Son Haberler:
3 yaşındaki Arch JR. yetenek dj performansıyla herkesi büyüledi -- "Güney Afrika’da yapılan 'South Africa's Got Talent' yetenek yarışmasında dj performansı ..."
Volkswagen’e ilk dava Alman kadından -- "Emisyon değerlerini özel bir program yardımıyla düşük göstererek büyük bir skandala imza ..."
Cemaat'e ağır darbe! Digiturk yayınından kaldırıldılar -- "Paralel yapının yayın organlarından 7 televizyon kanalı, Digiturk'un yayın ağından ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Japonya'da böyle karşıladılar -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere özel uçak "TUR" ile ..."
Avrupa'da seçim heyecanı 8 ekim'de başlıyor: Haydi Sandığa -- "Avrupalı Türkler yarın 3. kez sandıkla buluşuyor. 26. dönem milletvekili seçimleri için ..."
Alman otomobil devi Volkswagen'den önemli açıklama -- "Alman otomobil devi Volkswagen Ocak ayından itibaren skandaldan etkilenen araçları geri ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB'ye soğuk duş -- "AB mülteciler için 1 milyar Euro önerdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan bu teklife sıcak bakmadı."
Başbakan Ahmet Davutoğlu: Kimse korkuyla sandığa gitmesin -- "Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti'nin Erzurum mitinginde açıklamalarda bulundu."
Bedelli askerlik 6 binden bin euroya iniyor -- "Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya’nın Düsseldorf kentinde konuşma yaptı. Davutoğlu, ..."
Hollanda 4 gün çalışacak -- "İngiltere’nin kamu fonlu yayıncılık kuruluşu BBC’den Yusuf Özkan’ın haberine göre, ..."

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kişisel web sayfası açıldı. Erdoğan'ın yeni internet sitesinde çocukluk ve askerlik fotoğraflarının yanı sıra araba kullanırken çektirdiği fotoğraflara da yer verildi. Vatandaşlar, internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'dan en çok imzalı resim isterken, AK İletişim Merkezi (AKİM) aracılığıyla bu talebin karşılanacağı duyuruldu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın www.rte.gen.tr adlı internet sitesi hizmete girdi. Ana sayfasına Türk bayrağı üzerine Başbakan Erdoğan'ın "Siyasetin tek limanı ahlaktır" sözünün yerleştirildiği internet sitesinde, Erdoğan'ın özgeçmişi, hakkında merak edilenler, fotoğraf galerisi, videolar, hakkında çıkan haberler, Ulusa Sesleniş konuşmaları, şiirleri ve iletişim kurma yolları yer aldı.

Başbakan Erdoğan'ın çocukluk fotoğraflarından devlet erkanıyla çekilmiş fotoğraflarına kadar onlarca fotoğraftan oluşan albümü de siteye konuldu. Erdoğan'ın fotoğraf albümünde çocukluk yıllarına ait 2, gençlik yıllarına ait 7, belediye başkanlığı dönemine ait 7, çocuklarla beraber 28, devlet ricaliyle 12, dünya liderleriyle 28, meydanlar ve açılışlarda çekilmiş 29 fotoğraf karesi ile değişik ortamlarda çekilen 141 farklı fotoğrafı bulunuyor. Askerliğini asteğmen olarak yapan Erdoğan'ın askerlik yıllarına ait fotoğraflar da internet sitesinde yer aldı.

Vatandaşlar internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'a merak ettikleri soruları da yöneltti. Erdoğan'dan en çok imzalı resim isteyen vatandaşlara, AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) vasıtasıyla yapılacak başvuruların dikkate alındığı ve talep edenlere Başbakan'ın imzalı resminin gönderildiği bilgisi verildi. Erdoğan'a e-posta göndermek isteyenler için sitede 'iletişim' bölümü ayrılırken, AKİM aracılığıyla da elektronik postanın gönderilebileceği belirtildi.

Başbakan'ın eğitim durumu ve doğum tarihi de vatandaşlardan tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Siteye mesaj gönderenlerin büyük bölümü, "Sayın Başbakanımızın profesyonel futbol oynadığı söyleniyor. Bu doğru mudur?" sorusunu yöneltti. Site yönetimi bu sorulara, "Bilinenin aksine Sayın Başbakanımız profesyonel olarak futbol oynamamıştır. Camialtı, İETT ve Erokspor'da 16 yıl boyunca amatör olarak futbol oynayan Sayın Başbakanımız bu süre içinde birkaç kez İstanbul Amatör Karması ve İstanbul Gençler Karması'na seçilmiştir" şeklinde karşılık verildi.

www.rte.gen.tr
Yorumlar

En çok okunan

Bedelli askerlik 6 binden bin euroya iniyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya’nın Düsseldorf ...

+ View

Gurbetçi Nihat Yılmaz Ferrari'sine Galatasaray amblemi ...

Münih'te yaşayan işadamı Nihat Yılmaz, sarı renk ...

+ View

Hollanda 4 gün çalışacak

İngiltere’nin kamu fonlu yayıncılık kuruluşu ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

3 yaşındaki Arch JR. yetenek dj performansıyla herkesi ...

Güney Afrika’da yapılan 'South Africa's Got ...

+ View

Volkswagen’e ilk dava Alman kadından

Emisyon değerlerini özel bir program yardımıyla ...

+ View

Cemaat'e ağır darbe! Digiturk yayınından kaldırıldılar

Paralel yapının yayın organlarından 7 televizyon ...

+ View

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Japonya'da böyle karşıladılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ...

+ View

Avrupa'da seçim heyecanı 8 ekim'de başlıyor: Haydi Sandığa

Avrupalı Türkler yarın 3. kez sandıkla buluşuyor. ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top