Son Haberler:
Uğur Işılak: Kimi Cumhurbaşkanı'ndan korkuyor, ben de muhalefetten korkuyorum -- "Tamer Karadağlı ve Emre Kınay'ın gündem olan sözlerine Uğur Işılak'tan yanıt geldi."
Dolar rekor'a koşuyor -- "Merkez Bankası’nın faiz indirme beklentisinin artması ve Fed açıklamalarıyla dolar 2,40'ı ..."
Hollanda'ya sığınma başvurusunda artış -- "Hollanda'ya sığınma başvurusunda bulunanların sayısında geçen yıl büyük artış olduğu ..."
Berlin'de öldürülen Maria kızına Dilara adını koyacaktı -- "Almanya’nın başkenti Berlin’de işlenen korkunç cinayetin detayları ortaya çıkmaya ..."
iOS 8.1.3 güncellemesi yayınlandı -- "Apple, 9 Aralık'ta yayınlanan iOS 8.1.2'in ardından, iOS 8.1.3'ü yayınlandı."
Kuyumcular müşterileri geri çeviriyor -- "Adana Kuyumcular Odası Başkanı Oğuz Başman, altın fiyatlarındaki yükselişin ardından ..."
Hollanda'da reşit olmayan kızla 80 kişi ilişkiye girmiş -- "Geçen yıl ortaya çıkartılan reşit olmayan kızı kandırarak para karşılığı cinsel ilişkiye ..."
Cyanogen, Android'i Google'dan kurtaracak -- "Esasında açık kaynaklı bir Linux dağıtımı olan Android, operasyonu başlatan Google'ın ..."
Tuğçe Albayrak’ın katili serbest mi kalacak? -- "Tuğçe Albayrak’ın ölümüne neden olan Sanel M.’nin avukatları müvekkillerinin tutuksuz ..."
Facebook ve Instagram çöktü -- "Sosyal paylaşım siteleri Facebook'a ve Instagram'a şu saat itibariyle girilemiyor."
ilge-renkver-hande-barulay-esra-arikapan-bakir.jpgBursanın gözde Moda Evlerinden Moda House Tasarımcısı Esra Arıkapan Bakır, 14 Şubat'ta Özel Tasarımlarını, Tarkan Acar Ajansın Mankenlerinden İlge Renkver ve Hande Barulay ile Basına tanıttı. Çekimleri Moda Fotoğrafcısı İzzet Taştanoğlu tarafından yapılan tanıtımda Güzel Mankenler 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları verdi.

Son Günlerde adından sıkca söz ettiren, Güzel Manken İlge Renkver,Özel Tasarlanmış Kırmızı bir Gelinlikle Objektiflere Poz verirken ''14 Şubat'ta aslında her şey en başta ailemize,çevremizdekilere ve arkadaşlarımıza sevgimizi vermekle ilgili. Sadece bir gün gösterilmemeli sevgimizi her'an belli etmeli ve mutluluğumuzu paylaşmaktan çekinmemeliyiz.Kırmızı Gelinliği ile Masal  aleminde bir gezintiye çıktım ve inanılmaz keyif aldım dedi.

Bursalı Başarılı  Mankeni olan Hande Barulay, Birbirini seven saygı duyan çiftler için, Sevgililer günü değil hergün onların günü fakat 14 şubat ayrı bi anlam taşıyor birbirlerini seven değer verenler için hergün 14 subat'ta  olduğu gibi heycanla yaşanması gereken bir gün olduğunu belirtti. Mavi Tasarlanmış Kostüm içinde bir Prenses gibi hisettim kendimi,Sevgililer gününde Kırmızı Rengin alternatifi mavi  olmuştur.

Başarılı Modacı Esra Arıkapan Bakır, 14 Şubat Sevgililer gününde Küs Sevgililer Barışmalı,böyle bir günde kenetlenmeli, Sevgilisiz geçirenler ise üzülmesi onları sevenler mutlaka vardır,Aileleri ve yakın dostlarıyla bu güzel günün keyfini cıkartmalılar. Bursalı bir Tasarımcı olarak Sevgililer gününe Özel Kostümler Tasarladım, Mankenlerimizin üzerinde gördüğünüz sizler için seçmiş olduğumuz en gözde kıyafetlerimizdir. Başarılı Mankenler İlge Renkver ve Hande Barulay'a çok Teşekkür ediyorum dedi.

Tarkan Acar Ajans
www.tarkanacarajans.com

ilge-renkver-hande-barulay-esra-arikapan-bakir-b.jpg
ilge-renkver-2b.jpg
ilge-renkver-1b.jpg
hande-barulay-4b.jpg
hande-barulay-5b.jpg
Yorumlar

En çok okunan

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon şiparişlerinde gümrüklere ...

+ View

Hollanda'da reşit olmayan kızla 80 kişi ilişkiye girmiş

Geçen yıl ortaya çıkartılan reşit olmayan kızı ...

+ View

Berlin'de öldürülen Maria kızına Dilara adını koyacaktı

Almanya’nın başkenti Berlin’de işlenen korkunç ...

+ View

Son eklenen haberler

Uğur Işılak: Kimi Cumhurbaşkanı'ndan korkuyor, ben de ...

Tamer Karadağlı ve Emre Kınay'ın gündem olan ...

+ View

Dolar rekor'a koşuyor

Merkez Bankası’nın faiz indirme beklentisinin ...

+ View

Hollanda'ya sığınma başvurusunda artış

Hollanda'ya sığınma başvurusunda bulunanların ...

+ View

Altın gelinlik Bursa'da

Sheraton Bursa Oteli’ne getirilen 900 adet altın, ...

+ View

Berlin'de öldürülen Maria kızına Dilara adını koyacaktı

Almanya’nın başkenti Berlin’de işlenen korkunç ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top