Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

ihya-ilahi-grubu-dugun-kavga-viyana.jpg
Avusturya'nın başkenti Viyana’da peş peşe yapılan Çeçen ve Türk düğününde park yeri tartışmasıyla başlayan kavgada İhya İlahi Grubu’nun kardeş olan 4 üyesi hastanelik edilinceye kadar dövüldü. 50 kişinin üzerine saldırdığı 29,31,39 ve 43 yaşındaki Türk kardeşleri kızgın grubun elinden 20 kişilik özel polis ekibi kurtardı. Kavga nedeniyle Türk düğünü az daha iptal edilecekti.

İLAHİ GRUBU HASTANELİK
İKİ DÜĞÜNE de yer ayarlayan organizatör Yusuf  Yıldız, Avrupa SABAH’a şu açıklamayı yaptı: „Aynı salonda Çeçenlerin düğünü gündüz saat 14.00’de, Türklerin düğünü ise 19.00’da başlıyordu. Saat 17.40 sıralarında Türk düğününde ilahi okuyacak grubun üyeleri Çeçen gelin ve damadın araçları için ayrılan yere araçlarını park edip, müzik aletlerini indirmeye başlamışlar. Buraya park edemeyecekleri söylenen Çeçen grupla tartışma başlamış. Kavga büyüyünce düğün salonunda olan kalabalık gruba Çeçenler haber vermiş ve ilahi grubu üyelerini feci biçimde dövmüşler.“

POLİS KÖPEKLERİ AYIRDI
HABER verilmesi üzerine olay yerine gelen 20 kişilik Avusturya özel polis ekibinin köpeklerle kavgaya müdahale ettiği belirtildi. Gruptan dayak yiyen 4 kardeşin 16 kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Kavga nedeniyle Türk düğünü 2 saat geç başlarken, ilahi grubunun yerine ilahi okuyabilecek başka din görevlileri bulundu. 10. Viyana’daki düğün kavgası Türkler arasında üzüntüyle karşılandı. Sabahh
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top