Son Haberler:
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."
Galatasaray cephesinden Cüneyt Çakır eleştirisi -- "Süper Lig'in 9. haftasının en önemli maçında Galatasaray ile Fenerbahçe, 0-0 berabere ..."

meslek-is.jpgBelçika istihdam kurumu'nun açıkladığı, Mart 2011 işsizlik rakamları, ülkedeki iş sahiplerinin, arttığını ortaya koydu. Kurumun sunduğu verilere göre, toplam işsiz sayısı, yaşanan ekonomik kriz öncesindeki seviyeye yaklaştı.

Belçika'da açıklanan işsizlik rakamları yüzleri güldürdü.Son aylarda sürekli olarak hükümetin kurulamaması yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen ülkede İşsizlik rakamlarının düştüğü açıklandı.

Yeni istatistiklere göre işsiz sayısı bir önceki yılın mart ayına nazaran yüzde 4,5'lik bir oranla azaldı. Bu oran 19 bin 881 işsizle eşdeğer. Ülkede Mart 2011'de toplam 419bin 171 işsiz kaydedildi.

2009 yılının aynı döneminde ise 436bin 95 işsiz vardı. Bu düşüşün sebebi ise 25 yaşından küçük işsizler ve geçici işsizlerin sayılarında ciddi gerilemelerin oluşması.

Geçici işsizlerin sayısı geçtiğimiz ay 140bin 674'e kadar gerileyerek 2009 yılındaki 313bin 200 işsizle karşılaştırıldığında çok düşük bir rakam sunuyor. 2010 yılının Mart ayında ise bu rakam 215bin 467 idi. Bu da en son rakamların bir önceki yılın verilerine göre yaklaşık yüzde 35'lik bir oranla daha az olduğu manasını taşıyor.

İşsiz sayısı olarak ise bu, 74bin 793'e tekabül ediyor. Bir önceki aya nazaran ise yaklaşık yüzde 26'lık bir gerileme kaydedildiği görülüyor. Mart ayında toplam 56bin 770 olarak kaydedilen yirmi beş yaş altı işsizlerin sayılarında ise bir önceki yılın aynı dönemine karşın yüzde 10'luk bir gerileme var. Öte yandan uzun vadeli ve elli yaş üstü işsizlerin sayısında ise küçük artışlar gözlemlendi. Samanyolueuu

Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View

Aykut Kocaman'dan istifa sinyali

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top