Son Haberler:
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."

100-euro-kemer.jpgAlmanya'dan sonra Avusturya'da da kemer sıkma yoluna gidiliyor. Hükümet ortakları sosyal demokrat parti spö ve halk partisi övp 2011 -2014 yıllarını kapsayan tasarruf tedbirleri kapsamında 1.7 milyarlık gelir elde etmeyi planlıyor.

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Joseph Pröll, alınan tedbirler çerçevesinde 3 yıl içinde 1.7 milyarlık bir tasarruf paketi uygulamaya konulacağını ve ilk olarak otoban harçlarına % 10 zam yapılacağını belirtti.
Tasarruf tedbirleri birçok alanı kapsıyor. Tarım teşviklerinde verilmesi planlanan 2,2 milyarlık teşvikten de % 10 ile 15 arasında kesintiye gidilecek.

Kültür sanat faaliyetlerinden elde edilecek gelirlerede el uzatan hükümet, devlet tarafından % 50 oranında finanse edilen opera ve tiyatroların biletlerine de zam yapılacak.

İşsizlik eğitim kurs ücretlerinden de 100 milyonluk kesintiye giden Hükümet, erken emeklilik şartlarını da zorlaştırarak, ekonomiye getirdiği yükü hafifletmeyi amaçlıyor.

2009 yılında yürürlüğe giren Familienbeihilfe (aile yardımı) yardımlarını da tasarruf kapsamına alındığını belirten Maliye Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Pröll, öğretmenlere ödenen ekstra yardımlarda kısıntıya gidileceğini ve öğrencilere daha fazla şart koşulacağını söyledi. Samanyolueuu
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top