Son Haberler:
Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli -- "Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ihanet yarışında... Hollanda’nın Türk ..."
Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı -- "Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine veya tüketimine çok fazla katılan bir ..."
Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanımaya hazırlanıyor -- "Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda Parlamentosu, 1915 yılındaki Ermeni olaylarını ..."
Şeker, zihninizi de tehdit ediyor -- "Kandaki şeker seviyesi yükseldikçe zihinsel çöküşün hızlandığını kaydeden bilim ..."
Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü -- "En büyük dijital para birimi olan Bitcoin, Asya’da yaşanılan sert düzenlemeler sonucu, ..."
Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır -- "Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda ..."
Güneydoğu Anadolu’da Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliği yapılıyor -- "Kaçak elektrik kullanımının had safhada olduğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde Bitcoin ..."
Fatih Terim'li Galatasaray'dan gövde gösterisi: Galatasaray 3 - Göztepe 1 -- "Tam 1554 gün sonra Fatih Terim önderliğinde bir maça çıkan Galatasaray, Süper Lig'in 17. ..."
Konya'dan 'Dost Kazığı': Atiker Konyaspor 1 - Fenerbahçe 1 -- "Fenerbahçe, Süper Lig'in 17. haftasında deplasmanda Aykut Kocaman'ın eski takımı Atiker ..."
Nerede kalmıştık: Fatih Terim resmen yuvaya geri döndü -- "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim oldu! Terim, Sarı-Kırmızılı kulüple ..."

lufthansa-ucak-yolun-ustunde.jpg1 Haziran’dan itibaren geçerli olan parça başına ücretsiz bagaj uygulaması çerçevesinde, yolcular, seyahat edecekleri sınıfa göre belirli sayıda bagajı ücretsiz taşıma hakkına sahip olacak. Bagaj ağırlığına yönelik kısıtlamalar geçerli olmaya devam edecek. Ancak serbest bagaj ağırlıkları economy, business ve first class sınıflarına göre yükselecek.

Bazı seferlerde yolcular, bugüne kadarki uygulamalardan daha fazla serbest bagaj hakkına sahip olacak. Yeni uygulama ile economy sınıfında seyahat edecek olan yolcuların ücretsiz bagaj hakkı 20 kg’dan 23 kg’a yükseltildi. Business Class yolcuları ise her biri 32 kg’ı geçmemek şartıyla 2 adet bagaj hakkına sahip olacak. First Class yolcularının serbest bagaj hakkı ise (her biri 32 kg’ı geçmemek şartıyla) üç adet bagaja yükseltildi.

Ayrı koltuğa sahip olmayan 2 yaş altındaki çocuklar için ücretsiz bagaj uygulamasında değişiklik yapılmayacak: 1 adet katlanabilir çocuk arabası ve maksimum 23 kg ağırlığında 1 adet bagaj. Miles & More üyeleri (üyelik statülerine göre) ücretsiz ek bagaj hakkına sahip olabilecekler. Belirtilen sınırların üzerindeki bagaj adedi için ek bagaj ücreti alınacak. Yeni bagaj kurallarına ilişkin ayrıntılı bilgiyi ‘www.lufthansa. com/baggage’ internet adresinden öğrenilebilir. Sabahh
Yorumlar

Binance Bitcoin Ripple

En çok okunan

Türkiye'de evi, parası olan sosyal'dan yardım alan ...

Türkiye’de evi, parası olup bulundukları ülkede ...

+ View

Hollanda'da polislerden ırkçıları delirten Cami ziyareti

Hollanda polisi, ülkenin Haaksbergen kentinde ...

+ View

Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler ...

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve ...

+ View

Gümrüksüz ve posta ücretsiz güzel telefonlar

Çin'den telefon siparislerinde gümrüklere ...

+ View

Son eklenen haberler

Hollanda'da 3 kahraman milletvekilli

Avrupa’daki Türk kökenli milletvekillerinin çoğu ...

+ View

Hollanda uyuşturucu devletine benzemeye başladı

Hollanda polisi; yasa dışı uyuşturucu ticaretine ...

+ View

Transavia pilotları greve gidiyor

Transavia Hava Yolları yakın zamanda pilotların ...

+ View

Hollanda Parlamentosu Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak ...

Hollanda’dan tehlikeli girişim... Hollanda ...

+ View

Gurbetçiler Edirne'yi teğet geçmeyecekler

Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarının yurda ...

+ View
Belsimpel generiek Image Banner 300 x 250

iHerb

iherb-haplar-pills-275

Scroll to top