya’daki Türkler bizi Türk olarak görüyor. Ben bir Alman milletvekiliyim. Bu görmezden geliniyor” sözleri çok tuhaf karşılandı. Serap Güler, Erdoğan’ı eleştirdiği için sokakta ve internetteki sosyal ağlarda hakaretlere uğramasına da bir anlam veremediğini açıkladı.

YÜKSEL DE ÇARK EDİVERDİ
ERMENİ soykırımını destekler mahiyetteki mesejları Almanya’daki Türkler tarafından nefretle karşılanan Serdar Yüksel de kendisinin bir Türkiye milletvekili olmadığını vurguladı. Halbuki o da seçimler öncesinde Türklere gidip, onların haklarını savunacağına dair söz vermişti.

ASIL AMACI YARANMAKMIŞ
KUZEY Ren Vestfalya (NRW) Eyaleti’nde 2012 Mayıs’ında yapılan seçimde CDU’dan seçilen Serap Güler, Türklerin kapısını çalarak oy istedi. Türk cafelerinde çaycı kız pozları veren, bu fotograflardan afis hazırlatan Serap Güler, kendilerini temsil edecegine inandırdıgı Türk seçmenlerin oylarıyla milletvekili seçildi. Serap Güler’in maskesi de sözde Ermeni soykırımıyla ilgili tasarıya destek veren 11 Türk kökenli federal vekil gibi sonunda düstü. Güler, aslında eyalette yasayan Türklerle bir isi olmadıgını, asıl amacının Almanlara yaranmak oldugunu ilan etmis oldu.[SABAH]
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise ...

Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis ...

+ View

Beşiktaş gruptan lider çıktı

Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. hafta maçında evinde ...

+ View

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top