Son Haberler:
Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise başörtüsü izni -- "Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis Sarah İzat’a çalışırken başörtüsü takma ..."
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."

London_Big_Ben_M.jpgİngiltere’de açıklanan bir rapor kafaları karıştırdı. Rapora göre sınır dairesinin vizesi bitmesine rağmen ülkede kalan 150 bin kişiden haberi olmadığını ortaya çıktı.

Sınır ve göç müfettişi John Vine, İngiltere Sınır Dairesi’nin vizesi bitmesine rağmen ülkede kalan 150 binden fazla yabancı vatandaştan haberi olmadığını bununla nasıl başa çıkılacağı konusunda da “kesin bir stratejinin” belirlenmediğini açıkladı. Hazırladığı raporda Vine, daha çok yabancı öğrencilerden oluşan grubun gittikçe büyüdüğünü belirtiyor.

Rapor ayrıca göç memurlarının Birleşik Krallık’tan gitmesi gerektiği söylenen kişilerden kaçının ülkeden çıktığını veya kaçını yakalamaları gerektiğini bilmediklerini de yazıyor. Göç Bakanı Damian Green önceki hükümeti suçlarken İşçi Partisi raporun ezici olduğunu söyledi. Müfettişin Avrupa dışından gelen ve vizelerinde ülkeden son ayrılma tarihi bulunan kişiler hakkında hazırladığı bu rapor, Birleşik Krallık Sınır Dairesi’nin daha önce haberi olmadığı bir probleme dikkat çekiyor.

Çoğunluğu öğrenci olan bu kişiler eğer ülkeden çıkmaları istendiğinde ülkeden ayrılmazlarsa “göç retti havuzuna” dahil ediliyorlar.Rapor, geçen Ekim ayında 153 bin kayıp vakası bulunurken, bu sayının Aralık ayı ortasında neredeyse 160 bine çıktığını belirtiyor. Samanyolueuu
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise ...

Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis ...

+ View

Beşiktaş gruptan lider çıktı

Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. hafta maçında evinde ...

+ View

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top