iPhone 6 1gb 728x90
Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

telekulakLahey Yüksek Mahkemesi, yaklaşık 2 yıldan bu yana devam eden ve kamu oyunda büyük fırtınalara neden olan “telefon dinleme krizi” davasında, telefon dinlemenin “yasal” olduğuna hükmetti. Hollanda’nın Lahey Yüksek Mahkemesi, “Devlet çıkarlarını gözetmek” amacı taşıyan telefon dinlemelerinin “yasal” olduğunu karara bağladı.

Hollanda İstihbarat Örgütü AİVD tarafından dinlemeye alınan iki gazetecinin itirazına ilişkin başvuruyu karara bağlayan mahkeme, bundan böyle gerekli görüldüğü durumlarda bazı kişi ya da kurumların telefonlarının dinlemeye alınabileceğine de karar verdi.

Geçtiğimiz hafta sonu, akşam saatlerinde açıklanan mahkeme kararı, Hollanda basınında hayretle karşılanırken, kısa adı NVJ olan Hollanda Gazeteciler Cemiyeti Uluslararası İnsan Hakları Mahkemesi’ne başvurarak karara itiraz edeceklerini açıkladı.

Mahkeme kararını gerekçelendirirken, Hollanda Anayasası’nda yer alan, “Haberleşme hakkına, kanunla belirlenen durumlarda, kanunun yetkili kıldığı veya yetkilendirdiği kişilerce, istisnalar getirebilir” şeklindeki 13. maddesini örnek gösterdi.

Hollanda’nın De Telegraaf gazetesinden Joost DeHaast ile Bart Mos adlı iki gazeteci, 2006 yılından bu yana silah ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan bazı organize suç örgütleri hakkında yayınlarda bulunmuş, İstihbarat Örgütü AİVD tarafından hazırlanan bir raporu ele geçirerek yayınlamışlardı.

Bunun üzerine iki gazeteci AİVD tarafından, haber kaynaklarını açıklama konusunda baskı altına alınmıştı. Haber kaynaklarını açıklamayacaklarını ileri süren gazeteciler, hükümetten haberleşme özgürlüğüne duyarlı olmalarını istemiş, dinlendikleri gerekçesi ile de mahkemeye başvurmuştu.
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top