Son Haberler:
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."

belcika_bayraklar_daireler.jpgBelçika'da 13 haziran tarihindeki genel seçimlerden flaman bölgesi'nin birinci partisi olarak çıkan ve koalisyona girip etkili olmasına kesin gözüyle bakılan flaman milliyetçisi parti vatandaşlığa geçisin zorlaştırılması için çalışmalara başladı.

Belçika Flaman milliyetçi partisi N-VA, vatandaşlığa geçiş prosedürünün istisnai bir uygulama olması gerektiğinin altını çizdi ve "Belçika vatandaşlığı edinme ancak çok özel durumlarda verilen bir ödül, yapılan bir iyilik gibi algılanması gerekir" açıklamasında bulundu.

Vatandaşlık kriterlerinin değiştirilmesi ve vatandaşlık prosedürü aracılığıyla Belçika vatandaşlığı edinmenin zorlaştırılması isteminde bulunan parti, 1 Ocak 2001 - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında 132 bin 509 kişinin Belçika vatandaşı olmak için başvuruda bulunduğunu ve bunlardan 69 bin 102'sine vatandaşlık verildiğini açıkladı. Parti bu sayının çok yüksek olduğunu belirtti.

Vatandaşlık komisyonunda yer alan N-VA Federal Milletvekilleri Sarah Smeyers ve Theo Francken, vatandaşlık kriterlerinin zorlaştırılarak, dil bilgisinin denetlenmesini ve en az 7 yıl Belçika'da yasal olarak kalma koşulu getirilmesini istedi.

Belçika'da 2000 yılında "Hızlı Belçika Vatandaşlığı Yasası" olarak adlandırılan ve Belçika vatandaşlığı kriterlerini kolaylaştıran yasa kabul edilip uygulanmaya başlanmıştı. Yasaya göre, 18 yaşını dolduranlardan 3 yıl Belçika'da kalanlar Millet Meclisi'nde ilgili komisyonun kabul etmesi halinde vatandaş olabiliyorlar. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top