Son Haberler:
Migreni olanlara oruç ile ilgili öneriler -- "Ceyda Erenoğlu Ramazan Ayında migren rahatsızlığı olan kişilere önerilerde bulundu."
Prandelli imzayı attı ve hedeflerini anlattı -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli, kendisini resmen 2 yıllığına ..."
Açık kaynak kodlu yazılım nedir, ne işe yarar? -- "Teknolojinin ucundan tutan herkes Linux'un bir açık kaynaklı yazılım olduğunu biliyor. ..."
Almanlar artık ABD'ye güvenmiyor -- "Dinleme skandalı ve casusluk olayıyla sarsılan Almanya'da ABD'ye güven kalmadı."
Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Prandelli yarın imzayı atıyor -- "Galatasaray Kulübü, İtalyan Teknik Direktör Cesare Prandelli ile Salı günü saat 14.00'te ..."
Aldi ile Lidl’in kıymasında plastik -- "ALDI-SÜD ile Lidl’de satılan sığır eti kıymalarda kırmızı plastik parçaları bulundu."
Almanya’nın en büyüğü VW -- "Almanya'da 2013 senesi rakamlarına göre ülkenin en büyük firmasının otomobil üreticisi ..."
Kılıçdaroğlu 1998'de böyle itiraf etmişti -- "Başbakan Erdoğan "12 yıllık hayalim" dediği şehir hastanelerinin engellenmek istendiğini ..."
Vatandaşlıkta yeni dönem -- "Yılların kanayan yarası Opsiyon Modeli sonunda kaldırıldı. Bundan böyle, Opsiyon ..."
İşte Başbakan Erdoğan'a bilezikleri veren kız -- "Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanı adaylığını açıklarken 1994'te başından geçen bir olayı ..."
dunyagoz-hastanesi-ankara.jpgDünyagöz Hastaneler Grubu 13’üncü halkası olan Dünyagöz Ankara’yı hizmete açtı. 18 katlı akıllı binada 15.000 metrekare alanda göz sağlığı hizmeti verecek Ankara Hastanesi için yaklaşık 30 milyon dolarlık harcama yapıldı. Dünyagöz Hastaneler Grubu, Ankara Dünyagöz ile, 13 yıllık deneyimini, 19 ayrı alt branş ve 230 farklı tedavi yöntemi ile uzmanlık, teknoloji ve kaliteyi başkentlilerin hizmetine sundu.

Başkent artık dünyanın en büyük göz hastanesi Dünyagöz ile göz sağlığına kavuşacak.  Tüm Anadolu’yu kaliteli ve farklı sağlık hizmeti ile tanıştırmayı hedefleyen hastaneler grubu, 15.000m2’lik 18 katlı akıllı binası ile hastaların hizmetinde! Ankara’nın en önemli caddelerinden Tunus Caddesi üzerinde kurulan hastane, alanında uzman medikal kadrosu ve son teknoloji cihazları ile gözün 19 ayrı alt branşında 365 gün 24 saat hizmet veriyor.

Hastanede, lazer ve genel ameliyathanelerden, hastalıkların teşhisinde büyük önem taşıyan tetkik cihazlara kadar tüm donanım dikkatle hazırlandı. Gözün alt branşları için ayrı departmanların bulunduğu hastanede, hastaların yaş gruplarına ve hastalıklarına özel dizayn edilen katlar bulunuyor.

Dünyagöz VIP hizmetlerini Ankara’ya da taşıdı. Ankara hastanede VIP hizmet almak isteyen hastalar için hasta odalarından muayene odalarına kadar her türlü ihtiyaç düşünüldü. Tüm hastalara dünya yemeklerinin sunulduğu restoranlar, vale hizmeti , ücretsiz wireless internet erişim hizmeti ile özel hizmetin konforunu hisettirmeyi hedefleniyor. Mimarisindeki farklılık ve sunulan hizmet kalitesiyle hastaneden çok 7 yıldızlı otel konforuna sahip Ankara Dünyagöz, teknoloji, teknik donanım ve hekim kadrosu ile mükemmeli sunmayı hedefliyor.

http://www.dunyagoz.com

dunyagoz-hastanesi-ankara-banner.jpg
Yorumlar

Son eklenen haberler

Migreni olanlara oruç ile ilgili ...

Ceyda Erenoğlu Ramazan Ayında migren rahatsızlığı ...

+ View

Finalin adı: Almanya-Arjantin

Cüneyt Çakır'ın yönettiği Dünya Kupası yarı final ...

+ View

Almanya final sarhoşu

Almanya'nın 2014 FIFA Dünya Kupası yarı final ...

+ View

Sıla yolunda soygun

Sıla Yolu’na çıkan bir Türk aile, Sırbistan’da ...

+ View

Almanya, Brezilya'yı ezdi, geçti: ...

Dünya Kupası yarı final maçında Almanya, ...

+ View

Vpills Avrupa

En çok okunan

İşte Başbakan Erdoğan'a ...

Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanı adaylığını ...

+ View

Vatandaşlıkta yeni dönem

Yılların kanayan yarası Opsiyon Modeli sonunda ...

+ View

Hollanda Müslüman yayın kurumu ...

Hollanda birinci kanalı NTR'de programlar ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top