Son Haberler:
Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - Akhisarspor 3 -- "Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe sahasında Akhisarspor'u ağırladı. Gol ..."
Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7 -- "Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, deplasmanda Kardemir Karabükspor'u ..."
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."

hapishane-eller.jpgBelçika'da aşırı dolu olan hapishanelerin neden olduğu sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor. Fazla mahkumların Hollanda daki hapishanelere nakledilmesi de problemi çözmeye yetmedi. Durumdan rahatsız olan gardiyanlar 13 Haziran'da yapılması planlanan erken seçime kadar iş yavaşlatma eylemi kararı aldı. Ancak adalet bakanı De Clerck gardiyanların isteğine siyasi olduğu gerekçesi ile karşı çıkıyor.

Uzun süredir devam eden hapishanelerin doluluk oranı sorunu bir türlü çözülemiyor. Gelecek üç yıl içinde 7 yeni cezaevi inşa etmeyi düşünen hükümet sorunların bir nebzede olsa giderileceğini düşünüyor.

Gardiyanlar Sendikası ise hükümetle aynı görüşü paylaşmıyor. ACOD'un aldığı karar çerçevesinde, bugünden itibaren üç hafta süreyle iş yavaşlatma eyleminin yanı sıra bazı günlerde tamamen iş bırakma şeklinde de greve gidilecek.

Bu hafta içinde her gün iki saat erken iş bırakmanın yanında, Perşembe'den Cumartesi gününe kadar da hiç işbaşı yapılmayacağı duyuruldu.

Gardiyan sendikalarının bazılarının katılmadığı eylem planına Adalet Bakanı Stefaan De Clerck sert bir açıklama ile cevap verdi. Sendika temsilcilerin istediği ekstra eleman talebini makul gördüklerini kaydeden Adalet Bakanı, 2013'e kadar bitirilecek olan 7 ekstra cezaevinde, görevlendirilecek yeni insanlara ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Grev kararını siyasi olarak nitelendiren Bakan Clerck, sosyalist ve liberal sendikaların varılan anlaşmalara uymayarak anlaşılmaz bir şekilde grev kararı aldıklarını söyledi. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Fırtına yorgun Kartal’ı durduramadı: Trabzonspor 0 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Beşiktaş, ...

+ View

Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe ...

+ View

Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7

Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, ...

+ View

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top