iPhone 6 1gb 728x90
Son Haberler:
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."

telekulakLahey Yüksek Mahkemesi, yaklaşık 2 yıldan bu yana devam eden ve kamu oyunda büyük fırtınalara neden olan “telefon dinleme krizi” davasında, telefon dinlemenin “yasal” olduğuna hükmetti. Hollanda’nın Lahey Yüksek Mahkemesi, “Devlet çıkarlarını gözetmek” amacı taşıyan telefon dinlemelerinin “yasal” olduğunu karara bağladı.

Hollanda İstihbarat Örgütü AİVD tarafından dinlemeye alınan iki gazetecinin itirazına ilişkin başvuruyu karara bağlayan mahkeme, bundan böyle gerekli görüldüğü durumlarda bazı kişi ya da kurumların telefonlarının dinlemeye alınabileceğine de karar verdi.

Geçtiğimiz hafta sonu, akşam saatlerinde açıklanan mahkeme kararı, Hollanda basınında hayretle karşılanırken, kısa adı NVJ olan Hollanda Gazeteciler Cemiyeti Uluslararası İnsan Hakları Mahkemesi’ne başvurarak karara itiraz edeceklerini açıkladı.

Mahkeme kararını gerekçelendirirken, Hollanda Anayasası’nda yer alan, “Haberleşme hakkına, kanunla belirlenen durumlarda, kanunun yetkili kıldığı veya yetkilendirdiği kişilerce, istisnalar getirebilir” şeklindeki 13. maddesini örnek gösterdi.

Hollanda’nın De Telegraaf gazetesinden Joost DeHaast ile Bart Mos adlı iki gazeteci, 2006 yılından bu yana silah ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan bazı organize suç örgütleri hakkında yayınlarda bulunmuş, İstihbarat Örgütü AİVD tarafından hazırlanan bir raporu ele geçirerek yayınlamışlardı.

Bunun üzerine iki gazeteci AİVD tarafından, haber kaynaklarını açıklama konusunda baskı altına alınmıştı. Haber kaynaklarını açıklamayacaklarını ileri süren gazeteciler, hükümetten haberleşme özgürlüğüne duyarlı olmalarını istemiş, dinlendikleri gerekçesi ile de mahkemeye başvurmuştu.
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top