Son Haberler:
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."
Galatasaray cephesinden Cüneyt Çakır eleştirisi -- "Süper Lig'in 9. haftasının en önemli maçında Galatasaray ile Fenerbahçe, 0-0 berabere ..."

istikbal-magaza.jpgTürkiye mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, yurtdışında hızla büyümeye devam ederek yatırım rotasını son olarak Avrupa'nın gözde ülkesi Fransa'ya çevirdi. Dünya mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştıran İstikbal, Hollanda'dan sonra Fransa'da art arda açtığı üç yeni mağaza ile Avrupa'yı sarmaya devam ediyor. İstikbal, Avrupa'daki mağaza sayısını 49'a çıkartırken, son mağaza yatırımları ile yurtdışındaki sayısını ise 229 yükseltti.

Türkiye mobilya sektöründe 52 yıllık tecrübesi ile faaliyet gösteren İstikbal, 2010 yılında yurt dışı mağaza yatırımlarını hızla sürdürüyor. Avrupa'nın gözde ülkesi Fransa'da 3 gün arka arkaya mağaza açan İstikbal, yurtdışı hedefleri doğrultusunda Almanya, İngiltere, Belçika Avusturya, Yunanistan, Hollanda'dan sonra rotasını Fransa'ya çeviren marka, Fransa'da mağaza sayısını 9'a çıkartırken, 2011 yılında ise bu rakamı 20'ye yükseltmeyi hedefliyor.

Fransa'nın en önemli şehirlerinden Reims, Marseille ve Blois'te ortalama bin metrekarelik her tür ürünün yer aldığı İstikbal mağazalarının açılışı Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak, Marsilya Başkonsolosu Özer Aydan, Marsilya Muavin Konsolosu Sabiha KACAMAK, Marsilya Bölge Belediye Başkanı Mme Samia, Boydak Holding yönetim kurulu üyeleri ve Türk işadamları derneklerin katılımı ile gerçekleşti.

Açılış töreninde konuşan Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak "Avrupa kültürü ile İstikbal markasını buluşturmak ve Avrupa'nın en önemli ülkelerinde ürün ve hizmetlerimiz ile beğeni ve başarı kazanmak bizim için çok gurur verici bir süreç. Fransa'da arka arkaya 3 yeni mağaza daha açtık ve hedefimiz yakın dönemde bu sayıyı 20'ye çıkarmak. İstikbal 2010 yılında hızla Avrupa'da yatırımlarına ve büyümeye devam edecek" dedi.

İstikbal, son olarak Fransa'da açtığı yeni mağazalar ile yurtdışı mağaza sayısını 229, Avrupa'daki mağaza sayısını ise 49 a yükseltti. İstikbal 2010 yılının sonuna kadar yurtdışı mağaza sayısını 300 çıkartmayı hedefliyor.
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View

Aykut Kocaman'dan istifa sinyali

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, ...

+ View
Germany FRA_AUH

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top