Son Haberler:
Kahraman Türk Burkan İlkan, Alman ZDF kanalında -- "Almanya'nın Offenbach kentinde 2 Alman genç kızı tacizci gençlerden korumaya çalışırken ..."
İstanbul'daki iki mafya cinayetinin arkasından Hollanda mafyası çıktı -- "İstanbul'da öldürülen iki mafya babası Ali Akgün ve Vedat Şahin cinayetlerinin arkasından ..."
Kasımpaşa 0 - Fenerbahçe 3 -- "Süper Lig'de 17. hafta mücadelesinde Fenerbahçe, Kasımpaşa'yı 3-0 mağlup etti."
Amsterdam polisi 33 Kalaşnikof ele geçirdi -- "Amsterdam polisi, yaptığı operasyonlarda 33 kalaşnikof marka silah ele geçirildiğini ..."
Sınırları zorlayan en ince telefon, İvvi -- "Çinli üreticiler arasındaki ilginç bir rekabet ortamına sahne olan ince telefonların, ..."
Arapça konuşan 3 kişi trenden atıldı -- "Arapça konuşan üç kişinin, Dortmund’dan Köln’e giden bir trende kontrolör tarafından ..."
Belçika'da parlamento kürsüsünden Kuran-a hakaret -- "Irkçı ve İslam karşıtı Flaman Menfaati Partisi'nin eski lideri Filip Dewinter, parlamento ..."
Hollanda'da istihdam açığı büyüdü -- "Hollanda ekonomisinde ortaya çıkan düzelme belirtilerine karşın istihdam açığının geçen ..."
Burkan İlhan, iyiliğin bedelini canıyla ödüyordu -- "Köln’de cumartesi aksamı saat 19.00 sıralarında on kişinin tacizine uğrayan baba ve oğulu ..."
Kemal Kılıçdaroğlu'nu fena işlettiler -- "Kemal Kılıçadaroğlu'nun grupta okuduğu ve işsiz bir gençten geldiği iddia edilen mektup ..."
dunyagoz-hastanesi-ankara.jpgDünyagöz Hastaneler Grubu 13’üncü halkası olan Dünyagöz Ankara’yı hizmete açtı. 18 katlı akıllı binada 15.000 metrekare alanda göz sağlığı hizmeti verecek Ankara Hastanesi için yaklaşık 30 milyon dolarlık harcama yapıldı. Dünyagöz Hastaneler Grubu, Ankara Dünyagöz ile, 13 yıllık deneyimini, 19 ayrı alt branş ve 230 farklı tedavi yöntemi ile uzmanlık, teknoloji ve kaliteyi başkentlilerin hizmetine sundu.

Başkent artık dünyanın en büyük göz hastanesi Dünyagöz ile göz sağlığına kavuşacak.  Tüm Anadolu’yu kaliteli ve farklı sağlık hizmeti ile tanıştırmayı hedefleyen hastaneler grubu, 15.000m2’lik 18 katlı akıllı binası ile hastaların hizmetinde! Ankara’nın en önemli caddelerinden Tunus Caddesi üzerinde kurulan hastane, alanında uzman medikal kadrosu ve son teknoloji cihazları ile gözün 19 ayrı alt branşında 365 gün 24 saat hizmet veriyor.

Hastanede, lazer ve genel ameliyathanelerden, hastalıkların teşhisinde büyük önem taşıyan tetkik cihazlara kadar tüm donanım dikkatle hazırlandı. Gözün alt branşları için ayrı departmanların bulunduğu hastanede, hastaların yaş gruplarına ve hastalıklarına özel dizayn edilen katlar bulunuyor.

Dünyagöz VIP hizmetlerini Ankara’ya da taşıdı. Ankara hastanede VIP hizmet almak isteyen hastalar için hasta odalarından muayene odalarına kadar her türlü ihtiyaç düşünüldü. Tüm hastalara dünya yemeklerinin sunulduğu restoranlar, vale hizmeti , ücretsiz wireless internet erişim hizmeti ile özel hizmetin konforunu hisettirmeyi hedefleniyor. Mimarisindeki farklılık ve sunulan hizmet kalitesiyle hastaneden çok 7 yıldızlı otel konforuna sahip Ankara Dünyagöz, teknoloji, teknik donanım ve hekim kadrosu ile mükemmeli sunmayı hedefliyor.

http://www.dunyagoz.com

dunyagoz-hastanesi-ankara-banner.jpg
Yorumlar

En çok okunan

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon şiparişlerinde gümrüklere ...

+ View

Oflu Hoca Yasin Gündoğdu Charlie Hebdo dergisini yırttı

Oflu Hoca Yasin Gündoğdu'dan Charlie Hebdo ...

+ View

Hollandalı kadın askere Türk sevgili cezası

Hollandalı kadın onbaşı Türk erkek arkadaşı ...

+ View

Son eklenen haberler

Kahraman Türk Burkan İlkan, Alman ZDF kanalında

Almanya'nın Offenbach kentinde 2 Alman genç kızı ...

+ View

İstanbul'daki iki mafya cinayetinin arkasından Hollanda ...

İstanbul'da öldürülen iki mafya babası Ali Akgün ...

+ View

Kasımpaşa 0 - Fenerbahçe 3

Süper Lig'de 17. hafta mücadelesinde Fenerbahçe, ...

+ View

IŞİD Japon rehinelerden birini idam etti

IŞİD, elindeki iki Japon rehineden birini idam ...

+ View

Amsterdam polisi 33 Kalaşnikof ele geçirdi

Amsterdam polisi, yaptığı operasyonlarda 33 ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top