Son Haberler:
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."

filip-dewinter-kurban-kesimi-protesto-belcika.jpgBelçika'da Flaman ırkçı parti Vlaams Belang, Müslümanların dini inançları gereği kurban kesimi yaptırdıkları mezbahanın yakınındaki Damplein’de kurban kesimini protesto etti. Mezbahanın önünde toplanan yaklaşık 50 partili, Müslümanlarca haram kabul edilen domuz etinden yiyeceklerin sunulduğu bir de resepsiyon verdi.

Irkçı partinin önde gelen ismi Filip Dewinter, sembolik önemi olan yiyeceklerle artan helal ürünleri ve helal kurban kesimini protesto ettiklerini söyledi. Dewinter, “Bu tepkiyi en iyi gösterebileceğimiz yöntem de tipik bir Anvers geleneği olan cin içerek ve domuz eti yemek olurdu” dedi. Anvers Belediye yönetimini de eleştiren Dewinter, “Hayvanları uyuşturmadan kesmek bizim toplumda hoş karşılanmıyor. Müslümanlar bizim yaşam tarzımıza uyum sağlamalı, biz onlarınkine değil.

Ancak şimdilerde çeşitli devlet birimleri tarafından yanlış sinyaller veriliyor ve yerli Belçikalıların yabancı kökenlilere saygılı olması ve onlara uyum sağlaması isteniyor” diye konuştu.

LİBERALLERDEN VG’YE DESTEK
Hayvan Sağlığından Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Luc Bungeneers (Open Vld) de, uyuşturmadan kesim konusunda Filip Dewinter’e hak verdi ve bunun idari bir hata olduğunu söyledi. Bungeneers, gelecek yıl konunun takipçisi olacağını ve uyuşturulmadan kurban kesimine izin verilmemesini sağlayacağını söyledi. [Serpil AYGÜN] Sabahh
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top