Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)\'nin ticari merkezi Dubai\'de geçen yıl gerçekleşen emlak anlaşmalarının yarısına yakın kısmının yabancı yatırımlar tarafından yapıldığı bildirildi.

Dubai Arazi Departmanı tarafından açıklanan istatistiklere göre geçen yıl yabancı yatırımcılar tarafından yapılan emlak işlemlerinin değeri 31 milyar doları aştı. Emirlik\'teki tüm emlak işlemlerinin değeri ise 64 milyar doları geçti.

Dubaili yetkililere göre son 12 ay içerisinde toplam 162 ülke vatandaşına ait emlak işlemi kaydedildi. En çok emlak yatırımı yapan yabancı vatandaşlar sırasıyla Hintli, İngiliz ve Pakistanlılar oldu. Rusya, Kanada, Amerika, Çin, Fransa ve Almanya\'dan gelen yatırımcılar da emlak sektörüne en çok yatırım yapanlar arasında yer aldı. Altı üye ülkeden oluşan Körfez İşbirliği Konseyi\'nden toplam 7 bin 548 yatırımcı geçen yıl 9 milyar dolarlık yatırımda bulundu. BAE\'li vatandaşların emlak işlem hacmi 6.5 milyar doları aşarken Suudi Arabistan vatandaşlarının işlem hacmi 1,2 milyar doları geçti. Bahreyn, Katar, Kuveyt ve Umman vatandaşlarının gerçekleştirdiği emlak işlemlerinin değeri ise 280 milyon dolara yaklaştı.

Körfez dışındaki Arap ülkelerinden gelen yabancı yatırımların işlemlerinde de artı görüldü ve 3,3 milyar dolarlık hacme ulaşıldı. En çok yatırım yapan ülkeler sırasıyla Ürdün, Lübnan, Mısır, Suriye, Irak, Yemen, Sudan, Filistin ve Libya oldu.

Dubai, Körfez ülkesi Birleşik Arap Emirlikleri\'ndeki yedi emirlikten birisi ve ticaretiyle ön plana çıkıyor.
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top