iPhone 6 1gb 728x90
Son Haberler:
Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - Akhisarspor 3 -- "Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe sahasında Akhisarspor'u ağırladı. Gol ..."
Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7 -- "Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, deplasmanda Kardemir Karabükspor'u ..."
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."

ali korkmaz NIOKısa adı NIO olan Hollanda İslam Yayın Kurumu, ülkedeki Müslüman topluma daha iyi ve kaliteli yayınlar yapabilmek maksadıyla var gücüyle çalışmalarına devam ediyor. Kısa adı NIO olan Hollanda İslam Yayın Kurumu(Nederlandse Islamitische Omroep), ülkedeki Müslüman topluma daha iyi ve kaliteli yayınlar yapabilmek maksadıyla var gücüyle çalışmalarına devam ediyor. 2 Türk, 2 Faslı, 1 Sürinam ve 1 Iraklı üyeden oluşan Hollanda İslam Yayın Kurumu(NİO)'nun yönetim kurulu başkanı Ali Korkmaz, yaptığı açıklamada, 01 Mart – 31 Ağustos 2008 tarihleri arası, 'Tanıtım ve Finans' konularında geçici olarak göreve getirilen Ayhan Tonca'nın, 01 Temmuz 2008 tarihi itibariyle görevinin sona erdiğini söyledi.

NİO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, "Kamuoyunu doğru bilgilendirme sorumluluğumuz çerçevesinde, politikacı olan Ayhan Tonca'nın NİO'daki geçici olan görevi, yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda, 01 Temmuz 2008 tarihi itibariyle sona ermiştir. Ayhan Tonca'nın NİO'ya katkıları çok olmuştur.  Kendisinden memnun kaldık. Bundan sonraki yaşamında muvaffakiyetler diliyoruz. Kurumumuzun daha sağlıklı yapıya kavuşması için önemli atılımlar yapmaya devam edecektir. Biz yöneticiler geçiciyiz, umarım kurumumuz daim olur." dedi.

NİO'nun mevcut kadrosunun ellerinden geleni yapmakta olduğunun altını çizen NİO Başkanı Ali Korkmaz şunları söyledi: "Yönetim kurulu toplantısında, günü birlik kararların verilmesini önlemek için acil tedbirler almaya karar verdik.

Program Komisyonu(Programmaraad) olarak yayınların değerlendirilmesi ve gelecekte düşünülen yayınların konseptini belirlemek için bir araya geleceğiz. Söz konusu yayınların, Hollanda'da ne gibi bir ihtiyaç olduğunu ve hangi konulara öncelik/ağırlık verilmesi gerektiği gibi konuların tartışılabileceği 'beyin takımı' oluşturma arifesindeyiz.  NİO olarak güncel, dürüst, gerçekçi ve belirleyici temaların yapıldığı bir yayın kurumu oluşturma çabaları içerisindeyiz. Bunları başarmak için de hem yönetici, hem de çalışan kadronun daha da verimli olması bizim için olmazsa olmazlardandır. Özellikle bu dönemde Ramazan ayına has bilgilendirme programlarımız olacak."

Her Pazar saat 15:00'de Hollanda resmi devlet kanalı Nederland 2'de 30'dakikalık yayın yapan NIO, Salı ve Cumartesi günleri orta dalgadan radyo yayınları yapıyor. NIO'nun ayrıca her gün aktüelleştirilen www.nioweb.nl adında bir haber sitesi bulunuyor. [Mehmet Ali TOPCU]
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Fırtına yorgun Kartal’ı durduramadı: Trabzonspor 0 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Beşiktaş, ...

+ View

Kadıköy'de Fenerbahçe'ye Akhisar darbesi: Fenerbahçe 2 - ...

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe ...

+ View

Aslan'dan gol şov: Kardemir Karabükspor 0 - Galatasaray 7

Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, ...

+ View

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top