Son Haberler:
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."

elmas-soygun-bruksel.jpg
Brüksel Havalimanı’ndaki 50 milyon dolarlık elmas soygunuyla ilgili İsviçre, Fransa ve Belçika’da 31 kişi gözaltına alındı.

Elmasların  bir kısmı bulunurken  çok sayıda lüks araç ve  yüklü miktarda paraya el konuldu. Belçika’da 18 Şubat’ta gerçekleştirilen film gibi soygunda uçağa yüklenmek üzere olan elmaslar silahlı ve maskeli kişilerce çalınmıştı.

200’den fazla polisin eş zamanlı gerçekleştirdiği operasyonlarda Belçika’da 24, İsviçre’de 6, Fransa’da da 1 kişi tutuklandı.

Fransa’da yakalanan zanlının soygunda bizzat rol aldığından şüpheleniliyor.

İsviçre’de tutuklananlar arasında ise bir avukat ve bir iş adamının bulunduğu kaydedildi.

Belçika savcılığı soruşturmanın devam ettiğini açıkladı:
“İsviçre’deki operasyonda soygunda çalındığını sandığımız elmaslardan bir kısmını ele geçirdik. Belçika’da ise yüklü miktarda nakit para ele geçirildi ve soruşturma şu an itibariyle devam ediyor.”

18 Şubat’ta iki araçla Brüksel Havaalanı’nın güvenlik duvarını aşan silahlı 8 kişi İsviçre’ye gönderilmek üzere uçağa yüklenen işlenmemiş elmasları çalarak kaçmayı başarmıştı.

Brüksel Havaalanı’nda 2000 yılında yaşanan benzer bir soygun vakasında 6,5 milyon Euro değerinde elmas çalınmıştı. Sabahh
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top