Son Haberler:
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini ağır ödediler -- "Cumhurbaşkanı Erdoğan Romanya'daki akşam yemeğini iptal etti, Türkiye'ye erken dönüyor. ..."
Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'a veda -- "Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndaki rehine operasyonunda şehit düşen savcı Mehmet ..."
Bahar fırtınası Almanya'da hayatı felç etti -- "Almanya’da önceki gün etkili olan fırtına dün şiddetini artırdı. Niklas adı verilen ..."
Savcıyı öldüren Şafak Yayla ile Bahtiyar Doğruyol cezaevi’nden arkadaş çıktı -- "Rehin aldıkları savcıyı öldüren teröristler Şafak Yayla ile Bahtiyar Doğruyol, Tekirdağ ..."
Gezici medyası DHKP-C'ye toz kondurmadı -- "Çağlayan Adliyesi'nde bulunan Savcı Mehmet Selim Kiraz DHKP-C tarafından rehin alındı. ..."
Gezici Ceyda Karan teröristleri savundu -- "Ceyda Karan, savcıyı rehin alan teröristlerin öldürülmesine tepki gösterdi."
Çağlayan'da operasyon bitti: Savcı Mehmet Selim Kiraz hayatını kaybetti -- "İki bomba ve yüzden fazla silah sesinin duyulmasıyla birlikte operasyon düzenlendi. Ağır ..."
Berkin Elvan soruşturmasını yürüten savcı Mehmet Selim Kiraz rehin alındı -- "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz rehin ..."
Türkiye'de elektrik kesildi, hayat durdu -- "Türkiye’nin bazı bölgelerinde yaşanan elektrik kesintileri hayatı olumsuz etkiliyor. ..."
Whatsapp'a sesli arama özelliği geldi -- "Dünyada milyonlarca kişinin kullandığı iletişim ağı olan WhatsApp’a sesli arama özelliği ..."
abdullah-karadeniz-sinirdisi-aysun.jpgAlmanya'nın Frankfurt kenti ve çevresinde 1980’li yılların sonlarında yer altı dünyasını haraca bağladığı gerekçesiyle 1990’da tutuklanan Abdullah Karadeniz (43), 21 yıl hapis yattıktan sonra Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi baskısıyla tahliye olacak. Abdullah Karadeniz iki hafta içinde Türkiye’ye sınırdışı edilecek. Dün Frankfurt Başkonsolosluğu’na gelerek Almanya’dan çıkabilmek için seyahat belgesi alan Karadeniz, hapisteyken evlendiği Aysun Karadeniz (30)’den doğan ikizleri Yasin ve Ersin (3) ile karısını ancak 10 saniye ayaküstü görebildi.

POLİSE HİÇ ÇALIŞMADI
Abdullah Karadeniz’in çocukluk arkadaşı Cem Bağdatlı ve Uğur Yakut, konsolosluğa gelişinde Abdullah Karadeniz’in eşi Aysun ile ikizleri Yasin ve Ersin’i yalnız bırakmadı. Cem Bağdatlı, “İlk cezasını 8 yıl almıştı. Bu sırada Alman polisi adına çalışması istendi. Ancak hiçbir zaman Alman polisi adına çalışmadı. Bu nedenle de hep cezalandırıldı” dedi. [Seyfi ALP/FRANKFURT]
abdullah-karadeniz-sinirdisi-aysun-b.jpgSabahh
Yorumlar

En çok okunan

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon şiparişlerinde gümrüklere ...

+ View

Kızım Duygu Doğan'ı kandırıp Suriye’ye kaçırdılar

Kızı 21 Mart gününden bu yana kayıp olan gazeteci ...

+ View

Bahar alerjisi hakkında öneriler

Alerjik bünyeli olanlarda bağışıklık sistemi ...

+ View

Son eklenen haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini ağır ödediler

Cumhurbaşkanı Erdoğan Romanya'daki akşam yemeğini ...

+ View

Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'a veda

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndaki rehine ...

+ View

Bahar fırtınası Almanya'da hayatı felç etti

Almanya’da önceki gün etkili olan fırtına dün ...

+ View

Savcıyı öldüren Şafak Yayla ile Bahtiyar Doğruyol ...

Rehin aldıkları savcıyı öldüren teröristler Şafak ...

+ View

Gezici medyası DHKP-C'ye toz kondurmadı

Çağlayan Adliyesi'nde bulunan Savcı Mehmet Selim ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top