Son Haberler:
3 yaşındaki Arch JR. yetenek dj performansıyla herkesi büyüledi -- "Güney Afrika’da yapılan 'South Africa's Got Talent' yetenek yarışmasında dj performansı ..."
Volkswagen’e ilk dava Alman kadından -- "Emisyon değerlerini özel bir program yardımıyla düşük göstererek büyük bir skandala imza ..."
Cemaat'e ağır darbe! Digiturk yayınından kaldırıldılar -- "Paralel yapının yayın organlarından 7 televizyon kanalı, Digiturk'un yayın ağından ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Japonya'da böyle karşıladılar -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere özel uçak "TUR" ile ..."
Avrupa'da seçim heyecanı 8 ekim'de başlıyor: Haydi Sandığa -- "Avrupalı Türkler yarın 3. kez sandıkla buluşuyor. 26. dönem milletvekili seçimleri için ..."
Alman otomobil devi Volkswagen'den önemli açıklama -- "Alman otomobil devi Volkswagen Ocak ayından itibaren skandaldan etkilenen araçları geri ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB'ye soğuk duş -- "AB mülteciler için 1 milyar Euro önerdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan bu teklife sıcak bakmadı."
Başbakan Ahmet Davutoğlu: Kimse korkuyla sandığa gitmesin -- "Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti'nin Erzurum mitinginde açıklamalarda bulundu."
Bedelli askerlik 6 binden bin euroya iniyor -- "Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya’nın Düsseldorf kentinde konuşma yaptı. Davutoğlu, ..."
Hollanda 4 gün çalışacak -- "İngiltere’nin kamu fonlu yayıncılık kuruluşu BBC’den Yusuf Özkan’ın haberine göre, ..."

hulya-odabasi-4.jpgReklam dünyasında Mesleki başarıları ve güzelliği ile Başarıdan başarıya koşan  AVON Yüz Güzeli Hülya Odabaşı’nın hedefi sunucu ve iyi bir oyuncu olmak. Modelliğe AVON  Sayfalarında başlayan Hülya Odabaşı AVON yüz güzeli olarak  masum ifadesi ve Avrupai yüz hatları sayesinde kısa sürede birçok ünlü dergilerin ve firmaların kapaklarını süsleyerek adını duyurdu.

Son zamanlarda  Moda ve Kataloglarında çekimlerinde ilk tercih edilen modeller arasında  olmayı başaran Hülya Odabaşı, Opak ve Converse’nın  Bilboardların’da yer almasının yanı sıra  dünyaca Ünlü giyim Marklardan  Lacoste ve Panco  ıle  çalışarak mesleki kariyerini güçlendirdi. 29 ülkenin birbirinden güzel kızlarının içinde bulunduğu Wella Boya Katalog çekimleri  elemesine giren  tek Türk model olarak boya kataloglarında yer aldı.

Bu başarılarını podyuma da yansıtan güzel manken Hülya Odabaşı asil durusu ile magazin dünyasında adından sıkça söz ettirir hale geldi. En son olarak Dimes sütlerinin de  Katalog yüzü olarak yer alan bebek yüzlü manken dimesle 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kısa bir süre önce reklam dünyasına girmiş olan  MOLPED  ve COLATURCA reklamlarında  oynayarak göz dolduran güzel Model, Wenezuellada yayınlanan TTNET reklamında  İtalyanca Şarkı söyleyen ilk  kız unvanını aldı.

İpek yüzlü güzel model  Hülya Odabaşı, Asıl hedefinin ise oyunculuk olduğunu söyleyerek “Yavaş, yavaş önemli hedeflerime ulaşıyorum şimdi asıl gerçek hedefim dizi ve sinema oyunculuğuna ağırlık vermek istiyorum. Mesleğimdeki  başarımı ve edindiğim tecrübeleri oyuculukta da göstereceğime inanıyorum.

Aslıda hedeflerimden biri de TV sunuculuğu. Sunuculuk ve Oyunculuk.Kendimi bu konularda eksik görürsem gerekirse bunlarında  eğitimini almaya hazırım.Hedeflerime ulaşmak için doğru ve ciddi  tekliflerin gelmesini bekliyorum. Toplumumuzun ve sanat Dünyası’nın  benim gibi yetenekli ve yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum” dedi. [Tahsin TUNA]


hulya-odabasi-4b.jpg
hulya-odabasi-3b.jpg
hulya-odabasi-2b.jpghulya-odabasi-1b.jpg
Yorumlar

En çok okunan

Bedelli askerlik 6 binden bin euroya iniyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya’nın Düsseldorf ...

+ View

Gurbetçi Nihat Yılmaz Ferrari'sine Galatasaray amblemi ...

Münih'te yaşayan işadamı Nihat Yılmaz, sarı renk ...

+ View

Hollanda 4 gün çalışacak

İngiltere’nin kamu fonlu yayıncılık kuruluşu ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

3 yaşındaki Arch JR. yetenek dj performansıyla herkesi ...

Güney Afrika’da yapılan 'South Africa's Got ...

+ View

Volkswagen’e ilk dava Alman kadından

Emisyon değerlerini özel bir program yardımıyla ...

+ View

Cemaat'e ağır darbe! Digiturk yayınından kaldırıldılar

Paralel yapının yayın organlarından 7 televizyon ...

+ View

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Japonya'da böyle karşıladılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ...

+ View

Avrupa'da seçim heyecanı 8 ekim'de başlıyor: Haydi Sandığa

Avrupalı Türkler yarın 3. kez sandıkla buluşuyor. ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top