Son Haberler:
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."
Fenerbahçe 2 - Karabükspor 0 -- "Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe kendi sahasında Karabükspor'u ağırladı. İlk yarısı ..."
İgor Tudor Galatasaray'dan kovuldu -- "Galatasaray yönetimi, Hırvat Teknik direktör Igor Tudor ile yollarını ayırma kararı aldı. ..."
Hollanda'da İslam düşmanı Wilders seçim kampanyasına camii bahçesinde başladı -- "Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin (PVV) lideri Geert Wilders, yerel seçim ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail bir işgal ve terör devletidir -- "Cumhurbaşkanı Erdoğan, olağanüstü toplanan İİT zirvesinde "Kudüs'ü, Filistin devletinin ..."

meslek-is.jpgBelçika istihdam kurumu'nun açıkladığı, Mart 2011 işsizlik rakamları, ülkedeki iş sahiplerinin, arttığını ortaya koydu. Kurumun sunduğu verilere göre, toplam işsiz sayısı, yaşanan ekonomik kriz öncesindeki seviyeye yaklaştı.

Belçika'da açıklanan işsizlik rakamları yüzleri güldürdü.Son aylarda sürekli olarak hükümetin kurulamaması yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen ülkede İşsizlik rakamlarının düştüğü açıklandı.

Yeni istatistiklere göre işsiz sayısı bir önceki yılın mart ayına nazaran yüzde 4,5'lik bir oranla azaldı. Bu oran 19 bin 881 işsizle eşdeğer. Ülkede Mart 2011'de toplam 419bin 171 işsiz kaydedildi.

2009 yılının aynı döneminde ise 436bin 95 işsiz vardı. Bu düşüşün sebebi ise 25 yaşından küçük işsizler ve geçici işsizlerin sayılarında ciddi gerilemelerin oluşması.

Geçici işsizlerin sayısı geçtiğimiz ay 140bin 674'e kadar gerileyerek 2009 yılındaki 313bin 200 işsizle karşılaştırıldığında çok düşük bir rakam sunuyor. 2010 yılının Mart ayında ise bu rakam 215bin 467 idi. Bu da en son rakamların bir önceki yılın verilerine göre yaklaşık yüzde 35'lik bir oranla daha az olduğu manasını taşıyor.

İşsiz sayısı olarak ise bu, 74bin 793'e tekabül ediyor. Bir önceki aya nazaran ise yaklaşık yüzde 26'lık bir gerileme kaydedildiği görülüyor. Mart ayında toplam 56bin 770 olarak kaydedilen yirmi beş yaş altı işsizlerin sayılarında ise bir önceki yılın aynı dönemine karşın yüzde 10'luk bir gerileme var. Öte yandan uzun vadeli ve elli yaş üstü işsizlerin sayısında ise küçük artışlar gözlemlendi. Samanyolueuu

Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Dövizle askerlik başvurusunda yıl sonunu atlatmayın

Dövizle askerlikte binlerce kişi 1000 euro ...

+ View

Hollanda'da kaybolan Abdullah isimli Türk çocuğu ailesine ...

Hollanda'da, 3 gündür aranan kayıp zihinsel ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hamsi ihracatında artış

Deniz av sezonunun başladığı 1 Eylül'den 31 ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği ...

Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu ...

+ View

Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray ...

Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir ...

+ View

Fırtına Karabük'te tekledi: Kardemir Karabükspor 1 - ...

Süper Lig'in 17. haftasında Trabzonspor, ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top