Son Haberler:
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."
Fenerbahçe 2 - Karabükspor 0 -- "Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe kendi sahasında Karabükspor'u ağırladı. İlk yarısı ..."
İgor Tudor Galatasaray'dan kovuldu -- "Galatasaray yönetimi, Hırvat Teknik direktör Igor Tudor ile yollarını ayırma kararı aldı. ..."
Hollanda'da İslam düşmanı Wilders seçim kampanyasına camii bahçesinde başladı -- "Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin (PVV) lideri Geert Wilders, yerel seçim ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail bir işgal ve terör devletidir -- "Cumhurbaşkanı Erdoğan, olağanüstü toplanan İİT zirvesinde "Kudüs'ü, Filistin devletinin ..."

hapishane-eller.jpgBelçika'da aşırı dolu olan hapishanelerin neden olduğu sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor. Fazla mahkumların Hollanda daki hapishanelere nakledilmesi de problemi çözmeye yetmedi. Durumdan rahatsız olan gardiyanlar 13 Haziran'da yapılması planlanan erken seçime kadar iş yavaşlatma eylemi kararı aldı. Ancak adalet bakanı De Clerck gardiyanların isteğine siyasi olduğu gerekçesi ile karşı çıkıyor.

Uzun süredir devam eden hapishanelerin doluluk oranı sorunu bir türlü çözülemiyor. Gelecek üç yıl içinde 7 yeni cezaevi inşa etmeyi düşünen hükümet sorunların bir nebzede olsa giderileceğini düşünüyor.

Gardiyanlar Sendikası ise hükümetle aynı görüşü paylaşmıyor. ACOD'un aldığı karar çerçevesinde, bugünden itibaren üç hafta süreyle iş yavaşlatma eyleminin yanı sıra bazı günlerde tamamen iş bırakma şeklinde de greve gidilecek.

Bu hafta içinde her gün iki saat erken iş bırakmanın yanında, Perşembe'den Cumartesi gününe kadar da hiç işbaşı yapılmayacağı duyuruldu.

Gardiyan sendikalarının bazılarının katılmadığı eylem planına Adalet Bakanı Stefaan De Clerck sert bir açıklama ile cevap verdi. Sendika temsilcilerin istediği ekstra eleman talebini makul gördüklerini kaydeden Adalet Bakanı, 2013'e kadar bitirilecek olan 7 ekstra cezaevinde, görevlendirilecek yeni insanlara ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Grev kararını siyasi olarak nitelendiren Bakan Clerck, sosyalist ve liberal sendikaların varılan anlaşmalara uymayarak anlaşılmaz bir şekilde grev kararı aldıklarını söyledi. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Dövizle askerlik başvurusunda yıl sonunu atlatmayın

Dövizle askerlikte binlerce kişi 1000 euro ...

+ View

Hollanda'da kaybolan Abdullah isimli Türk çocuğu ailesine ...

Hollanda'da, 3 gündür aranan kayıp zihinsel ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hamsi ihracatında artış

Deniz av sezonunun başladığı 1 Eylül'den 31 ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği ...

Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu ...

+ View

Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray ...

Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir ...

+ View

Fırtına Karabük'te tekledi: Kardemir Karabükspor 1 - ...

Süper Lig'in 17. haftasında Trabzonspor, ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top