Son Haberler:
Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise başörtüsü izni -- "Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis Sarah İzat’a çalışırken başörtüsü takma ..."
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."

turkdoner_kapak_M.jpgTürkdöner dergisi yayın hayatına başladı. Gazeteci İrfan söyler tarafından hayata geçirilen Türkdöner dergisi Avrupa ve Türkiye ile aynı anda dağıtıma başlandı.Dünyanın en büyük fast food sektörü olan döner ve yan sanayisiyle ilgili 2 ayda bir yayınlanacak olan Turkdöner kaliteli yayın anlayışı ile merhaba dedi.

İrfan Söyler'in hazırladığı dergide, döner sektörünün sorunlarına çözümler arandığı, dünyanın her bölgesindeki dönercilerle görüşüldüğü, ortak bir akıl üretmek için çalışıldığı belirtildi.

Açıklamada şöyle dendi; Döner üretenleri, satanları, sektöre yan sanayi olarak hizmet veren herkesi ve döner yerken marka arayan müşteriyi bu dergide bulacağız.

İrfan Söyler'in yazısı:
Ben Dünyanın en zengin insanıyım

Ne güzel kelimedir şu “Merhaba’ Konuşmanın tanışmanın muhabbetin ve kardeşliğin ilk adımıdır. Biz 15 yıldır konuşuyoruz, tanışıyoruz, birbirimize karşı muhabbetimiz var. Kardeş gibi sevgi doluyuz..
15 yılda sayısız defalar “Merhaba” demenin ve sayısız dostluk kurmanın mutluluğunu yaşadım. 1989 yılında başlayan yazılı ve görsel medya serüvenim içerisinde yüzlerce Televizyon programında, sonra TEAM, Dönerci, Türk Gıda, Fair Dergilerinde sizlere bu kelimeyle hitap ettim.

Sizler gibi dostlarım olduğu için gurur duyuyorum.

İnsanın en büyük servetinin dostları olduğunu okur, ve duyardım ama yaşadığım son 1 yılda bu gerçeğe şahit oldum.

18 sayı ilmek ilmek dokuyup kelime kelime işleyerek oluşturduğum Dönerci Dergisi  benim için TÜRKDÖNER oldu..  Bu dergi samimi, bu dergi kaliteli, bu dergi sizin derginiz olmak için çıkıyor. Amacı sadece para kazanmak değil sektörle birlikte büyümek ve sektörde herkesin sesi.

Döner sektörünün problemlerini birinci derece ağızlardan dinledik. Birlikte çözümler ürettik. Dünyanın neresinde dönerci varsa görüştük. Ortak bir akıl için çaba sarfderken hep sektörün bayraktarlığını yapmaya gayret ettim.

Türkiye’yi Avru ile Avrupa’yı daha uzak noktalarla buluşturmayı hedefledim. Bunun için turkdoner.com internet sitesini kurdum. Döner Severlerin Haber Sitesine günde en az 3 bin ziyaretçi girmeye başladı.  Ardından Ekmekarası Tv programı ile sektörün sesini daha uzak noktalara ulaştırmaya başladık.

TÜRKDÖNER Dergisi  bu bilgi birikimi ve sizin yönlendirmeleriniz ile acemi değil. Profesyonel bir bakış açısı ile çıkıyor. Bu dergide ortak akıl olacak. İzmir , Milano ile, İstanbul Barcelona ile Sivas Kopenhagen ile buluşacak.

Döner üretetenleri, satanları, sektöre yan sanayi olarak hizmet veren herkesi ve döner yerken marka arayan müşteriyi bu dergide bulacağız.

TÜRKDÖNER Dergisindeki bütün sayfalar ilalar dahil Dünyanın tek Döner Haber Portalı olan www.turkdoner.com sitesinde de birebir yayınlanacaktır. Aylık 200 bin üzerinde ziyaretçinin tıkladığı turkdoner.com’dan da ulaşım ağımızı daha ileriye taşıyacağız.

Dostluğumuz baki kalsın. Bize bu servet yeter..

http://www.turkdoner.com


turkdoner_kapak.jpg
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise ...

Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis ...

+ View

Beşiktaş gruptan lider çıktı

Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. hafta maçında evinde ...

+ View

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top