Son Haberler:
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."
Galatasaray cephesinden Cüneyt Çakır eleştirisi -- "Süper Lig'in 9. haftasının en önemli maçında Galatasaray ile Fenerbahçe, 0-0 berabere ..."

Türkiye düşmanları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Avrupa’da yaşayan Türkler tarafından neden bu kadar sevildiğini anlamakta zorlanıyor. SABAH, başta Almanya olmak üzere Avrupalı dostlara bunun nedenlerini madde madde açıklıyor

FETÖ VE PKK KAYNAKLI ALGI OPERASYONLARI
AVRUPALI ‘dost’larımız nedense, Türkiye konusunda, Türkiye düşmanlarından bilgi almayı tercih diyorlar. FETÖ’cü ya da PKK’lıların yanlış algılarıyla beslenen dostlarımız, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı düşmanvari tavırlar takınıyorlar. Sonra da kamuoyunun Erdoğan eveccühüne şaşırıyorlar.

SABAH, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Avrupalı Türkler tarafından bu kadar çok sevilmesinin nedenlerini, merak edenler için derledi.

İŞTE TÜRKİYE DÜŞMANLARINI ÇILDIRTAN GERÇEKLER


BÜYÜK PROJELER GURUR KAYNAĞI
Avrupalı Türkler, Türkiye’dan hiç kopmuyor, bütün gelişmeleri yakından takip ediyorlar. Erdoğan döneminde yapılan dev projeler ana gurur kaynakları.

TÜRKİYE’DE EMEKLİLİK İMKANI
Cumhurbaşkanı Erdoğan döneminde kesin dönüş şartı kaldırıldı. Avrupalı Türkler rahatladı. Sorunun çözülmesinden sonra Türkiye’den emekli olanların sayısı hızla artıyor.

MAVİ KART HER DERDE DEVA
Mavi kart kütüğü oluşturuldu, mağduriyetler ortadan kalktı. Artık Mavi Kart ile Türkiye’de oy vermek dışındaki tüm işlemler mümkün hale geldi.

TELEFON KULLANMA KOLAYLIĞI
Yolcunun beraberinde getirdiği telefonla ilgili sıkıntı çözüldü. Artık yurtdışında yaşayan Türkler telefonlarını uzun süre Türkiye’de kullanabiliyor.

1000 EURO’YA BEDELLİ ASKERLİK
Bir zamanlar 15000 bin Mark olan bedelli askerlik 1000 euroya düşürüldü. Üstelik yurtdışındaki gençler artık Burdur’a gitmek zorunda da değil.

SEÇME VE SEÇİLME HAKKI
Yurtdışındaki Türklerin en büyük isteklerinden biri olan seçme ve seçilme hakkı verildi. Erdoğan, Avrupalı Türklerden yüzde 60 oy alıyor.

TÜRKLERE HER ALANDA SAHİP ÇIKTI
HER alanda ayrımcılığa uğrayan Avrupalı Türklerin kapıldığı ‘Bize sahip çıkılmıyor’ hissi, Erdoğan ile birlikte sona erdi. Türklerin sesi artık daha gür.

DİK DURDU SÖZÜNÜ ESİRGEMEDİ
ERDOĞAN’IN, Batılı muhataplarına karşı hep dik durması, Türkiye’ye karşı yapılan haksızlıklar karşısında sözünü hiç esirgememesi, Türklerin gururunu okşadı.

HAİN FETÖ İLE MÜCADELE ETTİ
TÜRKİYE’DE hain darbe girişimi yapan ve 241 kişiyi katleden FETÖ’cülere göz açtırmadı, yüzyılın en büyük haini Fetullah Gülen’in inine girdi. [SABAH]
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View

Aykut Kocaman'dan istifa sinyali

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top