Son Haberler:
Başkomutan Erdoğan 30 Ağustos'ta -- "Çankaya Köşkü’ndeki devir-teslim töreni ve yeni kabinenin açıklanmasının ardından gözler ..."
62. Hükümet'in yeni bakanları -- "Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yeni kabineyi sundu ve onayı aldı."
Yeni Türkiye'nin bu görüntülerinden kim rahatsız? -- "Yeni Türkiye hızla oluşuyor... Objektifleri çok güzel görüntüler veriliyor. Ama tabiki ..."
Ahmet Davutoğlu yeni kabineyi sunuyor -- "Başbakanvekili Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yeni kabineyi sunmak için ..."
Ahmet Davutoğlu'na hükümeti kurma görevi verildi -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Vekili Ahmet ..."
Galatasaray'ın rakipleri belli oldu -- "Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray'ın grup aşamasındaki rakipleri belli oldu."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tarihi konuşma -- "12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Köşk'teki devir-teslim töreninde tarihi konuşmayı ..."
Veda konusmasında duygu dolu anlar -- "11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Sayın Cumhurbaşkanı, değerli kardeşim Recep Tayyip ..."
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tarihi yemin -- "12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Kurulu'nda ant içerek görevine başladı."
CHP Başkanvekili Engin Altay'dan provokasyon -- "12. Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan'ın yemin töreni dolayısıyla olağanüstü toplanan Genel ..."
mehmet-erkan-goker.jpgAlmanya'nın Kassel kentinde kurduğu MEG isimli sigorta danışmanlık şirketiyle 50 milyon euro batıran genç işadamı Mehmet Ercan Göker (32), şimdi de Türkiye’de aynı düzeni kurmaya çalışıyor. Almanya’da sağlık sigortası yaptıran kurumlara aracılık ederek milyonlarca euro kazanan, ancak iflasını veren Göker’in, Türkiye’de yayınlanan gazetelere ilanlar verdiği öğrenildi.

2500 TL MAAŞ VAADİ
GAZETELERE verdiği ilanlarda ayda 2500 TL net maaş vaat eden Göker, ayrıca 15 bin TL’ye kadar da “prim” alınabileceğini söylüyor. Düzenlediği bilgilendirme toplantılarında Almanca konuşabilen müstakbel elemanlarına sigortaları nasıl pazarlayacaklarını öğreten Göker, toplantılarını büyük şehirlerin lüks otellerinde yapıyor.

İLANDA NE VAR?
TÜRKİYE’DE de sağlık sigortası pazarlamak için bir ağ kurmak isteyen Göker, “Çok iyi derecede Almanca bilen ve Antalya ofisinde çalışacak eleman arıyoruz. 2500 TL sabit maaş+ SSK+Prim (15 bin TL’ye kadar)” dediği ilanında, iki telefon numarası ve bir email adresi veriyor. Aynı ilanın bir de Almancası bulunuyor. [Selahattin DUYGU-KASSEL]
mehmet-erkan-goker-1b.jpg Sabahh
Yorumlar

Son eklenen haberler

Başkomutan Erdoğan 30 Ağustos'ta

Çankaya Köşkü’ndeki devir-teslim töreni ve yeni ...

+ View

Sıla Yolu’nda dönüş kaosu

Tatillerini Türkiye’de geçiren Avrupalı Türkler ...

+ View

62. Hükümet'in yeni bakanları

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ...

+ View

Yeni Türkiye'nin bu ...

Yeni Türkiye hızla oluşuyor... Objektifleri çok ...

+ View

Ahmet Davutoğlu yeni kabineyi ...

Başbakanvekili Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep ...

+ View

Vpills Avrupa

En çok okunan

İpsala gümrük kapısı'nda ...

İpsala Gümrük Kapısı'ndaki Hollanda plakalı bir ...

+ View

Yeni Türkiye'nin bu ...

Yeni Türkiye hızla oluşuyor... Objektifleri çok ...

+ View

Sıla Yolu’nda dönüş kaosu

Tatillerini Türkiye’de geçiren Avrupalı Türkler ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top