Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

nicolas-sarkozy-turkiye-avrupa-ya-ait-degildir.jpgFransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin partisi Halk Hareketi İçin Birlik Partisi’nden (UMP) 50 milletvekili, Türkiye’ye AB tarafından verilen fonların ödenmemesi için parlamentoya bir yasa tasarısı sundu. AB, 2007-2013 yılları arasında ‘ön adaylık kredisi’ olarak tanımlanan 900 milyon euro ödemeyi taahhüt etmişti.

Bu fonun 127 milyon euro’sunu Fransa karşılıyor. Bu rakam toplam yardımın yaklaşık yüzde 14’üne karşılık geliyor. UMP milletvekilleri, “Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum göz önüne alındığında, bu paradoksal bütçe politikasına son vermek önemlidir.

Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne girmesi ne Türklerin ne de Fransızların bir hedefidir” açıklaması yaptılar. Türkiye’nin coğrafi olarak Avrupa’da olmadığına dikkatİ çeken UMP’li milletvekilleri, “Haritadan çok kolay görülebileceği gibi coğrafi olarak Türkiye Avrupa’da değildir ve bu sebeple, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne girmesine yönelik yapacağı reformlar için para ödememizin sebebini Fransızlar anlamıyorlar” dediler.

Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne girişiyle ilgili müzakereler, 2005 yılında başlamıştı. 2007’de Cumhurbaşkanlığına seçilen Sarkozy, göreve gelir gelmez Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne girişine karşı olduğunu açıklamış. Almanya Başbakanı Angela Merkel gibi imtiyazlı ortaklık statüsü önermişti. [Aslı YAVAŞÇA- PARİS] Sabahh
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top