Son Haberler:
Fakir çocuk daha çok hasta oluyor -- "Almanya'da düsük gelirli ailelerin çocuklarının diğer çocuklara göre daha fazla ve çabuk ..."
Altın da uçtu: 100 lirayı aştı -- "Altının gram fiyatı, küresel piyasalarda artan dolar talebine bağlı olarak dolar/TL'nin ..."
Hollanda'da PVDA'dan göçmenlere "oy kullanın" çağrısı -- "Hollanda'da iktidar ortağı İşçi Partisi'nin (PvdA) Genel Başkanı Hans Spekman, 18 Mart'ta ..."
Almanya’da 5 kadından biri cinsel tacize uğruyor -- "Almanya'da yapılan bir araştırmada, çalışan her iki kişiden birinin iş yerinde cinsel ..."
Dolar uçuyor -- "Dolarda tansiyon düşmüyor. Fed cephesinden gelen ‘faiz artışına’ yönelik mesajlarla, ..."
Hollandalıların 4'te biri erken emeklilik istiyor -- "Hollanda'da çalışanların yüzde 25'i 65 yaşından önce emekli olamayı istiyor."
Aileden alınan çocukları konsolosluklar bilmiyor -- "Almanya’nın Neuss kentinde faaliyetlerini sürdüren Umut Yıldızı Derneği’nin Başkanı Kamil ..."
Dolar 2.55 ile yeni rekorunu kırdı -- "Dün akşam saatlerinde 2,54'ü görerek tarihi bir rekora imza atan dolar yeni günde de ..."
Korkusuz Niyazi Doğan isimli Türk Alman ARD kanalında -- "Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki Oberhausen kentinde büfe işleten 50 ..."
Aslan derbi öncesi kükredi: Galatasaray 4 - Manisaspor 0 -- "Galatasaray, hafta sonu Fenerbahçe ile yapacağı derbi öncesi Türkiye Kupası'nda ..."
abdullah-karadeniz-sinirdisi-aysun.jpgAlmanya'nın Frankfurt kenti ve çevresinde 1980’li yılların sonlarında yer altı dünyasını haraca bağladığı gerekçesiyle 1990’da tutuklanan Abdullah Karadeniz (43), 21 yıl hapis yattıktan sonra Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi baskısıyla tahliye olacak. Abdullah Karadeniz iki hafta içinde Türkiye’ye sınırdışı edilecek. Dün Frankfurt Başkonsolosluğu’na gelerek Almanya’dan çıkabilmek için seyahat belgesi alan Karadeniz, hapisteyken evlendiği Aysun Karadeniz (30)’den doğan ikizleri Yasin ve Ersin (3) ile karısını ancak 10 saniye ayaküstü görebildi.

POLİSE HİÇ ÇALIŞMADI
Abdullah Karadeniz’in çocukluk arkadaşı Cem Bağdatlı ve Uğur Yakut, konsolosluğa gelişinde Abdullah Karadeniz’in eşi Aysun ile ikizleri Yasin ve Ersin’i yalnız bırakmadı. Cem Bağdatlı, “İlk cezasını 8 yıl almıştı. Bu sırada Alman polisi adına çalışması istendi. Ancak hiçbir zaman Alman polisi adına çalışmadı. Bu nedenle de hep cezalandırıldı” dedi. [Seyfi ALP/FRANKFURT]
abdullah-karadeniz-sinirdisi-aysun-b.jpgSabahh
Yorumlar

En çok okunan

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon şiparişlerinde gümrüklere ...

+ View

Geen dierlijke bestandsdelen in Completa Koffiecreamer

Op de producten die we kopen in de winkels staat ...

+ View

Korkusuz Niyazi Doğan isimli Türk Alman ARD kanalında

Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki ...

+ View

Son eklenen haberler

Varkensgelatine in Kruidvat Paracetamol 500 mg

Er gingen de laatste tijd geruchten dat er ...

+ View

Fakir çocuk daha çok hasta oluyor

Almanya'da düsük gelirli ailelerin çocuklarının ...

+ View

Altın da uçtu: 100 lirayı aştı

Altının gram fiyatı, küresel piyasalarda artan ...

+ View

Hollanda'da PVDA'dan göçmenlere "oy kullanın" çağrısı

Hollanda'da iktidar ortağı İşçi Partisi'nin ...

+ View

Almanya’da 5 kadından biri cinsel tacize uğruyor

Almanya'da yapılan bir araştırmada, çalışan her ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top