Son Haberler:
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."
Irkçı lider Geert Wilders'den "Duvar örelim" önerisi -- "Çekya'nın başkenti Prag'da Avrupa'nın aşırı sağ liderlerinin katıldığı toplantıda ..."
Fenerbahçe 2 - Karabükspor 0 -- "Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe kendi sahasında Karabükspor'u ağırladı. İlk yarısı ..."

bulgaristan_gumruk.jpgAvrupa’da yaşayan ve karayoluyla Türkiye’ye giden Türk vatandaşları bu sene de hem gidiş hem de dönüş yolunda çeşitli sıkıntılar yaşadı. Özellikle burada Vinyet adı verilen yeni bir yol vergilendirme sistemi önemli bir problem teşkil etti.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Emine Bozkurt, "Herhangi bir Avrupa Birliği vatandaşının bir diğer ülkede henüz tam oturmamış yol vergilendirme sistemi nedeniyle cezalandırılması kabul edilemez” dedi.

Emine Bozkurt, açıklamasında "Bulgaristan'daki Stanishev hükümeti bu tür olayların çözülmesi için çok ciddi çaba harcadı ancak temelli bir iyileşme ve sorunların çözümü için gümrük hizmetlerinde köklü bir değişim ve reform süreci gerekmekte. Aksi takdirde bu tip sorunlar her sene farklı şekillerde ortaya çıkabilir." dedi.

Emine Bozkurt ayrıca Bulgaristan hükümetini sınır kapılarında yaşanan aşırı yığılma ve neticesindeki beklemerin sonlandırılması için acil gündem maddesi yapılmasını ve çözüm yollarının aranmasını istedi.

Bozkurt; "Avrupa Birliği kurumlarının ve çeşitli üye ülkelerin Bulgaristan sınırlarında ve yol güzargahlarında yaşanan suistimallerin bitmesi için çaba sarfetmekte olduğunu ancak halen daha çeşitli sorunlar ve yolsuzluklarla karşılaşıldığını açıkladı. [Basri Doğan]
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View

Şeker, zihninizi de tehdit ediyor

Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel ...

+ View

Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü

En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, ...

+ View

Hamsi ihracatında artış

Deniz av sezonunun başladığı 1 Eylül'den 31 ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top