Son Haberler:
Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise başörtüsü izni -- "Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis Sarah İzat’a çalışırken başörtüsü takma ..."
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."

Bir girişimci, kendi kendini temizleyebilen ve yıkanmaya ihtiyaç duymayan özel pantolonların üretimi konusunda önemli aşama kaydetti. Bu pantolonlar yıl sonunda satışa çıkacak.

Bazen insanlar sahip oldukları iş kolundan çok farklı alanlara yönelebiliyorlar. Girişimini yaptığı yeni ürünü ile daha önce finansal analistlik yapan Mannan Malik, bu insanlardan biri.

Malik'in öncülüğünü yaptığı ürün ise kendi kendini temizleyebilen pantolonlar. "Kokusuz Jean" olarak da nitelendirilen bu giysiler, yıkamaya gerek duyulmadan sürekli olarak giyilebiliyor.

Bakteri öldüren pantolon
Bu yeni pantolonların sırrı ise gümüş iplik dokuma ve kalın kumaş tabakayla kombine edilen yapısı. Gümüş bakterileri öldürürken kalın tabaka sıvı maddelerin geçişini önlüyor. Tüm bunlara rağmen dilerseniz pantolonuzu yıkayabiliyorsunuz ancak bu özel pantolonların buna ihtiyacı yok.

Mannan Malik yaptığı açıklama ile bu pantolonların yıl sonuna doğru son kullanıcı için satışa çıkacağını duyurdu. Resmi olarak açıklamasa da Malik'in bir Kickstarter projesi ile bu pantolonlar için bağış toplayabileceği söyleniyor.

Merak edilen konulardan birisi de Kokusuz Jean'lerin hangi fiyattan satılacağı. Henüz bu konuda bilgi gelmese de yapısında bulunan gümüş ve kalın kumaş, bu özel pantolonları normallerinden biraz daha pahalı yapacaktır.

Ayrıca Malik, bulduğu bir Pakistanlı partner ile bu kendi kendini temizleyebilen pantolonların üretimi konusunda büyük aşama kaydetmiş. Kokusuz Jean'lerin satışa çıktığında yoğun ilgi görmesi bekleniyor. {ShiftDelete.net]
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Sarah İzat isimli Hollandalı Müslüman kadın polise ...

Hollanda İnsan Hakları Komisyonu, Müslüman polis ...

+ View

Beşiktaş gruptan lider çıktı

Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. hafta maçında evinde ...

+ View

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View
iBood Image Banner 120 x 60

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top