Son Haberler:
Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - Akhisarspor 3 -- "Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe sahasında Akhisarspor'u ağırladı. Gol ..."
Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7 -- "Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, deplasmanda Kardemir Karabükspor'u ..."
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."

hapishane-eller.jpgBelçika yıllardır cezaevlerindeki aşırı doluluk sorunuyla boğuşuyor. Her hükümetin önündeki sorunlu dosyalardan birisi olan Belçika cezaevlerin içler acısı durumuna kalıcı bir çözüm bulunamıyor. Bu yılın başında 500 kadar mahkumun Hollanda'da kiralanan bir cezaevine gönderilmesi gibi geçici çözümler de pek işe yaramıyor.

Yapılan son açıklamada Belçika cezaevlerinde şu anda 10 bin 700 kişinin bulunduğu kaydedildi. Halihazırdaki ceza ve tutukevlerinin toplam kapasitenin 8 bin 500 olduğuna dikkat çeken uzmanlar ise durumdan endişeli. Hollanda'ya gönderilen mahkûmlara rağmen sayının rekor seviyeye ulaşması sorumluları haraketlenderdi. Adalet Bakanlığı sorunun temelinde kamu binalarından sorumlu merkezin kendilerine söz verdikleri halde yeni cezaevi inşaatına bir türlü başlamamasını gösteriyor.

Öte yandan Brüksel'deki Vorst cezaevinin bir bölümünün sosyal müfettişler tarafından 'kullanıma uygun değildir' raporu üzerine kapanması gerekiyor. Belçika hapishanelerinin çoğunluğu 17. yüzyıldan kalma binalardan oluşuyor. Sağlık için elverişsiz hücrelerde kalmak durumunda olan mahkûmlar bir de aşırı doluluktan dolayı sıkıntı çekince isyanlar kaçınılmaz oluyor.

Bugün Brugge hapishanesinde çıkan bir yangında bir mahkum ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Ağır çalışma şartlarını şikayet eden gardiyanlar ise sık sık greve gidiyor. Önümüzdeki Perşembe günü Anvers Cezaevindeki gardiyanların çalışırken can güvenliklerinin olmadığı gerekçesiyle 24 saatlik iş bırakma eyleminde bulunacakları öğrenildi.

Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Fırtına yorgun Kartal’ı durduramadı: Trabzonspor 0 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Beşiktaş, ...

+ View

Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe ...

+ View

Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7

Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, ...

+ View

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top