Son Haberler:
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."

belcika_bayraklar_daireler.jpgBelçika Gent ve Leuven üniversitelerinin yaptığı araştırma ezber bozdu. Ülkede varsayılan göçmen kökenlilerin suç işleme oranı, sanıldığı gibi çıkmadı. Araştırma sonucu suç işleme oranlarının varsayılanın aksine etnik kökenlikle değil işsizlikle ilgili olduğu ortaya çıktı. Uzmanlar açıklamalarında, yapılan araştırmanın sürekli olarak etnik kökenin ele alındığını ancak bunun yanliş bir çıkış noktası olduğunu ifade ettiler.

Politik Bilimci Marc Hooghe'a göre ''Yabancı kökenlilerin suç işleme oranlarının yüksek olduğunu ortaya çıkaran Sosyolog Van San sosyo-ekonomik faktörleri dikkate almadı. Son araştırmayı gerçekleştiren bilim adamları yabancı kökenliler ile suç işleme arasında bir ilişki olup olmadığını da incelediler ancak herhangi bir ilişki bulamadılar. Bir yerleşim biriminde yaşayan yabancı kökenlilerin suç işleme oranlarını hiçbir şekilde etkilemediği ortaya çıktı. Ancak yerleşim biriminde yaşayan işsiz sayısı suç işleme oranlarını önemli ölçüde etkiliyor ben buna bağlı olarak asıl hedefin işsizlik olduğunu savıunuyorum'' dedi.

Yabancı gençlerin istihdamı, kadınların istihdamdaki yeri gibi konular üzerine yoğunlaşan Flaman Parlamentosu Milletvekili ve Senatör Güler Turan konuyla ilgili yaptığı açıklamada araştırmalar herşeyi göstermiştir. Asıl sorun göçmenler değil onları işsiz bırakanlardır dedi
British Journal of Criminology dergisinde yayınlanan yeni araştırmanın sonuçları Leuven'da yapılan “Flaman Bölgesi'nde Sosyal Uyum” konulu bir seminerde açıklandı. Araştırmalarına rağmen yabancı kökenlilerle suç işleme arasında hiçbir bağ bulamayan bilim adamları Belçika yönetiminin araştırma sonuçlarını dikkate almasını umuyorlar.

“Yabancı gençlerin istihdamı, kadınların istihdamdaki yeri gibi konular benim uzun zamandır Parlamento'da dile getirdiğim konular arasında. Gent Üniversitesi'nin yapmış olduğu bu araştırma benim uzun süredir Parlamento'da savunduğum konuları pekiştirir nitelikte. Bu araştırma ırkçılara bir cevaptır aslında. Parlamento'da sürekli yabancılarının istihdamını ile ilgili olarak yanlış algılamalara cevap vermeye çalışıyordum'' dedi. Samanyoleuu

Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top