Son Haberler:
OnePlus One Avrupa'da satışta -- "Amiral gemi katili olarak tanıtılan OnePlus One, tanıtımının üzerinden uzun bir zaman ..."
Amerika'dan haber geldi, dolar yine uçtu -- "Art arda rekorlar kırmasının ardından 2,58'in altına inen dolar ABD'den gelen haber ..."
Fakir çocuk daha çok hasta oluyor -- "Almanya'da düsük gelirli ailelerin çocuklarının diğer çocuklara göre daha fazla ve çabuk ..."
Altın da uçtu: 100 lirayı aştı -- "Altının gram fiyatı, küresel piyasalarda artan dolar talebine bağlı olarak dolar/TL'nin ..."
Hollanda'da PVDA'dan göçmenlere "oy kullanın" çağrısı -- "Hollanda'da iktidar ortağı İşçi Partisi'nin (PvdA) Genel Başkanı Hans Spekman, 18 Mart'ta ..."
Almanya’da 5 kadından biri cinsel tacize uğruyor -- "Almanya'da yapılan bir araştırmada, çalışan her iki kişiden birinin iş yerinde cinsel ..."
Dolar uçuyor -- "Dolarda tansiyon düşmüyor. Fed cephesinden gelen ‘faiz artışına’ yönelik mesajlarla, ..."
Hollandalıların 4'te biri erken emeklilik istiyor -- "Hollanda'da çalışanların yüzde 25'i 65 yaşından önce emekli olamayı istiyor."
Aileden alınan çocukları konsolosluklar bilmiyor -- "Almanya’nın Neuss kentinde faaliyetlerini sürdüren Umut Yıldızı Derneği’nin Başkanı Kamil ..."
Dolar 2.55 ile yeni rekorunu kırdı -- "Dün akşam saatlerinde 2,54'ü görerek tarihi bir rekora imza atan dolar yeni günde de ..."
mehmet-erkan-goker.jpgAlmanya'nın Kassel kentinde kurduğu MEG isimli sigorta danışmanlık şirketiyle 50 milyon euro batıran genç işadamı Mehmet Ercan Göker (32), şimdi de Türkiye’de aynı düzeni kurmaya çalışıyor. Almanya’da sağlık sigortası yaptıran kurumlara aracılık ederek milyonlarca euro kazanan, ancak iflasını veren Göker’in, Türkiye’de yayınlanan gazetelere ilanlar verdiği öğrenildi.

2500 TL MAAŞ VAADİ
GAZETELERE verdiği ilanlarda ayda 2500 TL net maaş vaat eden Göker, ayrıca 15 bin TL’ye kadar da “prim” alınabileceğini söylüyor. Düzenlediği bilgilendirme toplantılarında Almanca konuşabilen müstakbel elemanlarına sigortaları nasıl pazarlayacaklarını öğreten Göker, toplantılarını büyük şehirlerin lüks otellerinde yapıyor.

İLANDA NE VAR?
TÜRKİYE’DE de sağlık sigortası pazarlamak için bir ağ kurmak isteyen Göker, “Çok iyi derecede Almanca bilen ve Antalya ofisinde çalışacak eleman arıyoruz. 2500 TL sabit maaş+ SSK+Prim (15 bin TL’ye kadar)” dediği ilanında, iki telefon numarası ve bir email adresi veriyor. Aynı ilanın bir de Almancası bulunuyor. [Selahattin DUYGU-KASSEL]
mehmet-erkan-goker-1b.jpg Sabahh
Yorumlar

En çok okunan

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon şiparişlerinde gümrüklere ...

+ View

Geen dierlijke bestandsdelen in Completa Koffiecreamer

Op de producten die we kopen in de winkels staat ...

+ View

Varkensgelatine in Kruidvat Paracetamol 500 mg

Er gingen de laatste tijd geruchten dat er ...

+ View

Son eklenen haberler

OnePlus One Avrupa'da satışta

Amiral gemi katili olarak tanıtılan OnePlus One, ...

+ View

Hollandalı taraftarların verdiği zarar 5,2 milyon euro

Feyenoord taraftarlarının kentteki kültür ...

+ View

Amerika'dan haber geldi, dolar yine uçtu

Art arda rekorlar kırmasının ardından 2,58'in ...

+ View

Varkensgelatine in Kruidvat Paracetamol 500 mg

Er gingen de laatste tijd geruchten dat er ...

+ View

Fakir çocuk daha çok hasta oluyor

Almanya'da düsük gelirli ailelerin çocuklarının ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top