Son Haberler:
Hollandalıların 4'te biri erken emeklilik istiyor -- "Hollanda'da çalışanların yüzde 25'i 65 yaşından önce emekli olamayı istiyor."
Aileden alınan çocukları konsolosluklar bilmiyor -- "Almanya’nın Neuss kentinde faaliyetlerini sürdüren Umut Yıldızı Derneği’nin Başkanı Kamil ..."
Dolar 2.55 ile yeni rekorunu kırdı -- "Dün akşam saatlerinde 2,54'ü görerek tarihi bir rekora imza atan dolar yeni günde de ..."
Korkusuz Niyazi Doğan isimli Türk Alman ARD kanalında -- "Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki Oberhausen kentinde büfe işleten 50 ..."
Aslan derbi öncesi kükredi: Galatasaray 4 - Manisaspor 0 -- "Galatasaray, hafta sonu Fenerbahçe ile yapacağı derbi öncesi Türkiye Kupası'nda ..."
ABN AMRO: Petrolde adil fiyat 80 dolar -- "Hollanda kamu bankası ABN AMRO, petrol fiyatlarının varil başına 80 dolar olmasının hem ..."
Lollipop kullanım oranı iki katına çıktı -- "Google’ın açıkladığı son verilere göre Android 5.0 Lollipop ocak ayında %1.6 olan ..."
Adalet Bakanı Heiko Maas: Aşı mecburi olabilir -- "Federal Almanya Adalet Bakanı Heiko Maas, kızamık salgınının önüne geçmek için mecburi ..."
Otomobil sektörü binlerce işçi alacak -- "Münihli otomobil devi BMW’nin dünya çapında 8 bin kişiyi ise alacağı açıklandı."
Mehmet Baransu'ya tutuklama talebi -- "Taraf yazarı Mehmet Baransu tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi."
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kişisel web sayfası açıldı. Erdoğan'ın yeni internet sitesinde çocukluk ve askerlik fotoğraflarının yanı sıra araba kullanırken çektirdiği fotoğraflara da yer verildi. Vatandaşlar, internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'dan en çok imzalı resim isterken, AK İletişim Merkezi (AKİM) aracılığıyla bu talebin karşılanacağı duyuruldu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın www.rte.gen.tr adlı internet sitesi hizmete girdi. Ana sayfasına Türk bayrağı üzerine Başbakan Erdoğan'ın "Siyasetin tek limanı ahlaktır" sözünün yerleştirildiği internet sitesinde, Erdoğan'ın özgeçmişi, hakkında merak edilenler, fotoğraf galerisi, videolar, hakkında çıkan haberler, Ulusa Sesleniş konuşmaları, şiirleri ve iletişim kurma yolları yer aldı.

Başbakan Erdoğan'ın çocukluk fotoğraflarından devlet erkanıyla çekilmiş fotoğraflarına kadar onlarca fotoğraftan oluşan albümü de siteye konuldu. Erdoğan'ın fotoğraf albümünde çocukluk yıllarına ait 2, gençlik yıllarına ait 7, belediye başkanlığı dönemine ait 7, çocuklarla beraber 28, devlet ricaliyle 12, dünya liderleriyle 28, meydanlar ve açılışlarda çekilmiş 29 fotoğraf karesi ile değişik ortamlarda çekilen 141 farklı fotoğrafı bulunuyor. Askerliğini asteğmen olarak yapan Erdoğan'ın askerlik yıllarına ait fotoğraflar da internet sitesinde yer aldı.

Vatandaşlar internet sitesi aracılığıyla Başbakan Erdoğan'a merak ettikleri soruları da yöneltti. Erdoğan'dan en çok imzalı resim isteyen vatandaşlara, AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) vasıtasıyla yapılacak başvuruların dikkate alındığı ve talep edenlere Başbakan'ın imzalı resminin gönderildiği bilgisi verildi. Erdoğan'a e-posta göndermek isteyenler için sitede 'iletişim' bölümü ayrılırken, AKİM aracılığıyla da elektronik postanın gönderilebileceği belirtildi.

Başbakan'ın eğitim durumu ve doğum tarihi de vatandaşlardan tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Siteye mesaj gönderenlerin büyük bölümü, "Sayın Başbakanımızın profesyonel futbol oynadığı söyleniyor. Bu doğru mudur?" sorusunu yöneltti. Site yönetimi bu sorulara, "Bilinenin aksine Sayın Başbakanımız profesyonel olarak futbol oynamamıştır. Camialtı, İETT ve Erokspor'da 16 yıl boyunca amatör olarak futbol oynayan Sayın Başbakanımız bu süre içinde birkaç kez İstanbul Amatör Karması ve İstanbul Gençler Karması'na seçilmiştir" şeklinde karşılık verildi.

www.rte.gen.tr
Yorumlar

En çok okunan

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon şiparişlerinde gümrüklere ...

+ View

Depresyondayken kafa dağıtmanın 7 kolay yolu

İçinizden hiçbir şey yapmak gelmiyor değil mi? ...

+ View

Otomobil sektörü binlerce işçi alacak

Münihli otomobil devi BMW’nin dünya çapında 8 bin ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollandalıların 4'te biri erken emeklilik istiyor

Hollanda'da çalışanların yüzde 25'i 65 yaşından ...

+ View

Aileden alınan çocukları konsolosluklar bilmiyor

Almanya’nın Neuss kentinde faaliyetlerini ...

+ View

Geen dierlijke bestandsdelen in Completa Koffiecreamer

Op de producten die we kopen in de winkels staat ...

+ View

Dolar 2.55 ile yeni rekorunu kırdı

Dün akşam saatlerinde 2,54'ü görerek tarihi bir ...

+ View

Turizmde büyük düşüş

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmecileri ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top