Son Haberler:
Başkomutan Erdoğan 30 Ağustos'ta -- "Çankaya Köşkü’ndeki devir-teslim töreni ve yeni kabinenin açıklanmasının ardından gözler ..."
62. Hükümet'in yeni bakanları -- "Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yeni kabineyi sundu ve onayı aldı."
Yeni Türkiye'nin bu görüntülerinden kim rahatsız? -- "Yeni Türkiye hızla oluşuyor... Objektifleri çok güzel görüntüler veriliyor. Ama tabiki ..."
Ahmet Davutoğlu yeni kabineyi sunuyor -- "Başbakanvekili Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yeni kabineyi sunmak için ..."
Ahmet Davutoğlu'na hükümeti kurma görevi verildi -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Vekili Ahmet ..."
Galatasaray'ın rakipleri belli oldu -- "Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray'ın grup aşamasındaki rakipleri belli oldu."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tarihi konuşma -- "12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Köşk'teki devir-teslim töreninde tarihi konuşmayı ..."
Veda konusmasında duygu dolu anlar -- "11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Sayın Cumhurbaşkanı, değerli kardeşim Recep Tayyip ..."
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tarihi yemin -- "12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Kurulu'nda ant içerek görevine başladı."
CHP Başkanvekili Engin Altay'dan provokasyon -- "12. Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan'ın yemin töreni dolayısıyla olağanüstü toplanan Genel ..."
Turksat_3A.jpgYeni uydu ile kaliteli yayın dönemi başlıyor. 73 TV ve radyo frekansı değişti. Vatandaş ya ayarı kendi yapacak ya da uyduculara koşacak. TÜRKSAT uydularından yayın yapan televizyon ve radyoların frekansları bugün 02:00'den itibaren değişti. Değişimden 73 adet TV ve radyo frekansı etkilenirken, uydu sistem kurucuları hafta başında büyük bir kaos yaşanacağı uyarısında bulundu. Uyducular, piyasadaki 10 cihazdan 9'unun kendilerine geleceği iddiasında.

Yeni frekans listesi için buraya tıklayın.

AYARLAR NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Frekans değişikliği işlemi için çanak anten ayarı gerekmediği için anteninizin konum ayarıyla oynamayınız. İzleyicilerin TÜRKSAT üzerinden televizyon izleyebilmesi için otomatik tarama işleminin TÜRKSAT prom kanalından yapılması gerekiyor.

1- Ana menüye girebilmek için ; uzaktan kumandanızda 'Menü' veya ' setup ' yazan düğmeye basınız .

2- Uydu alıcısı marka modeline göre; 'Kanal Arama', 'Kanal Ekleme" gibi menülerden hangisi beliriyor ise yukarı-aşağı tuşlarıyla "Ok"a basınız.

3- Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre; 'Alış Frekansı' 'Uydu Frekansı' seçeneklerinden biri belirecektir. Yukarı-aşağı tuşlarıyla o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak TÜRKSAT Tanıtım Kanalının yeni frekansı olan '12731 ' değerini girin.

4- Yine aynı pencerede 'Sembol Oranı' olacaktır. Yukarı-aşağı tuşlarıyla o seçeneğin üstüne gelip '3333' rakamını girin. 5 haneli ise '03333'ü deneyin.

5- Yine aynı pencerede bulunan 'POL' şeklinde bir yazının üstüne gelip sonra sağ-sol ok tuşlarıyla 'V ' ya da 'Dikey' olacak şekilde değiştirin.

6- Yine aynı yerde bulunan 'FEC' değerini değiştirmek için yukarı-aşağı tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra sağ-sol ok tuşlarıyla '3 / 4' seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır.

7- 'OK' tuşuna basarak TÜRKSAT Tanıtım Kanalının yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız.

8- Son aşama olarak "arama" yaptırdığınızda kanallar otomatik olarak listelenecektir. NOT: Arama yapmadan önce "Network Arama" seçeneğinin "ON" ya da "Açık" konumda olması gerekmektedir.
Yorumlar

Son eklenen haberler

Başkomutan Erdoğan 30 Ağustos'ta

Çankaya Köşkü’ndeki devir-teslim töreni ve yeni ...

+ View

Sıla Yolu’nda dönüş kaosu

Tatillerini Türkiye’de geçiren Avrupalı Türkler ...

+ View

62. Hükümet'in yeni bakanları

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ...

+ View

Yeni Türkiye'nin bu ...

Yeni Türkiye hızla oluşuyor... Objektifleri çok ...

+ View

Ahmet Davutoğlu yeni kabineyi ...

Başbakanvekili Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep ...

+ View

Vpills Avrupa

En çok okunan

İpsala gümrük kapısı'nda ...

İpsala Gümrük Kapısı'ndaki Hollanda plakalı bir ...

+ View

Recep Tayyip Erdoğan: Bizi seven ...

"AK Partinin genel başkanı olarak son ...

+ View

Çankaya’da devir-teslim günü

Çankaya Köşkü bugün Cumhurbaşkanlığı devir-teslim ...

+ View
Dokteronline.com - Afvallen

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top