Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

wallen-casa-rosso.jpgBelediyelerin vergi mükelleflerinin paralarını kucak dansı, ekzotik tatiller ve Amsterdam'daki hayat kadınlarına harcadığı iddia edildi. İngiltere'de bazı belediyelerin hükümetten aldıkları paralarla zihinsel engellileri kucak danslarına, ekzotik tatillere ve hayat kadınlarıyla birlikte olmaları için Amsterdam'a gönderdikleri ortaya çıktı. Greater Manchester ve Norfolk Sosyal Hizmetleri'nin ise yapılan ödemeleri internet arkadaşlık sitelerine abonelik için harcadığı öğrenildi.

Seks için Hollanda'ya gönderdiler
Daily Mail gazetesinin 'Bilgi Edinme Özgürlüğü Yasası'ndan yararlanarak elde edilen bilgilere dayanarak verdiği haberde, bazı belediyelerin vergi mükelleflerinin parasıyla zihinsel engellileri gece klüplerinde kucak dansları, ekzotik tatiller ve hayat kadınlarıyla birlikte olmaları için Amsterdam'a gönderdiği belirtiliyor. Öğrenim güçlüğü çeken ve daha önce hiç cinsel ilişkiye girmemiş 21 yaşındaki bir kişinin,'Puttin People First' (Önce İnsan) uygulamasından yararlanmak için başvuruda bulunduğunu ve Hollanda'nın başkenti Amsterdam'daki ünlü 'kırmızı ışık bölgesi'ne (Red Light District) gönderilmeye hak kazandığını yazan gazete, burada vergi mükelleflerinin parasıyla bir hayat kadınıyla birlikte olacağını ifade etti.

Seks insan hakkı

Uygulamanın daha önce ilişkiye girmemiş kişileri mutlu ettiğini ve seksin 'insan hakkı' olduğunu vurgulayan Sosyal Hizmet yetkilileri, Amsterdam'a gitmeye hak kazanan başvuru sahibinin, kızgın,amacına ulaşamamış ve hevesli bir genç olduğunu,cinsel sağlık ve cinsel farkındalık kursları aldığını ve artık denemek istediğini ifade ediyorlar.Yetkililer ayrıca, Amsterdam'daki hayat kadınlarının İngiltere'deki hayat kadınlarından daha çok korunduklarını ve bu kişinin seks talebinin geri çevrilmesinin 'insan hakları ihlali' olacağına dikkat çekiyorlar.

Tepkiler artıyor
Belediyelerin hükümetten aldıkları paraları kucak dansı, ekzotik tatiller ve hayat kadınlarına harcamasına tepkiler artıyor. [Alpaslan DÜVEN-LONDRA]
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top