Son Haberler:
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."

Avrupa’nın büyük şehirlerinde yapılan bir uyuşturucu araştırmasına göre 2013 yılında Zürih’te günlük 1,6 kilogram uyuşturucu tüketildi.

Atık sularından elde edilen uyuşturucu tüketim verileri, İsviçre’deki manzarayı gözler önüne serdi. Kokain tüketimi konusunda Zürih, 42 Avrupa şehri arasından Antwerpen (Belçika) ve Amsterdam’dan (Hollanda) sonra üçüncü sırada yer aldı.

Uluslararası bir araştırma grubu, Avrupa genelinde Zürih, Basel, Cenevre, Bern ve St. Gallen gibi İsviçreli şehirlerin de dahil edildiği uyuşturucu tüketim araştırması yaptı. Araştırmanın İsviçre ayağını yürüten Eawag Su Araştırma Enstitüsü, şehirlerin atık sularında testler yaparak hangi uyuşturucu maddesinin ne kadar kullanıldığını tespit etti. Araştırma enstitüsü, bu yöntemle kişisel test yapmadan şehir nüfusunun uyuşturucu tüketim oranını tespit ettiğini açıkladı. 20’den fazla araştırma enstitüsünün ortak çalışması “Addiction” dergisinde yayınlandı.

AVRUPA ORTALAMASININ ÜSTÜNDE
Araştırma sonucuna göre İsviçre, Avrupa’daki uyuşturucu tüketim ortalamasının üstünde yer alıyor. Uyuşturucu tüketimi listesinde; Zürih 3. sırada yer alırken, Basel 9., Cenevre 10. ve St. Gallen 12. sırada bulunuyor. 15. sırada yer alan başkent Bern’in Avrupa ortalamasında olduğu belirtildi. Zürih, kokain tüketiminin yanında ‘parti uyuşturucusu’ olarak bilinen türün de listed beşinci sırada yer aldığı ifade edildi. Gece hayatında yaygın olan uyuşturucunun, ağırlıklı olarak hafta sonları gece kulüplerinde tüketildiği bilgisi verildi.

İsviçre hükümeti uyuşturucu kullanımına karşı çok sayıda çalışmaları teşvik etmesine rağmen, büyük şehirlerde uyuşturucu tüketim oranı zaman geçtikçe artıyor.
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top