Son Haberler:
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."
Fenerbahçe 2 - Karabükspor 0 -- "Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe kendi sahasında Karabükspor'u ağırladı. İlk yarısı ..."
İgor Tudor Galatasaray'dan kovuldu -- "Galatasaray yönetimi, Hırvat Teknik direktör Igor Tudor ile yollarını ayırma kararı aldı. ..."
Hollanda'da İslam düşmanı Wilders seçim kampanyasına camii bahçesinde başladı -- "Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin (PVV) lideri Geert Wilders, yerel seçim ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail bir işgal ve terör devletidir -- "Cumhurbaşkanı Erdoğan, olağanüstü toplanan İİT zirvesinde "Kudüs'ü, Filistin devletinin ..."

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, beş yıl sonra çeşitli temaslarda bulunmak üzere Belçika'nın başkenti Brüksel'e geldi. Erdoğan, Suriye'deki vahşetin dünyaca izlendiğini belirterek ''Cenevre-2'de ses ver demek zorundayız'' dedi.


Avrupa Birliği (AB) liderleriyle görüşmeler yapmak üzere Brüksel'e gelen Başbakan Erdoğan'ı binlerce partili vatandaş karşıladı. Kaldığı otelin yakınındaki meydanda Belçika emniyeti geniş güvenlik önlemi aldı.

''EY DÜNYA...''
Otobüsün üzerinden kalabalığa seslenen Erdoğan, ''Bugünkü buluşmamızın çok farklı bir döneme rastlaması, bu toplantıya ayrı bir anlam kazandırıyor. Bilemiyorum, az önce dünyanın birçok kanalında Suriye'deki vahşeti izledik. Onbinlerce insanın, şu ana kadar 150 bin insanın yediden yetmişe nasıl öldürüldüklerini izlediler. Yarın Cenevre-2 toplantısı var. Şimdi de biz de Brüksel'den 'Ey dünya, 150 bin insanın öldürüldüğü Suriye'ye karşı acaba sessiz mi kalacağız?' Cenevre-2'de ses ver demek zorundayız. Suriye'deki bu insanlık katliamına karşı ses ver diyoruz. Zira, ufacık yavruların nasıl öldürüldüğü bu resimlerde gösteriliyor. Kimyasal silahlarla, konvansiyonel silahlarla onbinlerce insanın nasıl öldürüldüğü burada gösteriliyor'' şeklinde konuştu.

''İNANIYORUM Kİ CENEVRE-2 BU ADIMLARIN ATILDIĞI BİR TOPLANTI OLACAK''
Şu anda Türkiye'de 700 bin Suriyeli sığınmacının barındırıldığını söyleyen Erdoğan, Türkiye olarak açık kapı politikasını sürdüreceklerini ifade etti. Brüksel'in uluslararası bir buluşmanın yeri olduğunu vurgulayan Erdoğan, belediye yönetimine akşam saatleri olmasına karşın çok sayıda insanın toplanmasına izin verdiği için insani duyarlılıktan ötürü teşekkür etti. Başbakan Erdoğan, Batı toplumunun Suriye'deki vahşete karşı sesini yükseltmek durumunda olduğunu vurgulayarak ''İnanıyorum ki, Cenevre-2 bu adımların atıldığı bir toplantı
olacaktır.'' dedi.

recep-tayyip-erdogan-emine-bruksel

recep-tayyip-erdogan-bruksel-gurbetciler-baarn

recep-tayyip-erdogan-bruksel-gurbetciler-1

BAŞBAKAN'DAN 'GÜÇ DEVŞİRMESİ' VURGUSU
Yarın Türkiye-AB ilişkileriyle alakalı birçok görüşme yapacaklarını kaydeden Başbakan Erdoğan, ''Temenni ederim ki bu görüşmeler AB'deki fasıllarla ilgili adımlarımızın çok daha farklı bir şekilde atıldığı görüşmeler olur. İnanıyorum ki, geleceğe yönelik birlik ve beraberliğimizin bu noktada AB'nin güç devşirmesi noktasında da farklı bir başlangıç olur.'' şeklinde konuştu.

recep-tayyip-erdogan-bruksel-gurbetciler-2

recep-tayyip-erdogan-bruksel-gurbetciler

recep-tayyip-erdogan-bruksel-gurbetciler-3

recep-tayyip-erdogan-bruksel-gurbetciler-4


Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Dövizle askerlik başvurusunda yıl sonunu atlatmayın

Dövizle askerlikte binlerce kişi 1000 euro ...

+ View

Hollanda'da kaybolan Abdullah isimli Türk çocuğu ailesine ...

Hollanda'da, 3 gündür aranan kayıp zihinsel ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hamsi ihracatında artış

Deniz av sezonunun başladığı 1 Eylül'den 31 ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği ...

Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu ...

+ View

Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray ...

Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir ...

+ View

Fırtına Karabük'te tekledi: Kardemir Karabükspor 1 - ...

Süper Lig'in 17. haftasında Trabzonspor, ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top