Son Haberler:
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."
Galatasaray cephesinden Cüneyt Çakır eleştirisi -- "Süper Lig'in 9. haftasının en önemli maçında Galatasaray ile Fenerbahçe, 0-0 berabere ..."

tabanca_kursunlar.jpgAvusturya kriminal bürosu’nun yayınladığı rapora göre, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre işlenen suç oranları yüzde 5.3’lük bir artış gösterdi. yetkililer karara bağlanan suçlarda ise yüzde 7.7’lik bir artış olduğunu da kaydetti. Rapora göre, 2009’un ilk yedi ayında 44 bin 382 haneye tecavüz ve mala zarar suçu işlenirken, 3 bin kapkaç ve bin 600 kalpazanlık olayı kayıtlara geçti.

Avusturya’nın Tirol Eyaleti’nde suç oranlarında yüzde 3 oranında düşüş gözlenirken,Viyana’da ise yüzde 12.2 oranında arttı. Ülkede genelde suça meyilde artış yaşanırken, 10-14 yaş arası çocuklardaki suç işleme oranlarında geçen yıla göre yüzde 18’lik ve 14-18 yaş grubu arasındaki gençlerde ise yüzde 10’luk bir düşüş gözlendi.

Söz konusu rapor açıklandıktan sonra muhalefet partileri, Halk Partili İçişleri Bakanı Maria Fekter’den suçlularla mücadelede etkin olunması için polis sayısını artırmasını istedi. Aşırı sağcı Özgürlükçüler Partisi’nin güvenlik sözcüsü Harald Vilimsky, Bakan Maria Fekter’in Viyana’daki polis sayısını en az bin 500’e çıkarması gerektiğini belirterek, Avusturya’nın doğu bölgesindeki sınırının Schengen sınırı olarak kabul edilmesini istedi.

Vilimsky ayrıca, Fekter’in neden hala doğu sınırının nörolojik bir nokta olduğunu kabullenmediğini ve suç oranını azaltmak için o bölgede güvenlik önlemleri almadığını sordu.

Avusturya’nın Geleceği İçin Birlik Partisi güvenlik sözcüsü Peter Westenthaler de Doğu Avrupa ülkelerinin Avrupa Birliği’ne girmesiyle suç oranının artış sağlandığını belirterek, Avusturya’nın doğu bölgesindeki sınırlarında kontrollerinin artırılmasını ve bu sınırların doğudaki Schengen sınırı olarak kabul edilmesini istedi.
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View

Aykut Kocaman'dan istifa sinyali

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, ...

+ View
Germany FRA_AUH

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top