Son Haberler:
Çalışmayan anneye Almanya’dan maaş -- "Almanya’daki yeni Emeklilik Yasası, hiç çalışmayan, ancak çocuk dünyaya getiren ..."
Yankesicinin kalesi Ruhr bölgesi oldu -- "Almanya'da nüfus yoğunluğunun en yüksek olduğu Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nin (NRW) Ruhr ..."
Burası Çankaya Köşkü... Ayrıntıya dikkat -- "Önceki gün Cumhurbaşkanı Erdoğan, Orgeneral Özel ve kuvvet komutanlarını kabul ettiği ..."
Abdullah Çetin kaza kurbanı oldu -- "Üniversite öğrenimine hazırlanan 20 yaşındaki Abdullah Çetin, Wuppertal'da kaza kurbanı ..."
Ünlü marka'nın çekimleri Bursa'da gerekleşti -- "12 kişilik bir Ekip ile çalışan Gökhan Tuğrul, Fotoğrafçısı olduğu Tarkan Acar Ajans'ın ..."
Üç Almandan ikisi yol vergisine karşı -- "Almanya Başbakanı Angela Merkel’in de destek vermesiyle yol vergisinin getirileceğine ..."
Hollandalı izleyiciler, Yolanthe'yi ekranda görmek istemiyor -- "Hollandalı televizyon izleyicileri, "Expeditie Poolcirkel" isimli programı sunan ..."
Türk gençleri ne okuyor ne de çalışıyor -- "Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) 2014 Eğitim Raporu'na göre, 15-29 yaş ..."
Julian Assange'dan bomba iddia -- "Wikileaks'in sahibi Assange, Android gibi sistemlerle dünyadaki her ülkenin Türkiye veya ..."
Emeklilikte en fakiri Türkler -- "Almanya ile Türkiye arasında yapılan iş göçü anlaşması sonrası bu ülkeye gelen ve şimdi ..."
hulya-odabasi-4.jpgReklam dünyasında Mesleki başarıları ve güzelliği ile Başarıdan başarıya koşan  AVON Yüz Güzeli Hülya Odabaşı’nın hedefi sunucu ve iyi bir oyuncu olmak. Modelliğe AVON  Sayfalarında başlayan Hülya Odabaşı AVON yüz güzeli olarak  masum ifadesi ve Avrupai yüz hatları sayesinde kısa sürede birçok ünlü dergilerin ve firmaların kapaklarını süsleyerek adını duyurdu.

Son zamanlarda  Moda ve Kataloglarında çekimlerinde ilk tercih edilen modeller arasında  olmayı başaran Hülya Odabaşı, Opak ve Converse’nın  Bilboardların’da yer almasının yanı sıra  dünyaca Ünlü giyim Marklardan  Lacoste ve Panco  ıle  çalışarak mesleki kariyerini güçlendirdi. 29 ülkenin birbirinden güzel kızlarının içinde bulunduğu Wella Boya Katalog çekimleri  elemesine giren  tek Türk model olarak boya kataloglarında yer aldı.

Bu başarılarını podyuma da yansıtan güzel manken Hülya Odabaşı asil durusu ile magazin dünyasında adından sıkça söz ettirir hale geldi. En son olarak Dimes sütlerinin de  Katalog yüzü olarak yer alan bebek yüzlü manken dimesle 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kısa bir süre önce reklam dünyasına girmiş olan  MOLPED  ve COLATURCA reklamlarında  oynayarak göz dolduran güzel Model, Wenezuellada yayınlanan TTNET reklamında  İtalyanca Şarkı söyleyen ilk  kız unvanını aldı.

İpek yüzlü güzel model  Hülya Odabaşı, Asıl hedefinin ise oyunculuk olduğunu söyleyerek “Yavaş, yavaş önemli hedeflerime ulaşıyorum şimdi asıl gerçek hedefim dizi ve sinema oyunculuğuna ağırlık vermek istiyorum. Mesleğimdeki  başarımı ve edindiğim tecrübeleri oyuculukta da göstereceğime inanıyorum.

Aslıda hedeflerimden biri de TV sunuculuğu. Sunuculuk ve Oyunculuk.Kendimi bu konularda eksik görürsem gerekirse bunlarında  eğitimini almaya hazırım.Hedeflerime ulaşmak için doğru ve ciddi  tekliflerin gelmesini bekliyorum. Toplumumuzun ve sanat Dünyası’nın  benim gibi yetenekli ve yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum” dedi. [Tahsin TUNA]


hulya-odabasi-4b.jpg
hulya-odabasi-3b.jpg
hulya-odabasi-2b.jpghulya-odabasi-1b.jpg
Yorumlar

Son eklenen haberler

Çalışmayan anneye Almanya’dan maaş

Almanya’daki yeni Emeklilik Yasası, hiç ...

+ View

Trabzon'da sessiz gece: ...

Spor Toto Süper Lig'in 2. haftasında Trabzonspor, ...

+ View

Yankesicinin kalesi Ruhr bölgesi ...

Almanya'da nüfus yoğunluğunun en yüksek olduğu ...

+ View

Burası Çankaya Köşkü... Ayrıntıya ...

Önceki gün Cumhurbaşkanı Erdoğan, Orgeneral Özel ...

+ View

Abdullah Çetin kaza kurbanı oldu

Üniversite öğrenimine hazırlanan 20 yaşındaki ...

+ View

Vpills Avrupa

En çok okunan

Ünlü marka'nın çekimleri Bursa'da ...

12 kişilik bir Ekip ile çalışan Gökhan Tuğrul, ...

+ View

Abdullah Çetin kaza kurbanı oldu

Üniversite öğrenimine hazırlanan 20 yaşındaki ...

+ View

Yeni Türkiye'nin bu ...

Yeni Türkiye hızla oluşuyor... Objektifleri çok ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top