Son Haberler:
Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - Akhisarspor 3 -- "Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe sahasında Akhisarspor'u ağırladı. Gol ..."
Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7 -- "Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, deplasmanda Kardemir Karabükspor'u ..."
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."

tabanca_kursunlar.jpgAvusturya kriminal bürosu’nun yayınladığı rapora göre, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre işlenen suç oranları yüzde 5.3’lük bir artış gösterdi. yetkililer karara bağlanan suçlarda ise yüzde 7.7’lik bir artış olduğunu da kaydetti. Rapora göre, 2009’un ilk yedi ayında 44 bin 382 haneye tecavüz ve mala zarar suçu işlenirken, 3 bin kapkaç ve bin 600 kalpazanlık olayı kayıtlara geçti.

Avusturya’nın Tirol Eyaleti’nde suç oranlarında yüzde 3 oranında düşüş gözlenirken,Viyana’da ise yüzde 12.2 oranında arttı. Ülkede genelde suça meyilde artış yaşanırken, 10-14 yaş arası çocuklardaki suç işleme oranlarında geçen yıla göre yüzde 18’lik ve 14-18 yaş grubu arasındaki gençlerde ise yüzde 10’luk bir düşüş gözlendi.

Söz konusu rapor açıklandıktan sonra muhalefet partileri, Halk Partili İçişleri Bakanı Maria Fekter’den suçlularla mücadelede etkin olunması için polis sayısını artırmasını istedi. Aşırı sağcı Özgürlükçüler Partisi’nin güvenlik sözcüsü Harald Vilimsky, Bakan Maria Fekter’in Viyana’daki polis sayısını en az bin 500’e çıkarması gerektiğini belirterek, Avusturya’nın doğu bölgesindeki sınırının Schengen sınırı olarak kabul edilmesini istedi.

Vilimsky ayrıca, Fekter’in neden hala doğu sınırının nörolojik bir nokta olduğunu kabullenmediğini ve suç oranını azaltmak için o bölgede güvenlik önlemleri almadığını sordu.

Avusturya’nın Geleceği İçin Birlik Partisi güvenlik sözcüsü Peter Westenthaler de Doğu Avrupa ülkelerinin Avrupa Birliği’ne girmesiyle suç oranının artış sağlandığını belirterek, Avusturya’nın doğu bölgesindeki sınırlarında kontrollerinin artırılmasını ve bu sınırların doğudaki Schengen sınırı olarak kabul edilmesini istedi.
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Hollanda'da İslam düşmanı Wilders seçim kampanyasına camii ...

Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Fırtına yorgun Kartal’ı durduramadı: Trabzonspor 0 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Beşiktaş, ...

+ View

Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe ...

+ View

Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7

Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, ...

+ View

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top