Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

belcika_bayraklar_daireler.jpgBelçikalılar ve AB dışındaki ülkelerin vatandaşları için getirilmek istenilen zorlaştırılmış aile birleşimi kurallarına bir tepki de eşit fırsatlar ve ırkçılıkla mücadele merkezi'nden geldi. 2010 yıllık raporunu sunan merkez yeni aile birleşimi kurallarının geçerli olması halinde belçika'da yaşayan belçikalıların diğer ab vatandaşlarına göre 'ters ayrımcılığa' uğrayacaklarını vurguladı.

Belçikalılar ve AB dışındaki ülkelerin vatandaşları için zorlaştırılmak istenilen aile birleşimi kurallarının 'ayrımcılık' yaptığı öneri sürülerek Eşit Fırsatlar ve Irkçılıkla Mücadele Merkezi'nin tepkisini çekti.

Bu tür 'ters ayrımcılık' yapan yasalar şu an da Almanya, Fransa, Avusturya, Danimarka ve Hollanda gibi ülkelerde mevcut olduğu belirtiliyor. Zira yeni kurallar Belçika'da yaşayan ve diğer AB ülke vatandaşları için geçerli olmayacak.

CGKR Belçikalıların diğer AB vatandaşlarına göre kendi ülkelerinde 'ikinci sınıf' vatandaş muamelesi göreceği imasında da bulunması ve AB dışındaki ülkelerin vatandaşlarıyla aynı kefeye konulmasını eleştirmesi ise dikkat çekti.

Merkez önerinin yasallaştırılması halinde, komşu ülke Hollanda'ya da atıfta bulunarak sırf AB vatandaşları için geçerli olan daha 'hafif' aile birleşimi kurallarından faydalanmak için ve "Belçika yolu" olarak bilinen Hollandalıların geçici olarak Belçika'ya yerleşmelerini anımsatarak bu tür yeni oluşumların Belçikalılar için de gerçekleşebileceği uyarısında da bulundu.

Şu an Hollandalılar için zorlaştırılmış aile birleşimi kuralları arasında yaş, gelir ve uyum şartı da bulunuyor. Samanyolueuu

Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top