Son Haberler:
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."

London_Big_Ben_M.jpgİngiltere’de açıklanan bir rapor kafaları karıştırdı. Rapora göre sınır dairesinin vizesi bitmesine rağmen ülkede kalan 150 bin kişiden haberi olmadığını ortaya çıktı.

Sınır ve göç müfettişi John Vine, İngiltere Sınır Dairesi’nin vizesi bitmesine rağmen ülkede kalan 150 binden fazla yabancı vatandaştan haberi olmadığını bununla nasıl başa çıkılacağı konusunda da “kesin bir stratejinin” belirlenmediğini açıkladı. Hazırladığı raporda Vine, daha çok yabancı öğrencilerden oluşan grubun gittikçe büyüdüğünü belirtiyor.

Rapor ayrıca göç memurlarının Birleşik Krallık’tan gitmesi gerektiği söylenen kişilerden kaçının ülkeden çıktığını veya kaçını yakalamaları gerektiğini bilmediklerini de yazıyor. Göç Bakanı Damian Green önceki hükümeti suçlarken İşçi Partisi raporun ezici olduğunu söyledi. Müfettişin Avrupa dışından gelen ve vizelerinde ülkeden son ayrılma tarihi bulunan kişiler hakkında hazırladığı bu rapor, Birleşik Krallık Sınır Dairesi’nin daha önce haberi olmadığı bir probleme dikkat çekiyor.

Çoğunluğu öğrenci olan bu kişiler eğer ülkeden çıkmaları istendiğinde ülkeden ayrılmazlarsa “göç retti havuzuna” dahil ediliyorlar.Rapor, geçen Ekim ayında 153 bin kayıp vakası bulunurken, bu sayının Aralık ayı ortasında neredeyse 160 bine çıktığını belirtiyor. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top