Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

benzine_tanken_auto.jpgFransa'da yeni cumhurbaşkanı seçilen Francois Hollande'ın bu yaz üç ay boyunca benzin fiyatlarını donduracaklarını açıklaması Almanya'da da tartışmalara yol açtı. Konuyu kampanya haline dönüştüren bild gazetesi, ''Fransa yapıyorsa, Almanya neden yapamıyor?'' şeklindeki haberiyle benzin fiyatlarının dondurulmasını istedi.

Yeni Cumhurbaşkanı Hollande, sürekli yükselen benzin fiyatlarına paralel olarak artan vergilerin esnek tutulacağını ve fiyatların artışına bağlı olarak vergilerin düşürüleceğini kaydetti. Böylelikle benzin fiyatları artsa bile alınan vergi düşeceği için son satış fiyatı sabit kalacak. Benzer bir uygulamanın Almanya'da olma şansıysa pek mümkün görünmüyor.

Litre başına yüzde 60'a kadar vergi alan Almanya yıllık 40 milyar Euro civarında benzinden vergi tahsil ediyor. Konuyla ilgili gazeteye konuşan iktidardaki Hıristiyan Sosyal Birlik Parti CSU'lu politikacılardan Karl Holmeier, ''Hollande'ın teklifi hem ekonomik hem de finansal olarak saçmalıktır.'' şeklinde konuştu. Almanya'da bu teklifin uygulanmasının mümkün olmadığını öne süren Holmeier ''Önemli olan halkın alım gücünün artırılması ve benzin fiyatlarının dalgalanmasının önüne geçilmesidir.'' ifadelerine yer verdi.

Hıristiyan Demokrat Parti CDU'dan Grup Başkanı Volker Kauder de, Hollande'ın teklifini dalgaya alarak, ''Bu şekilde davranırsa ekonomik krizden kurtulmak için parayı nerden bulacak?'' diye konuştu. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top