Son Haberler:
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."

Türkiye’de 7 Haziran günü gerçekleşecek Genel Seçim için yurtdışında bulunanlar Cuma günününde itibaren oy kullanmaya başlıyor.

YURTDIŞINDA ikamet eden seçmenler, bugünden itibaren 24 gün boyunca Milletvekilliği Genel Seçimi için oy kullanacak. İlk kez Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy hakkından yararlanan seçmenler, 10.00- 19.00 saatleri arasında temsilciliklerde ve belirlenen salonlarda iradelerini sandığa yansıtacak. 1 milyon 404 bin 987 seçmen bulunan Almanya’da seçime ilginin ilk seçimden fazla olması umuluyor.

SON GÜNE BIRAKMAYIN
RANDEVUSUZ oy kullanılabilecek seçimde temsilcilikler hafta sonu da açık olacak ancak yığılma olmaması nedeniyle seçmene hafta içinde de oy kullanmaları ve sandığa gitmeyi son güne bırakmamaları tavsiye ediliyor. Oy kullanmaya giderken dikkat edilecek bir husus da üzerinde T.C Kimlik Numarası’nın yazılı olduğu pasaport veya nüfus cüzdanı ile sandık başına gidilmesi.

BÖYLE OY KULLANILACAK
OY hakkı bulunan seçmenlere mühürlü oy zarfı ile oy pusulasının yanı sıra üzerinde “EVET” veya “TERCİH” yazılı mühür verilecek. Seçmen, kabine gideren mührünü oy pusulasında tercih ettiği kısmın üzerinde ayrılan bölüme dışarı taşırmamak kaydıyla basacak. Oy pusulasını katlayıp zarfa koyduktan sonra zarfı oy sandığına atacak. Seçmen son olarak, çizelgede ismin bulunduğu yer imzalayınca oy verme işlemini tamamlamış olacak.
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top