Son Haberler:
Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - Akhisarspor 3 -- "Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe sahasında Akhisarspor'u ağırladı. Gol ..."
Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7 -- "Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, deplasmanda Kardemir Karabükspor'u ..."
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."

meslek-is.jpgBelçika istihdam kurumu'nun açıkladığı, Mart 2011 işsizlik rakamları, ülkedeki iş sahiplerinin, arttığını ortaya koydu. Kurumun sunduğu verilere göre, toplam işsiz sayısı, yaşanan ekonomik kriz öncesindeki seviyeye yaklaştı.

Belçika'da açıklanan işsizlik rakamları yüzleri güldürdü.Son aylarda sürekli olarak hükümetin kurulamaması yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen ülkede İşsizlik rakamlarının düştüğü açıklandı.

Yeni istatistiklere göre işsiz sayısı bir önceki yılın mart ayına nazaran yüzde 4,5'lik bir oranla azaldı. Bu oran 19 bin 881 işsizle eşdeğer. Ülkede Mart 2011'de toplam 419bin 171 işsiz kaydedildi.

2009 yılının aynı döneminde ise 436bin 95 işsiz vardı. Bu düşüşün sebebi ise 25 yaşından küçük işsizler ve geçici işsizlerin sayılarında ciddi gerilemelerin oluşması.

Geçici işsizlerin sayısı geçtiğimiz ay 140bin 674'e kadar gerileyerek 2009 yılındaki 313bin 200 işsizle karşılaştırıldığında çok düşük bir rakam sunuyor. 2010 yılının Mart ayında ise bu rakam 215bin 467 idi. Bu da en son rakamların bir önceki yılın verilerine göre yaklaşık yüzde 35'lik bir oranla daha az olduğu manasını taşıyor.

İşsiz sayısı olarak ise bu, 74bin 793'e tekabül ediyor. Bir önceki aya nazaran ise yaklaşık yüzde 26'lık bir gerileme kaydedildiği görülüyor. Mart ayında toplam 56bin 770 olarak kaydedilen yirmi beş yaş altı işsizlerin sayılarında ise bir önceki yılın aynı dönemine karşın yüzde 10'luk bir gerileme var. Öte yandan uzun vadeli ve elli yaş üstü işsizlerin sayısında ise küçük artışlar gözlemlendi. Samanyolueuu

Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Fırtına yorgun Kartal’ı durduramadı: Trabzonspor 0 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Beşiktaş, ...

+ View

Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe ...

+ View

Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7

Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, ...

+ View

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top