Son Haberler:
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."
Fenerbahçe 2 - Karabükspor 0 -- "Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe kendi sahasında Karabükspor'u ağırladı. İlk yarısı ..."
İgor Tudor Galatasaray'dan kovuldu -- "Galatasaray yönetimi, Hırvat Teknik direktör Igor Tudor ile yollarını ayırma kararı aldı. ..."
Hollanda'da İslam düşmanı Wilders seçim kampanyasına camii bahçesinde başladı -- "Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin (PVV) lideri Geert Wilders, yerel seçim ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail bir işgal ve terör devletidir -- "Cumhurbaşkanı Erdoğan, olağanüstü toplanan İİT zirvesinde "Kudüs'ü, Filistin devletinin ..."

belcika_bayraklar_daireler.jpgBelçika'da 13 haziran tarihindeki genel seçimlerden flaman bölgesi'nin birinci partisi olarak çıkan ve koalisyona girip etkili olmasına kesin gözüyle bakılan flaman milliyetçisi parti vatandaşlığa geçisin zorlaştırılması için çalışmalara başladı.

Belçika Flaman milliyetçi partisi N-VA, vatandaşlığa geçiş prosedürünün istisnai bir uygulama olması gerektiğinin altını çizdi ve "Belçika vatandaşlığı edinme ancak çok özel durumlarda verilen bir ödül, yapılan bir iyilik gibi algılanması gerekir" açıklamasında bulundu.

Vatandaşlık kriterlerinin değiştirilmesi ve vatandaşlık prosedürü aracılığıyla Belçika vatandaşlığı edinmenin zorlaştırılması isteminde bulunan parti, 1 Ocak 2001 - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında 132 bin 509 kişinin Belçika vatandaşı olmak için başvuruda bulunduğunu ve bunlardan 69 bin 102'sine vatandaşlık verildiğini açıkladı. Parti bu sayının çok yüksek olduğunu belirtti.

Vatandaşlık komisyonunda yer alan N-VA Federal Milletvekilleri Sarah Smeyers ve Theo Francken, vatandaşlık kriterlerinin zorlaştırılarak, dil bilgisinin denetlenmesini ve en az 7 yıl Belçika'da yasal olarak kalma koşulu getirilmesini istedi.

Belçika'da 2000 yılında "Hızlı Belçika Vatandaşlığı Yasası" olarak adlandırılan ve Belçika vatandaşlığı kriterlerini kolaylaştıran yasa kabul edilip uygulanmaya başlanmıştı. Yasaya göre, 18 yaşını dolduranlardan 3 yıl Belçika'da kalanlar Millet Meclisi'nde ilgili komisyonun kabul etmesi halinde vatandaş olabiliyorlar. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Dövizle askerlik başvurusunda yıl sonunu atlatmayın

Dövizle askerlikte binlerce kişi 1000 euro ...

+ View

Hollanda'da kaybolan Abdullah isimli Türk çocuğu ailesine ...

Hollanda'da, 3 gündür aranan kayıp zihinsel ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hamsi ihracatında artış

Deniz av sezonunun başladığı 1 Eylül'den 31 ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği ...

Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu ...

+ View

Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray ...

Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir ...

+ View

Fırtına Karabük'te tekledi: Kardemir Karabükspor 1 - ...

Süper Lig'in 17. haftasında Trabzonspor, ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top