Son Haberler:
Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünya liderlerini mehterle karşıladı -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İnsani Zirvesi'ne katılan heyet başkanları ..."
Binali Yıldırım'dan Başkanlık sistemi sinjali -- "AK Parti’nin 3’üncü genel başkanı Binali Yıldırım AK Parti 2. Olağanüstü Büyük ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Niye kaçıyorsunuz? -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Artvin'de Meclis'ten geçen dokunulmazlık yasası ile ..."
Berat kandiliniz mübarek olsun -- "Her sene, Şaban ayının on beşinci, yani Beraat gecesinde, o senede olacak şeyler, ..."
Dokunulmazlık teklifi Meclis'ten geçti -- "Referanduma gerek kalmadan dokunulmazlık teklifi Meclis'ten geçti."
Almanya'daki Türklerin yüzde 36’sı fakirlik sınırında -- "Almanya’daki Türklerin yüzde 36’sının fakirlik tehlikesi ile karşı karşıya olduğu ortaya ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan formunu nasıl koruduğunu açıkladı -- "Cumhurbaşkanı Erdoğan, ATV'den canlı yayınlanan Gençlerle Büyük Buluşma programında ..."
Galatasaray şovla bitirdi: Galatasaray 6 - Kayserispor 0 -- "Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 34. ve son haftasında Kayserispor'u 6-0 mağlup etti."
AK Parti'nin yeni Başbakan ve Genel Başkan adayı Binali Yıldırım'ın ilk açıklamaları -- "AK Parti'nin yeni Başbakan ve Genel Başkan adayı Binali Yıldırım ilk açıklamasını yaptı."
AK Parti'de Yeni Genel Başkan ve Başbakan Binali Yıldırım -- "AK Parti'de Ahmet Davutoğlu'nun ardından genel başkanlığa getirilecek isim Binali ..."

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kişisel web sayfası açıldı. Erdoğan'ın yeni internet sitesinde çocukluk ve askerlik fotoğraflarının yanı sıra araba kullanırken çektirdiği fotoğraflara da yer verildi. Vatandaşlar, internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'dan en çok imzalı resim isterken, AK İletişim Merkezi (AKİM) aracılığıyla bu talebin karşılanacağı duyuruldu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın www.rte.gen.tr adlı internet sitesi hizmete girdi. Ana sayfasına Türk bayrağı üzerine Başbakan Erdoğan'ın "Siyasetin tek limanı ahlaktır" sözünün yerleştirildiği internet sitesinde, Erdoğan'ın özgeçmişi, hakkında merak edilenler, fotoğraf galerisi, videolar, hakkında çıkan haberler, Ulusa Sesleniş konuşmaları, şiirleri ve iletişim kurma yolları yer aldı.

Başbakan Erdoğan'ın çocukluk fotoğraflarından devlet erkanıyla çekilmiş fotoğraflarına kadar onlarca fotoğraftan oluşan albümü de siteye konuldu. Erdoğan'ın fotoğraf albümünde çocukluk yıllarına ait 2, gençlik yıllarına ait 7, belediye başkanlığı dönemine ait 7, çocuklarla beraber 28, devlet ricaliyle 12, dünya liderleriyle 28, meydanlar ve açılışlarda çekilmiş 29 fotoğraf karesi ile değişik ortamlarda çekilen 141 farklı fotoğrafı bulunuyor. Askerliğini asteğmen olarak yapan Erdoğan'ın askerlik yıllarına ait fotoğraflar da internet sitesinde yer aldı.

Vatandaşlar internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'a merak ettikleri soruları da yöneltti. Erdoğan'dan en çok imzalı resim isteyen vatandaşlara, AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) vasıtasıyla yapılacak başvuruların dikkate alındığı ve talep edenlere Başbakan'ın imzalı resminin gönderildiği bilgisi verildi. Erdoğan'a e-posta göndermek isteyenler için sitede 'iletişim' bölümü ayrılırken, AKİM aracılığıyla da elektronik postanın gönderilebileceği belirtildi.

Başbakan'ın eğitim durumu ve doğum tarihi de vatandaşlardan tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Siteye mesaj gönderenlerin büyük bölümü, "Sayın Başbakanımızın profesyonel futbol oynadığı söyleniyor. Bu doğru mudur?" sorusunu yöneltti. Site yönetimi bu sorulara, "Bilinenin aksine Sayın Başbakanımız profesyonel olarak futbol oynamamıştır. Camialtı, İETT ve Erokspor'da 16 yıl boyunca amatör olarak futbol oynayan Sayın Başbakanımız bu süre içinde birkaç kez İstanbul Amatör Karması ve İstanbul Gençler Karması'na seçilmiştir" şeklinde karşılık verildi.

www.rte.gen.tr
Andoer Z4 Android 5.1 TV Box 2G / 16G WiFi & LAN UHD 4K * 2K RK3368 Octa-Core 64 Bits Mini PC Kodi /XBMC/DLNA Smart Media Player
Yorumlar

En çok okunan

Bu yıl gurbetçiler için zorlu bir yıl olacak

Bu yıl en çok can sıkacak konulardan bir tanesi ...

+ View

Fransız L'Express dergisinden küstahça 'Cumhurbaşkanı ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kapağına taşıyan ...

+ View

Almanya'daki Türklerin yüzde 36’sı fakirlik sınırında

Almanya’daki Türklerin yüzde 36’sının fakirlik ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Fransa'da ortalık iyice karıştı: Paris'te benzin bitti

Paris'te devam eden olaylarla birlikte petrol ...

+ View

Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünya liderlerini mehterle karşıladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İnsani ...

+ View

Bu yıl gurbetçiler için zorlu bir yıl olacak

Bu yıl en çok can sıkacak konulardan bir tanesi ...

+ View

Avusturya'daki seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy verildi

Avusturya'daki Cumhurbaşkanlığı seçimleri bugün ...

+ View

İngiltere'yi salladık ama yıkamadık

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'na hazırlanan A ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top