Son Haberler:
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."

kiz-maske-domuz-gribi.jpgAile Hekimleri Birliği tarafından yapılan açıklamada, 6-12 Temmuz tarihleri arasında nüfusun 100 binde 73'ünün domuz gribine yakalandığı kuşkusuyla doktorlarını, belirtiler konusunda, bilgilendirdiği belirtildi. Aile Hekimleri Birliği, hastalıkla ilgili başvuruların bir önceki haftaya oranla yüzde 46 artış gösterdiğini açıkladı.

İngiltere ve Galler'e ait istatistik rakamları ayrıca, en yüksek hastalığa yakalanma oranının 5-14 yaş grubundaki çocuklarda görüldüğüne işaret ediyor. Bu yaş grubunda hastalığa yakalanma oranı 100 binde 159,5 olarak kaydedildi.

Aile Hekimleri Birliği tarafından hazırlanan haftalık gözlem raporunda da hastalığın bütün bölgelerde ve bütün yaş grupları arasında hızla yayıldığına dikkati çekildi.
Her yıl ortalama 5 bin ile 10 bin kişinin sıradan grip virüsleri yüzünden yaşamını yitirdiği İngiltere'de domuz gribiyle ilgili olarak geliştirilen aşının Ağustos ayı sonunda kullanıma sokulabileceği umuluyor.

Uzmanlar, domuz gribinin daha çok gençleri hedef aldığı uyarısında da bulunurken, üretilen aşının kullanımında önceliğin astım, şeker, kalp, karaciğer ve böbrek hastaları başta olmak üzere yaşlılar ve bebeklere verileceğini açıkladı.

Daha sonra da sırasıyla hamileler ile birinci kademede görev yapan sağlık görevlileri ve 16 yaşına kadar olan çocuk ve gençlerin aşılanmasının düşünüldüğü ifade edildi.
İngiltere'de şu ana kadar 17 kişi domuz gribinden öldü.
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top