Glamorous Women's Dresses! Unique to You! Free Shipping at Dresslily!
Son Haberler:
Almanya'da artan ırkçı saldırılar endişeyi artırdı -- "Almanya Müslümanlar Merkez Konseyi (ZMD) Başkanı Aiman Mazyek, artan ırkçı şiddet ..."
Hollanda polisi izinsiz İHA'ları kartallarla yakalayacak -- "Hollanda polisi izinsiz uçurulan İHA'lara karşı kartalları kullanacak. Eğitimli ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan Avrupa'ya diz çöktüren heykeli kriz çıkardı -- "Almanya'da düzenlenecek bir karnaval için hazırlanan dünya liderleri heykelleri arasında ..."
Öldürülen Gizem'in şikayeti dikkate alınmamış -- "Almanya’da eski erkek arkadaşı Alman tarafından öldürülen Gizem’in, birkaç ay önce Aachen ..."
WhatsApp 1 milyar barajını aştı -- "Kısa bir süre önce Facebook kurucusu Mark Zuckerberg, WhatsApp uygulamasının 1 milyar ..."
Dövizli askerlik için gerekli evraklar -- "Askerlik Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair 6661 Sayılı Kanun, 27 Ocak ..."
Hollanda’da Bade Çakır için kan bağışı kampanyası -- "Hollanda’da yaşayan 4 yaşındaki lösemi hastası Bade Çakır için düzenlenen kan bağışı ..."
Galatasaray çeyrek finale yükseldi: Galatasaray 3 - Gaziantepspor 1 -- "Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Gaziantepspor'u 3-1 mağlup ederek ..."
Köln kentinde Gizem Peker isimli öğrenci bıçaklanarak öldürüldü -- "Almanya’nın Köln kentinde, aynı üniversitede öğrenim gördüğü 21 yaşındaki Alman ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Böyle devam ederse Rusya sonuçlarına katlanır -- "Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınır ihlali yapan Rus savaş uçağı ile ilgili olarak 'Böyle devam ..."

mehmet-erkan-goker.jpgAlmanya'nın Kassel kentinde kurduğu MEG isimli sigorta danışmanlık şirketiyle 50 milyon euro batıran genç işadamı Mehmet Ercan Göker (32), şimdi de Türkiye’de aynı düzeni kurmaya çalışıyor. Almanya’da sağlık sigortası yaptıran kurumlara aracılık ederek milyonlarca euro kazanan, ancak iflasını veren Göker’in, Türkiye’de yayınlanan gazetelere ilanlar verdiği öğrenildi.

2500 TL MAAŞ VAADİ
GAZETELERE verdiği ilanlarda ayda 2500 TL net maaş vaat eden Göker, ayrıca 15 bin TL’ye kadar da “prim” alınabileceğini söylüyor. Düzenlediği bilgilendirme toplantılarında Almanca konuşabilen müstakbel elemanlarına sigortaları nasıl pazarlayacaklarını öğreten Göker, toplantılarını büyük şehirlerin lüks otellerinde yapıyor.

İLANDA NE VAR?
TÜRKİYE’DE de sağlık sigortası pazarlamak için bir ağ kurmak isteyen Göker, “Çok iyi derecede Almanca bilen ve Antalya ofisinde çalışacak eleman arıyoruz. 2500 TL sabit maaş+ SSK+Prim (15 bin TL’ye kadar)” dediği ilanında, iki telefon numarası ve bir email adresi veriyor. Aynı ilanın bir de Almancası bulunuyor. [Selahattin DUYGU-KASSEL]
mehmet-erkan-goker-1b.jpg Sabahh
Yorumlar

En çok okunan

Avrupalı Türkler, AK Parti hükümetinden memnun

AK Parti hükümetinin, yurt dışında yaşayan ...

+ View

ALDI'de satılan İce Tea'lerde domuz jelatini ve hayvansal ...

ALDI dükkanlarında satılan İce Tea'lerde domuz ...

+ View

Köln kentinde Gizem Peker isimli öğrenci bıçaklanarak ...

Almanya’nın Köln kentinde, aynı üniversitede ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Almanya'da artan ırkçı saldırılar endişeyi artırdı

Almanya Müslümanlar Merkez Konseyi (ZMD) Başkanı ...

+ View

Hollanda polisi izinsiz İHA'ları kartallarla yakalayacak

Hollanda polisi izinsiz uçurulan İHA'lara karşı ...

+ View

Cumhurbaşkanı Erdoğan Avrupa'ya diz çöktüren heykeli kriz ...

Almanya'da düzenlenecek bir karnaval için ...

+ View

Öldürülen Gizem'in şikayeti dikkate alınmamış

Almanya’da eski erkek arkadaşı Alman tarafından ...

+ View

Büşra Aydın Gleamy Collection adlı defilenin gözde mankeni ...

Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleşen ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top