Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

bosanma.jpgAvusturya İstatistik Dairesi (AİD) tarafından açıklanan son rakamlara göre, Avusturya'da her iki evlilikten biri boşanmayla sonuçlanıyor. AİD'den yapılan açıklamada, 2007 yılında Avusturya'daki evliliklerin yüzde 49.5'inin (20 bin evlilik) boşanmayla sonuçlandığı belirtildi.

Viyana, yüzde 64 ile boşanma oranının en yüksek olduğu eyalet olarak göze çarptı. Yüzde 37.9 ile Tirol, en düşük boşanma oranına sahip eyalet oldu.

AİD, boşanmayla sonuçlanan evliliklerin ortalama ömrünün 9.2 yıl olduğunu açıkladı. 2007 yılında her 10 evlilikten biri 25 yıllık bir evliliğin ardından boşanmayla sonuçlanırken, 20 evlilik de 50 yıl aynı yastığa baş koyduktan sonra boşamayla neticelendi.

Boşandıktan sonra aynı partnerle tekrar evlenmek de çözüm olamıyor. 2007'de boşandığı kişiyle tekrar evlenenlerin yüzde 1.4'ü ilk yıl içinde ikinci kez boşanırken, iki çift ise yeniden evlendikleri tarihi üzerinden bir ay bile geçmeden ikinci kez boşandı. Boşanan erkeklerin yaş ortalaması 41.6 olurken, boşanan kadınların yaş ortalaması ise 39.3 olarak dikkat çekti. 2007 yılında boşanan en yaşlı erkek 90, en yaşlı kadın ise 87 yaşındaydı.

2007 yılında boşanan çiftlerin sahip olduğu toplam çocuk sayısı 21 bin iken, bunların yüzde 70'inin henüz oldukça küçük olduğu bildirildi. Boşanan çiftlerin yüzde 42'si ise henüz çocuk sahibi değildi.
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top