Son Haberler:
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."
Fenerbahçe 2 - Karabükspor 0 -- "Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe kendi sahasında Karabükspor'u ağırladı. İlk yarısı ..."
İgor Tudor Galatasaray'dan kovuldu -- "Galatasaray yönetimi, Hırvat Teknik direktör Igor Tudor ile yollarını ayırma kararı aldı. ..."
Hollanda'da İslam düşmanı Wilders seçim kampanyasına camii bahçesinde başladı -- "Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin (PVV) lideri Geert Wilders, yerel seçim ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail bir işgal ve terör devletidir -- "Cumhurbaşkanı Erdoğan, olağanüstü toplanan İİT zirvesinde "Kudüs'ü, Filistin devletinin ..."

tabanca_kursunlar.jpgAvusturya kriminal bürosu’nun yayınladığı rapora göre, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre işlenen suç oranları yüzde 5.3’lük bir artış gösterdi. yetkililer karara bağlanan suçlarda ise yüzde 7.7’lik bir artış olduğunu da kaydetti. Rapora göre, 2009’un ilk yedi ayında 44 bin 382 haneye tecavüz ve mala zarar suçu işlenirken, 3 bin kapkaç ve bin 600 kalpazanlık olayı kayıtlara geçti.

Avusturya’nın Tirol Eyaleti’nde suç oranlarında yüzde 3 oranında düşüş gözlenirken,Viyana’da ise yüzde 12.2 oranında arttı. Ülkede genelde suça meyilde artış yaşanırken, 10-14 yaş arası çocuklardaki suç işleme oranlarında geçen yıla göre yüzde 18’lik ve 14-18 yaş grubu arasındaki gençlerde ise yüzde 10’luk bir düşüş gözlendi.

Söz konusu rapor açıklandıktan sonra muhalefet partileri, Halk Partili İçişleri Bakanı Maria Fekter’den suçlularla mücadelede etkin olunması için polis sayısını artırmasını istedi. Aşırı sağcı Özgürlükçüler Partisi’nin güvenlik sözcüsü Harald Vilimsky, Bakan Maria Fekter’in Viyana’daki polis sayısını en az bin 500’e çıkarması gerektiğini belirterek, Avusturya’nın doğu bölgesindeki sınırının Schengen sınırı olarak kabul edilmesini istedi.

Vilimsky ayrıca, Fekter’in neden hala doğu sınırının nörolojik bir nokta olduğunu kabullenmediğini ve suç oranını azaltmak için o bölgede güvenlik önlemleri almadığını sordu.

Avusturya’nın Geleceği İçin Birlik Partisi güvenlik sözcüsü Peter Westenthaler de Doğu Avrupa ülkelerinin Avrupa Birliği’ne girmesiyle suç oranının artış sağlandığını belirterek, Avusturya’nın doğu bölgesindeki sınırlarında kontrollerinin artırılmasını ve bu sınırların doğudaki Schengen sınırı olarak kabul edilmesini istedi.
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Dövizle askerlik başvurusunda yıl sonunu atlatmayın

Dövizle askerlikte binlerce kişi 1000 euro ...

+ View

Hollanda'da kaybolan Abdullah isimli Türk çocuğu ailesine ...

Hollanda'da, 3 gündür aranan kayıp zihinsel ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hamsi ihracatında artış

Deniz av sezonunun başladığı 1 Eylül'den 31 ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği ...

Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu ...

+ View

Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray ...

Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir ...

+ View

Fırtına Karabük'te tekledi: Kardemir Karabükspor 1 - ...

Süper Lig'in 17. haftasında Trabzonspor, ...

+ View
Germany FRA_AUH

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top