Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

protesto.jpgAvusturya’da çıkartılmasına kesin gözüyle bakılan yabancılar yasasına karşı sivil toplum kuruluşları harekete geçti.bir çok sıkı yaptırımı içeren yasanın geri çekilmesi için protesto gösterileri yapılacak.

Federal Parlamento’da tartışılan ve çıkmasına kesin gözüyle bakılan Yeni Yabancılar Kanunu’na karşı 20 Ekim saat 18'de Viyana’nın 1. Bölgesi’nde Minoritenplatz'da bir çok dernek üyelerinin katılacağı bir protesto yürüyüşü planlanıyor.

Hükümet ortakları Sosyal Demokrat Parti (SPÖ) ve Halk Partisi’nin (ÖVP) uygulamaya hazırladığı kanunla, aile birleşimi yaşı 21’e çıkartılıyor. Avusturya vizesi almak ve vizeyi uzatmak zorlaştırılıyor. Vatandaş olmak ise neredeyse imkansız hale getiriliyor. Söz konusu değişikliklerin 1 Ocak 2010'dan itibaren geçerli olması bekleniyor.

Konuyla ilgili medyaya bir bildiri gönderen Yeşiller Partili Federal Milletvekili Alev Korun, bu hak gaspına karşı bir çok sivil toplum örgütünün yapacağı yürüyüşü Yeşiller’in desteklediğini bildirdi. Alev Korun, insan haklarını savunmak isteyen herkesi bu yürüyüşe davet etti. Yapılacak olan protesto gösterilerine Avusturya’da faaliyet gösteren çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve dernekler öncülük yapıyor. Samanyolueuu
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top