Son Haberler:
Dolar 2,44'ü gördü -- "Dolar'da yeni rekor.... Faiz indirimi beklentisi ile dün 2.41'i görerek tarihi zirveye ..."
Almanya'da dil sınavı inatı bitiyor -- "Almanya'da eyaletler, aile birleşimiyle Almanya’ya gelecek olan yabancılara yönelik ..."
Hollanda NOS televizyon kanalına silahlı baskın -- "Hollanda'da, NOS televizyonun stüdyosunu basan ve yayında konuşmak istediğini bildiren ..."
Almanya'da dokuz can alan bakteri 30 kişide daha görüldü -- "Almanya’nın Kiel kentinde dokuz kişini ölümüne neden olan bakteri tehlike saçmaya devam ..."
Türk girişimcilerin Hollanda'ya katkısı yılda 2,64 milyar euro -- "İnholland Yüksekokulu’nun HOGİAF Etnik Girişimcilik Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Gürkan ..."
Uğur Işılak: Kimi Cumhurbaşkanı'ndan korkuyor, ben de muhalefetten korkuyorum -- "Tamer Karadağlı ve Emre Kınay'ın gündem olan sözlerine Uğur Işılak'tan yanıt geldi."
Dolar rekor'a koşuyor -- "Merkez Bankası’nın faiz indirme beklentisinin artması ve Fed açıklamalarıyla dolar 2,40'ı ..."
Hollanda'ya sığınma başvurusunda artış -- "Hollanda'ya sığınma başvurusunda bulunanların sayısında geçen yıl büyük artış olduğu ..."
Berlin'de öldürülen Maria kızına Dilara adını koyacaktı -- "Almanya’nın başkenti Berlin’de işlenen korkunç cinayetin detayları ortaya çıkmaya ..."
iOS 8.1.3 güncellemesi yayınlandı -- "Apple, 9 Aralık'ta yayınlanan iOS 8.1.2'in ardından, iOS 8.1.3'ü yayınlandı."
mehmet-erkan-goker.jpgAlmanya'nın Kassel kentinde kurduğu MEG isimli sigorta danışmanlık şirketiyle 50 milyon euro batıran genç işadamı Mehmet Ercan Göker (32), şimdi de Türkiye’de aynı düzeni kurmaya çalışıyor. Almanya’da sağlık sigortası yaptıran kurumlara aracılık ederek milyonlarca euro kazanan, ancak iflasını veren Göker’in, Türkiye’de yayınlanan gazetelere ilanlar verdiği öğrenildi.

2500 TL MAAŞ VAADİ
GAZETELERE verdiği ilanlarda ayda 2500 TL net maaş vaat eden Göker, ayrıca 15 bin TL’ye kadar da “prim” alınabileceğini söylüyor. Düzenlediği bilgilendirme toplantılarında Almanca konuşabilen müstakbel elemanlarına sigortaları nasıl pazarlayacaklarını öğreten Göker, toplantılarını büyük şehirlerin lüks otellerinde yapıyor.

İLANDA NE VAR?
TÜRKİYE’DE de sağlık sigortası pazarlamak için bir ağ kurmak isteyen Göker, “Çok iyi derecede Almanca bilen ve Antalya ofisinde çalışacak eleman arıyoruz. 2500 TL sabit maaş+ SSK+Prim (15 bin TL’ye kadar)” dediği ilanında, iki telefon numarası ve bir email adresi veriyor. Aynı ilanın bir de Almancası bulunuyor. [Selahattin DUYGU-KASSEL]
mehmet-erkan-goker-1b.jpg Sabahh
Yorumlar

En çok okunan

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon şiparişlerinde gümrüklere ...

+ View

Berlin'de öldürülen Maria kızına Dilara adını koyacaktı

Almanya’nın başkenti Berlin’de işlenen korkunç ...

+ View

Uğur Işılak: Kimi Cumhurbaşkanı'ndan korkuyor, ben de ...

Tamer Karadağlı ve Emre Kınay'ın gündem olan ...

+ View

Son eklenen haberler

Sahte silahlı gencin kimliği belli oldu

Hollanda devlet kanalı NOS'un Hilversum ...

+ View

Dolar 2,44'ü gördü

Dolar'da yeni rekor.... Faiz indirimi beklentisi ...

+ View

Dünyanın yarısı 85 kişiye ait

Oxfam’ın raporu dünyadaki gelir adaletsizliğini ...

+ View

Almanya'da dil sınavı inatı bitiyor

Almanya'da eyaletler, aile birleşimiyle ...

+ View

Türk Hava Yolları 103 seferini iptal etti

İstanbul’da, beklenen lodos nedeniyle Türk Hava ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top