Son Haberler:
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."

kapikule-arabalar-gece.jpgAlmanya’nın Baden –Württemberg ve Bavyera eyaletinde 30 Temmuz’da okullar tatile giriyor. Baden – Württemberg eyaletinden ilk tatilciler Türkiye’ye gitmeye başladı.

Tatilcilerin en büyük şikayeti, Bulgaristan ile Türkiye arasındaki 300 kilometrelik kısmının otoban olmaması ve yolların yer yer bozuk olması. Tatilcilerden Ümit Yılmaz ve ailesi Kapıkule sınır kapısından giriş yaptıktan sonra, yolculuğu konusunda şunları söyledi. “Biz eski yol olarak bildiğimiz, Sırbistan ve Bulgaristan güzergahını kullandık.

Yolların tenha olması 23 saat gibi kısa sürede gelmemizi sağladı. Hiçbir yerde polis durdurmadı, herhangi bir zorluklada karşılaşmadık. Bulgaristan’da bizden önceki tatilcilerden, Domuz gribi raporu istenmiş, bizde bu konuda endişeliydik. Fakat herhangi bir belge istenmedi. Şunu ifade etmek istiyorum. Bulgaristan’ın son 300 kilometre kadar bölümü tek şeritli yoldan sağlanıyor. Yollar yeterli düzeyde değil. Tatilcilerin mutlaka Bulgaristan’ı  gündüz geçmelerinde fayda var.

Bulgaristan önceki zamanlara oranla daha çok esnek buldum. Yollarda bekleyen polis gördük, fakat hiç durdurmadılar’’ dedi.Nuran Yılmaz’da ’’Bulgaristan o yollar ile Avrupa Birliğine girdiyse, Türkiye bu haliyle AB’ye girmeyi hak etmiştir. Bir AB ülkesi en azından yollarını düzeltmeli. Almanya’dan o kadar yol geldikten sonra, Türkiye’ye gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz’’ dedi. 
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View
Germany FRA_AUH

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top