Son Haberler:
Çıplak güneşlenme artık Münih’te serbest -- "Almanya’nın üçüncü büyük şehri Münih, kentte belirlenen altı bölgede çıplaklığı ..."
Zeytinyağı mucizesi -- "“Doğa doktoru” adı ile de bilinen zeytinyağının faydaları..."
Hollanda'da Twitter'da tehdide gözaltı -- "Hollanda'da, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan Amerikan Hava Yollarına tehdit içeren ..."
Manken Erkan Erdoğan kapak yüzü oldu -- "Türkiye'nin en gözde Ekek Mankeni Erkan Erdoğan'ın hedefi Yurt dışına açılmak olduğunu ..."
Galaxy S5 ilk güncellemesini aldı -- "Samsung’un Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı akıllı telefonu Galaxy S5, ilk ..."
Günlük su tüketimini artırmak için 10 öneri -- "Su, en çok bilinen içicek olmasına rağmen gün içinde bazen su içmeyi unutabiliyoruz. Oysa ..."
Kuran'a büyük hakaret! Twitter'da @Hafsa1990 hesabını spamlayın -- "Twitter'da Kuran-ı Kerim'e hakaret amacıyla açılmış bir hesaba kullanıcılardan şikayet ..."
Galatasaray'ın deplasman kâbusu devam ediyor: 2-1 -- "Galatasaray, kart yağmuruna dönen derbinin bedelini Sivasspor deplasmanında ödedi. Cezalı ..."
Hollanda'da şeritleri karanlıkta parlayan yol -- "Hollanda'da özel bir boyayla boyanan şeritlerin gündüz depoladıkları ışık gece yolu ..."
Modacıların göz bebeği Melisa İşler -- "Güzelliği ve fiziği ile podyumların parlayan yıldızı Antalyalı manken Melisa İşler, ..."
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kişisel web sayfası açıldı. Erdoğan'ın yeni internet sitesinde çocukluk ve askerlik fotoğraflarının yanı sıra araba kullanırken çektirdiği fotoğraflara da yer verildi. Vatandaşlar, internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'dan en çok imzalı resim isterken, AK İletişim Merkezi (AKİM) aracılığıyla bu talebin karşılanacağı duyuruldu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın www.rte.gen.tr adlı internet sitesi hizmete girdi. Ana sayfasına Türk bayrağı üzerine Başbakan Erdoğan'ın "Siyasetin tek limanı ahlaktır" sözünün yerleştirildiği internet sitesinde, Erdoğan'ın özgeçmişi, hakkında merak edilenler, fotoğraf galerisi, videolar, hakkında çıkan haberler, Ulusa Sesleniş konuşmaları, şiirleri ve iletişim kurma yolları yer aldı.

Başbakan Erdoğan'ın çocukluk fotoğraflarından devlet erkanıyla çekilmiş fotoğraflarına kadar onlarca fotoğraftan oluşan albümü de siteye konuldu. Erdoğan'ın fotoğraf albümünde çocukluk yıllarına ait 2, gençlik yıllarına ait 7, belediye başkanlığı dönemine ait 7, çocuklarla beraber 28, devlet ricaliyle 12, dünya liderleriyle 28, meydanlar ve açılışlarda çekilmiş 29 fotoğraf karesi ile değişik ortamlarda çekilen 141 farklı fotoğrafı bulunuyor. Askerliğini asteğmen olarak yapan Erdoğan'ın askerlik yıllarına ait fotoğraflar da internet sitesinde yer aldı.

Vatandaşlar internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'a merak ettikleri soruları da yöneltti. Erdoğan'dan en çok imzalı resim isteyen vatandaşlara, AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) vasıtasıyla yapılacak başvuruların dikkate alındığı ve talep edenlere Başbakan'ın imzalı resminin gönderildiği bilgisi verildi. Erdoğan'a e-posta göndermek isteyenler için sitede 'iletişim' bölümü ayrılırken, AKİM aracılığıyla da elektronik postanın gönderilebileceği belirtildi.

Başbakan'ın eğitim durumu ve doğum tarihi de vatandaşlardan tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Siteye mesaj gönderenlerin büyük bölümü, "Sayın Başbakanımızın profesyonel futbol oynadığı söyleniyor. Bu doğru mudur?" sorusunu yöneltti. Site yönetimi bu sorulara, "Bilinenin aksine Sayın Başbakanımız profesyonel olarak futbol oynamamıştır. Camialtı, İETT ve Erokspor'da 16 yıl boyunca amatör olarak futbol oynayan Sayın Başbakanımız bu süre içinde birkaç kez İstanbul Amatör Karması ve İstanbul Gençler Karması'na seçilmiştir" şeklinde karşılık verildi.

www.rte.gen.tr
Yorumlar

daima-millet-daima-hizmet-erdogan

 

Son eklenen haberler

Çıplak güneşlenme artık Münih’te ...

Almanya’nın üçüncü büyük şehri Münih, kentte ...

+ View

Kahve makinelerine yasaklandı

Avrupa Birliği Komisyonu çok enerji tüketen ...

+ View

Zeytinyağı mucizesi

“Doğa doktoru” adı ile de bilinen zeytinyağının ...

+ View

Hollanda'da Twitter'da tehdide ...

Hollanda'da, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan ...

+ View

Manken Erkan Erdoğan kapak yüzü ...

Türkiye'nin en gözde Ekek Mankeni Erkan ...

+ View

Vpills Avrupa

En çok okunan

Halkı APTAL zanneden SALAKLAR

Ve tüm bunlara rağmen halk aptal öyle mi? Hayır, ...

+ View

Modacıların göz bebeği Melisa ...

Güzelliği ve fiziği ile podyumların parlayan ...

+ View

Uçuğa, çarpıntıya, kolesterole ...

Yemeklerde, salatalarda tükettiğimiz kırmızı ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen
Bulk 10-daagse 2+1 gratis

vliegtickets.nl 200

180x150

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top