Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

sigara_yasak_sokak.jpgAvusturya'da yapılan bir araştırma, halkın yüzde 63'ünün yaklaşık altı aydır uygulanmakta olan sigara yasağına destek verdiğini ortaya koydu. "Market" isimli şirketin yaptığı araştırmaya katılanların yüzde 33'ü bar ve restoranlarda sigara içilmesinin tamamen yasaklanmasını isterken, yüzde 15'i ise uygulanmakta olan sigara yasağından rahatsızlık duyduğunu belirtiyor.

Araştırma şirketinin 300 işletme sahibiyle de yaptığı ankette sigara yasağının bar ve restoran sahiplerini tedirgin ettiğini bir kez daha ortaya koydu.
Bar ve restoran sahiplerinin yüzde 79'u sigara yasağının kendilerini ekonomik olarak çok zor duruma düşüreceğinden korkarken, yüzde 70'i de sigara yasağı nedeniyle ilk başlarda işçi çıkartmaktan korktuklarını dile getirdi.

Ankete katılan bar ve restoran sahiplerinin yüzde 51'i hali hazırda yasaktan etkilendiğini anlattı. Avusturya'da faaliyet gösteren 70 bin bar ve restoran sahibinin yüzde 27'si ileri de mekanını sigaraya göre yeniden düzenleyeceğini belirtirken yüzde 12'si de çoktan düzenlemiş bulunuyor.

Bar ve restoranlarda sigara içilen ve içilmeyen bölümlerin birbirinden ayrılması için tanınan süre 2010 yılında doluyor. Market isimli araştırma şirketinin Başkanı Werner Beutelmeyer'in, anket sonuçlarıyla ilgili yaptığı basın toplantısından kısa bir süre sonra açıklama yapan Viyana Tıp Üniversitesi doktoru Manfred Neuberger, Beutelmeyer'in araştırma sonuçlarını manipüle ettiğini söyledi.

Doktor Neuberger, Beutelmeyer'in sigara yasağıyla ilgili halkın memnuniyetini var olandan fazla göstermeye çalıştığını iddia etti.
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top