Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

100-euro-kemer.jpgEkonominin bu yıl ve gelecek yıla ait büyüme görünümünü düşüren fransa, aaa ile en üst düzeyde olan kredi notunu korumak için vergi indirimlerini kaldırıp, yüksek gelirlilerden tek seferlik vergi alarak 12 milyar euro tasarruf oluşturacak.

Başbakan François Fillon, hükümetin 2011 ve 2012 yıllarına ait gayrı safi yurtiçi hasıla büyüme tahminini yüzde 1.75'e indirdiğini açıkladı.Ekonomistler Fransa'nın 2011 ve 2012 için sırasıyla yüzde 2 ve yüzde 2.25 olan büyüme tahminlerini güven zedeleyecek derecede iyimser buluyorlardı.ABD'nin kredi notunun ay başında indirilmesinin ardından aceleyle hazırlanan paket kapsamında vergi istisnaları kaldırılarak 5.9 milyar Euro gelir sağlanacak.

Özel sağlık sigortasından gayrimenkul gelir vergisine kadar birçok alan vergi kapsamına alınacak.Ayrıca vergi sistemini Almanya'nınkiyle uyumlu hale getirmeye çalışan Fransa, şirketlerin zararlarını gelecekteki vergilerden düşme imkanını kısıtlayarak 2 milyar Euro ek gelir sağlayacak.Gelecek yıl yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde yeni kemer sıkma tedbirleriyle seçmenleri hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Fillon zenginlerden de geçici vergi alacak.

Yıllık geliri 500,000 Euronun üzerinde olan hanelerden yüzde 3 oranında geçici vergi alacak olan Fransa, sağlanacak gelirle yüzde 4.5 olan bütçe açığı/GSYH hedefini tutturmaya çalışacak. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top