Son Haberler:
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."
Galatasaray cephesinden Cüneyt Çakır eleştirisi -- "Süper Lig'in 9. haftasının en önemli maçında Galatasaray ile Fenerbahçe, 0-0 berabere ..."

hapishane-eller.jpgBelçika'da aşırı dolu olan hapishanelerin neden olduğu sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor. Fazla mahkumların Hollanda daki hapishanelere nakledilmesi de problemi çözmeye yetmedi. Durumdan rahatsız olan gardiyanlar 13 Haziran'da yapılması planlanan erken seçime kadar iş yavaşlatma eylemi kararı aldı. Ancak adalet bakanı De Clerck gardiyanların isteğine siyasi olduğu gerekçesi ile karşı çıkıyor.

Uzun süredir devam eden hapishanelerin doluluk oranı sorunu bir türlü çözülemiyor. Gelecek üç yıl içinde 7 yeni cezaevi inşa etmeyi düşünen hükümet sorunların bir nebzede olsa giderileceğini düşünüyor.

Gardiyanlar Sendikası ise hükümetle aynı görüşü paylaşmıyor. ACOD'un aldığı karar çerçevesinde, bugünden itibaren üç hafta süreyle iş yavaşlatma eyleminin yanı sıra bazı günlerde tamamen iş bırakma şeklinde de greve gidilecek.

Bu hafta içinde her gün iki saat erken iş bırakmanın yanında, Perşembe'den Cumartesi gününe kadar da hiç işbaşı yapılmayacağı duyuruldu.

Gardiyan sendikalarının bazılarının katılmadığı eylem planına Adalet Bakanı Stefaan De Clerck sert bir açıklama ile cevap verdi. Sendika temsilcilerin istediği ekstra eleman talebini makul gördüklerini kaydeden Adalet Bakanı, 2013'e kadar bitirilecek olan 7 ekstra cezaevinde, görevlendirilecek yeni insanlara ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Grev kararını siyasi olarak nitelendiren Bakan Clerck, sosyalist ve liberal sendikaların varılan anlaşmalara uymayarak anlaşılmaz bir şekilde grev kararı aldıklarını söyledi. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View

Aykut Kocaman'dan istifa sinyali

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top