Son Haberler:
Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - Akhisarspor 3 -- "Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe sahasında Akhisarspor'u ağırladı. Gol ..."
Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7 -- "Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, deplasmanda Kardemir Karabükspor'u ..."
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."

Türkiye düşmanları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Avrupa’da yaşayan Türkler tarafından neden bu kadar sevildiğini anlamakta zorlanıyor. SABAH, başta Almanya olmak üzere Avrupalı dostlara bunun nedenlerini madde madde açıklıyor

FETÖ VE PKK KAYNAKLI ALGI OPERASYONLARI
AVRUPALI ‘dost’larımız nedense, Türkiye konusunda, Türkiye düşmanlarından bilgi almayı tercih diyorlar. FETÖ’cü ya da PKK’lıların yanlış algılarıyla beslenen dostlarımız, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı düşmanvari tavırlar takınıyorlar. Sonra da kamuoyunun Erdoğan eveccühüne şaşırıyorlar.

SABAH, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Avrupalı Türkler tarafından bu kadar çok sevilmesinin nedenlerini, merak edenler için derledi.

İŞTE TÜRKİYE DÜŞMANLARINI ÇILDIRTAN GERÇEKLER


BÜYÜK PROJELER GURUR KAYNAĞI
Avrupalı Türkler, Türkiye’dan hiç kopmuyor, bütün gelişmeleri yakından takip ediyorlar. Erdoğan döneminde yapılan dev projeler ana gurur kaynakları.

TÜRKİYE’DE EMEKLİLİK İMKANI
Cumhurbaşkanı Erdoğan döneminde kesin dönüş şartı kaldırıldı. Avrupalı Türkler rahatladı. Sorunun çözülmesinden sonra Türkiye’den emekli olanların sayısı hızla artıyor.

MAVİ KART HER DERDE DEVA
Mavi kart kütüğü oluşturuldu, mağduriyetler ortadan kalktı. Artık Mavi Kart ile Türkiye’de oy vermek dışındaki tüm işlemler mümkün hale geldi.

TELEFON KULLANMA KOLAYLIĞI
Yolcunun beraberinde getirdiği telefonla ilgili sıkıntı çözüldü. Artık yurtdışında yaşayan Türkler telefonlarını uzun süre Türkiye’de kullanabiliyor.

1000 EURO’YA BEDELLİ ASKERLİK
Bir zamanlar 15000 bin Mark olan bedelli askerlik 1000 euroya düşürüldü. Üstelik yurtdışındaki gençler artık Burdur’a gitmek zorunda da değil.

SEÇME VE SEÇİLME HAKKI
Yurtdışındaki Türklerin en büyük isteklerinden biri olan seçme ve seçilme hakkı verildi. Erdoğan, Avrupalı Türklerden yüzde 60 oy alıyor.

TÜRKLERE HER ALANDA SAHİP ÇIKTI
HER alanda ayrımcılığa uğrayan Avrupalı Türklerin kapıldığı ‘Bize sahip çıkılmıyor’ hissi, Erdoğan ile birlikte sona erdi. Türklerin sesi artık daha gür.

DİK DURDU SÖZÜNÜ ESİRGEMEDİ
ERDOĞAN’IN, Batılı muhataplarına karşı hep dik durması, Türkiye’ye karşı yapılan haksızlıklar karşısında sözünü hiç esirgememesi, Türklerin gururunu okşadı.

HAİN FETÖ İLE MÜCADELE ETTİ
TÜRKİYE’DE hain darbe girişimi yapan ve 241 kişiyi katleden FETÖ’cülere göz açtırmadı, yüzyılın en büyük haini Fetullah Gülen’in inine girdi. [SABAH]
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Fırtına yorgun Kartal’ı durduramadı: Trabzonspor 0 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Beşiktaş, ...

+ View

Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe ...

+ View

Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7

Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, ...

+ View

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top