Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

turkdoner_kapak_M.jpgTürkdöner dergisi yayın hayatına başladı. Gazeteci İrfan söyler tarafından hayata geçirilen Türkdöner dergisi Avrupa ve Türkiye ile aynı anda dağıtıma başlandı.Dünyanın en büyük fast food sektörü olan döner ve yan sanayisiyle ilgili 2 ayda bir yayınlanacak olan Turkdöner kaliteli yayın anlayışı ile merhaba dedi.

İrfan Söyler'in hazırladığı dergide, döner sektörünün sorunlarına çözümler arandığı, dünyanın her bölgesindeki dönercilerle görüşüldüğü, ortak bir akıl üretmek için çalışıldığı belirtildi.

Açıklamada şöyle dendi; Döner üretenleri, satanları, sektöre yan sanayi olarak hizmet veren herkesi ve döner yerken marka arayan müşteriyi bu dergide bulacağız.

İrfan Söyler'in yazısı:
Ben Dünyanın en zengin insanıyım

Ne güzel kelimedir şu “Merhaba’ Konuşmanın tanışmanın muhabbetin ve kardeşliğin ilk adımıdır. Biz 15 yıldır konuşuyoruz, tanışıyoruz, birbirimize karşı muhabbetimiz var. Kardeş gibi sevgi doluyuz..
15 yılda sayısız defalar “Merhaba” demenin ve sayısız dostluk kurmanın mutluluğunu yaşadım. 1989 yılında başlayan yazılı ve görsel medya serüvenim içerisinde yüzlerce Televizyon programında, sonra TEAM, Dönerci, Türk Gıda, Fair Dergilerinde sizlere bu kelimeyle hitap ettim.

Sizler gibi dostlarım olduğu için gurur duyuyorum.

İnsanın en büyük servetinin dostları olduğunu okur, ve duyardım ama yaşadığım son 1 yılda bu gerçeğe şahit oldum.

18 sayı ilmek ilmek dokuyup kelime kelime işleyerek oluşturduğum Dönerci Dergisi  benim için TÜRKDÖNER oldu..  Bu dergi samimi, bu dergi kaliteli, bu dergi sizin derginiz olmak için çıkıyor. Amacı sadece para kazanmak değil sektörle birlikte büyümek ve sektörde herkesin sesi.

Döner sektörünün problemlerini birinci derece ağızlardan dinledik. Birlikte çözümler ürettik. Dünyanın neresinde dönerci varsa görüştük. Ortak bir akıl için çaba sarfderken hep sektörün bayraktarlığını yapmaya gayret ettim.

Türkiye’yi Avru ile Avrupa’yı daha uzak noktalarla buluşturmayı hedefledim. Bunun için turkdoner.com internet sitesini kurdum. Döner Severlerin Haber Sitesine günde en az 3 bin ziyaretçi girmeye başladı.  Ardından Ekmekarası Tv programı ile sektörün sesini daha uzak noktalara ulaştırmaya başladık.

TÜRKDÖNER Dergisi  bu bilgi birikimi ve sizin yönlendirmeleriniz ile acemi değil. Profesyonel bir bakış açısı ile çıkıyor. Bu dergide ortak akıl olacak. İzmir , Milano ile, İstanbul Barcelona ile Sivas Kopenhagen ile buluşacak.

Döner üretetenleri, satanları, sektöre yan sanayi olarak hizmet veren herkesi ve döner yerken marka arayan müşteriyi bu dergide bulacağız.

TÜRKDÖNER Dergisindeki bütün sayfalar ilalar dahil Dünyanın tek Döner Haber Portalı olan www.turkdoner.com sitesinde de birebir yayınlanacaktır. Aylık 200 bin üzerinde ziyaretçinin tıkladığı turkdoner.com’dan da ulaşım ağımızı daha ileriye taşıyacağız.

Dostluğumuz baki kalsın. Bize bu servet yeter..

http://www.turkdoner.com


turkdoner_kapak.jpg
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top