Son Haberler:
62. Hükümet'in yeni bakanları -- "Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yeni kabineyi sundu ve onayı aldı."
Yeni Türkiye'nin bu görüntülerinden kim rahatsız? -- "Yeni Türkiye hızla oluşuyor... Objektifleri çok güzel görüntüler veriliyor. Ama tabiki ..."
Ahmet Davutoğlu yeni kabineyi sunuyor -- "Başbakanvekili Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yeni kabineyi sunmak için ..."
Ahmet Davutoğlu'na hükümeti kurma görevi verildi -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Vekili Ahmet ..."
Galatasaray'ın rakipleri belli oldu -- "Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray'ın grup aşamasındaki rakipleri belli oldu."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tarihi konuşma -- "12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Köşk'teki devir-teslim töreninde tarihi konuşmayı ..."
Veda konusmasında duygu dolu anlar -- "11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Sayın Cumhurbaşkanı, değerli kardeşim Recep Tayyip ..."
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tarihi yemin -- "12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Kurulu'nda ant içerek görevine başladı."
CHP Başkanvekili Engin Altay'dan provokasyon -- "12. Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan'ın yemin töreni dolayısıyla olağanüstü toplanan Genel ..."
CHP'liler Meclis'i terk etti -- "CHP Başkanvekili Engin Altay Cumhurbaşkanlığı yemin törenine usulen itiraz etti. Bunun ..."
hulya-odabasi-4.jpgReklam dünyasında Mesleki başarıları ve güzelliği ile Başarıdan başarıya koşan  AVON Yüz Güzeli Hülya Odabaşı’nın hedefi sunucu ve iyi bir oyuncu olmak. Modelliğe AVON  Sayfalarında başlayan Hülya Odabaşı AVON yüz güzeli olarak  masum ifadesi ve Avrupai yüz hatları sayesinde kısa sürede birçok ünlü dergilerin ve firmaların kapaklarını süsleyerek adını duyurdu.

Son zamanlarda  Moda ve Kataloglarında çekimlerinde ilk tercih edilen modeller arasında  olmayı başaran Hülya Odabaşı, Opak ve Converse’nın  Bilboardların’da yer almasının yanı sıra  dünyaca Ünlü giyim Marklardan  Lacoste ve Panco  ıle  çalışarak mesleki kariyerini güçlendirdi. 29 ülkenin birbirinden güzel kızlarının içinde bulunduğu Wella Boya Katalog çekimleri  elemesine giren  tek Türk model olarak boya kataloglarında yer aldı.

Bu başarılarını podyuma da yansıtan güzel manken Hülya Odabaşı asil durusu ile magazin dünyasında adından sıkça söz ettirir hale geldi. En son olarak Dimes sütlerinin de  Katalog yüzü olarak yer alan bebek yüzlü manken dimesle 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kısa bir süre önce reklam dünyasına girmiş olan  MOLPED  ve COLATURCA reklamlarında  oynayarak göz dolduran güzel Model, Wenezuellada yayınlanan TTNET reklamında  İtalyanca Şarkı söyleyen ilk  kız unvanını aldı.

İpek yüzlü güzel model  Hülya Odabaşı, Asıl hedefinin ise oyunculuk olduğunu söyleyerek “Yavaş, yavaş önemli hedeflerime ulaşıyorum şimdi asıl gerçek hedefim dizi ve sinema oyunculuğuna ağırlık vermek istiyorum. Mesleğimdeki  başarımı ve edindiğim tecrübeleri oyuculukta da göstereceğime inanıyorum.

Aslıda hedeflerimden biri de TV sunuculuğu. Sunuculuk ve Oyunculuk.Kendimi bu konularda eksik görürsem gerekirse bunlarında  eğitimini almaya hazırım.Hedeflerime ulaşmak için doğru ve ciddi  tekliflerin gelmesini bekliyorum. Toplumumuzun ve sanat Dünyası’nın  benim gibi yetenekli ve yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum” dedi. [Tahsin TUNA]


hulya-odabasi-4b.jpg
hulya-odabasi-3b.jpg
hulya-odabasi-2b.jpghulya-odabasi-1b.jpg
Yorumlar

Son eklenen haberler

Sıla Yolu’nda dönüş kaosu

Tatillerini Türkiye’de geçiren Avrupalı Türkler ...

+ View

62. Hükümet'in yeni bakanları

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ...

+ View

Yeni Türkiye'nin bu ...

Yeni Türkiye hızla oluşuyor... Objektifleri çok ...

+ View

Ahmet Davutoğlu yeni kabineyi ...

Başbakanvekili Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep ...

+ View

Ahmet Davutoğlu'na hükümeti kurma ...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti ...

+ View

Vpills Avrupa

En çok okunan

İpsala gümrük kapısı'nda ...

İpsala Gümrük Kapısı'ndaki Hollanda plakalı bir ...

+ View

Recep Tayyip Erdoğan: Bizi seven ...

"AK Partinin genel başkanı olarak son ...

+ View

Çankaya’da devir-teslim günü

Çankaya Köşkü bugün Cumhurbaşkanlığı devir-teslim ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top