Son Haberler:
OnePlus 5T resmen tanıtıldı -- "Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ekranlı ve 8 GB RAM'li OnePlus 5T modelini ..."
Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge -- "Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk Partisi, Filistin devletinin Hollanda ..."
Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi Camisi'ni ziyaret -- "Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri kapsamında cami ziyaretinde bulundu. ..."
Aykut Kocaman'dan istifa sinyali -- "Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrası istifa edebileceğinin ..."
Fenerbahçe bir bir eriyor: Osmanlıspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor ile Fenerbahçe, 1-1 berabere kaldı. Kötü gidişat ..."
Tunahan Kuzu, vatan haini Can Dündar'ı Hollanda'da rezil etti -- "PKK’lı Sadet Karabulut’un daveti üzere Hollanda Parlamentosu’nda, yaptığı ihaneti büyük ..."
Hollanda'da 225 gün sonra Rutte 3 hükümeti kuruldu -- "Hollanda'da 15 Mart'ta düzenlenen erken genel seçimden 225 gün sonra hükümet resmen ..."
Kuran Ayetleriyle dalga geçen skandal şarkıya tepkinizi gösterin -- "MC Nando e MC Luanzinho isimli İspanyol bir müzik grubu, kuran ayetleriyle dalga geçtiği ..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gökçek görüşmesi sonrası açıklama -- "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek ile görüşmesinin ardından Twitter'da ..."
Bitcoin rekor kırdı -- "Ağustos ayı ortasında 4,000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, haftasonunda 6,000 doları ..."

bulgaristan-gumruk.jpgHollanda hükümeti yaptığı açıklamada, Birlik bünyesinde bulunan Bulgaristan ve Romanya’ya baskı oluşturmak için çaba göstereceğini bildirdi.

Rüşvet, yolsuzluk, organize suçlar gibi konularda iyileşme görülmemesi durumunda bu ülkelerin fonlardan aldıkları subvasiyonların gözden geçirilmesini isteyen hükümet üyeleri Verhagen ve Ballin, aynı zamanda bu ülkelerin Schengen bölgesine katılımını da kısıtlamadan yana olduklarını belirttiler.
Eylül ayı içerisinde Avrupa Parlamentosu’nun isteği doğrultusunda Komisyon, Avrupa fonlarıının nasıl harcandığıyla alakalı detaylı bir raporu gündemine alacak.

Bu raporun görüşülmesi çerçevesinde bu iki ülkenin özellikle gündeme geleceği belirtiliyor. Daha evvel de AP, Bulgaristan’a verdiği subvansiyonların büyük bir bölümünü kesmiş ve harcamaları daha titiz ve şeffaf yapmasını istemişti. Eğer bu görüşmede de herhangi bir iyileşme görülmez ise, Hollanda hükümeti bu ülkelere karşı daha sert tedbirlerin alınmasını isteyeceğini açıkladı.

Özellikle Bulgaristan, Avrupa’dan Türkiye’ye karayolu ile giden vatandaşlarımızın rüşvet ve dolandırıcılık gibi suçlarla çok karşılaştığı, bu yönüyle de Avrupa’da yaşayan Türklerin ve Türk makamlarının tepki gösterdiği bir ülke konumunda. [Alaattin Erdal] Samanyolueuu
Yorumlar

En çok okunan

Türkiye'de sahte sigortalılık ile emekli olanlara ağır ...

Sahte sigortalılık yolunu seçerek emeklilik ...

+ View

Hollanda'da ailesinden koparılan Ilayda Çelik ailesine ...

Hollanda'da Gençlik Dairesi’nin polis zoruyla ...

+ View

Avrupalı Türkleri asimile etmek istiyorlar

Göçmenlere dönük yaptırımlarda hız kesmeyen ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

OnePlus 5T resmen tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çerçevesiz ...

+ View

Hollanda'da Denk Partisinden Filistin için önerge

Hollanda'da Türkler tarafından kurulan Denk ...

+ View

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollandalı öğrencilerden Ulft köyündeki Selahaddin Eyyubi ...

Hollanda'da bir grup lise öğrencisi din dersleri ...

+ View

Göztepe 1 - Beşiktaş 3

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

Vpills Avrupa

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top