Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

kadin-ellinde-ev.jpgAralarında çok sayıda türk vatandaşın da bulunduğu dar gelirli vatandaşlara düşük faizli konut kredisi temin eden Flaman Sosyal Konut fonu'nin iflasın eşiğine geldiği haberleri endişelere neden oldu. Bunun üzerine flaman hükümeti yaptığı açıklamalarla kiracıların ve ev sahiplerinin endişelerini giderici mesajlar verdi.

Geçtiğimiz hafta basında Flaman Sosyalkonut Fonu'nun maddi sıkıntı içinde olduğu ve yakında iflas edebileceği yönündeki haberler toplumda tedirginliğe neden oldu.

Meclis İskan Komisyonu üyesi Veli Yüksel, "ben komisyon üyesi olarak gelişmeleri yakından takip ediyorum. Hükümet olarak biz hiç kimsenin mağdur olmasına göz yumamayız. Daha önceden yapılmış kira ve kredi sözleşmelerinde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır. İflasın eşiğinde haberleri doğruyu yansıtmamaktadır ve gelecek süreçte kimse mağdur edilmeyecektir." dedi.

Çok sayıda göçmen vatandaşın da aralarında bulunduğu dar gelirli kişilere düşük faiz oranlarıyla konut kredisi veren ve sosyal konutlarda emlak piyasasından çok daha ucuza sosyal evler kiralayan kurum, endişeleri gidermeye yönelik açıklamalarda bulundu.

VWF'den yapılan açıklamada kredi başvuruların yanı sıra sosyal konut için müracaat edenlerin dosyalarının tamamının normal prosedür uygulanarak tamamlanacağı kaydedildi. Ayrıca kuruluşta çalışan yüzlerce personelin de işsiz kalması gibi durumun söz konusu olmadığının altı çizildi.

Öte yandan Flaman Hükümeti aldığı bir kararla ekonomik olarak zora girdiği haberleri karşısında en büyük sosyal kredi kurumu Flaman Sosyal Konut Fonu ile aynı şekilde dar gelirlilere ucuz kredi veren Flaman Sosyal Konut Topluluğunu birleştiren bir karar aldı. [VEDAT DENİZLİ] Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top